خبر

 • تک بورد - اسکالپرها می گویند مطبوعات با آنها رفتار ناعادلانه ای دارند. آنها یک

  اسکالپرها می گویند مطبوعات با آنها رفتار ناعادلانه ای دارند. آنها یک "صنعت با ارزش" هستند
  4 روز و 12 ساعت قبل

  WTF ؟! خوب ، ما دیوانگی پرتاب را به خوبی پشت سر گذاشته ایم. جمعه سیاه و دوشنبه سایبری آمدند و رفتند. و آخرین لحظه لحظه خرید کریسمس کاملا پشت سر ماست. پس چطور من هنوز پلی استیشن 5 ندارم؟ پاسخ روشن است. من از پرداخت دو برابر سوزننده خودداری می کنم.

  عصبانیت اخیر جنجالی باعث ایجاد مطبوعات زیادی شده است ، بیشتر آنها باعث ایجاد این افراد فرصت طلب به عنوان شرور شده است. ظاهراً ، این افراد ، كه هیچ مشكلی در مورد قطع جلوی صف دیجیتال و دور زدن محدودیت های كمی در خریدها ندارند ، مطبوعات بدی را كه دریافت می كنند دوست ندارند و در مورد آن صحبت می كنند.

  مردی که فقط کنار اردن می رفت با فوربس صحبت کرد و گفت که وی فکر می کند پوشش مطبوعاتی ناعادلانه بوده است.

  "به نظر می رسد بسیاری از مطبوعات بد در مورد این صنعت فوق العاده با ارزش وجود دارد و من احساس نمی کنم که این توجیه پذیر است ، همه ما مانند یک واسطه برای مقادیر محدود [sic] عمل می کنیم ، "" وی گفت.

  اردن یک گروه خصوصی به نام "آزمایشگاه" را تاسیس کرد ، که از افراد برای مشاوره در مورد چگونگی به محصولات پوست سر این نوع مشاغل به عنوان "گروه آشپزی" شناخته می شود. جردن اعتراف كرد كه ماه گذشته 25 PS5 را برداشت و هر كدام را با قیمت 700 پوند (967 دلار) فروخت. وی این عمل را با مقایسه آن با بازار خرده فروشی توجیه می كند.

  "اسنكلر گفت:" اساساً ، هر مشاغل محصولات خود را مجدداً به فروش می رساند. "برای مثال ، تسکو از کشاورزان برای هر لیتر شیر تقریباً 26 پوند خریداری می کند و آن را با قیمت بیش از 70 لیتر در لیتر به فروش می رساند. به نظر می رسد هیچ کس به اندازه آنچه که در حال حاضر نسبت به خود ما انجام می دهند شکایت ندارد. "

  https://techbord.com اسكالپرها می گویند مطبوعات با آنها برخورد ناعادلانه ای دارند ؛ آنها

  احتمالاً نیازی به نقص در منطق او نیست. خرید از منبع در عمده فروشی و سپس فروش آن به مردم در خرده فروشی خیلی دور از ربودن ناعادلانه تمام سهام یک فروشگاه در خرده فروشی و فروش دوبرابر آن در eBay است. مغالطه در فوربس نیز از بین نرفت ، و این باعث شد خوانندگان این کتاب قیاس را برای اظهار نظر ارائه دهند.

  "او مغالطه می کند. او نمی تواند لایه دیگری از سودجویی را در تسکو خودش به دست آورد. یکی از آنها گفت رابین هود نیست ، "." این "واسطه ها " حتی در مورد اعتراف به استفاده از نرم افزار برای تقلب در سیستم های خرید خجالتی نیستند. یکی دیگر از محققان آزمایشگاه ، که توسط ریگان می رود ، تصاویر صفحه (در بالا) از ربات مورد استفاده خود را به نام Velox به اشتراک گذاشت. ریگان گفت در بعضی موارد این برنامه می تواند در کمتر از سه ثانیه خرید را انجام دهد. این نرم افزار همچنین می تواند 3D Secure را که از مراحل احراز هویت کارت اعتباری مورد نیاز انگلستان است ، دور بزند.

  سخت افزارهای سخت افزاری و کنسول چیز جدیدی نیستند ، اما در چند ماه گذشته با تکثیر گسترده ربات های مورد استفاده دیوانه شده است. برای دور زدن صف های آنلاین و بررسی مقدار خرید. این مسئله فقط با فروشگاه های خشتی و ملاطی ممنوعیت فروش داخل فروشگاه ها را در تلاش برای کنترل جمعیت در طی همه گیر شدن بیماری تشدید می کند.

  علاوه بر این ، سونی ، مایکروسافت ، انویدیا و سایر تولیدکنندگان در تلاشند اجزای کافی برای پاسخگویی به تقاضا را بدست آورید ، به این زودی از بین نمی رود. به همین ترتیب ، جای تعجب نیست که در مورد اقدامات قانونی یا نظارتی برای حل این مشکل صحبت شده است.

  اعتبار تصویر: کنسول های جک اسکینز ، ولوکس توسط جانوهی مک گرگور

خبرهای دیگر از بازی