خبر

 • تک بورد - اسناد فاش شده نشان دهنده تمرکز EA بر جعبه های غنیمت است

  اسناد فاش شده نشان دهنده تمرکز EA بر جعبه های غنیمت است
  26 روز و 10 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: با توجه به تمام بحث و جدال هایی که در این سال ها در زمینه استراتژی الکترونیک الکترونیک انجام شده است ، می توان تصور کرد که این شرکت تمرکز کمتری روی این عنصر از بازی های خود داشته باشد - اما به نظر می رسد عکس این قضیه صادق است. اسناد فاش شده نشان می دهد که EA بازیکنان FIFA 21 را به سمت حالت آنلاین بازی FIFA Ultimate Team (FUT) بازی سوق می دهد ، جایی که آنها می توانند پول واقعی برا

  سی بی سی نیوز سندی 54 صفحه ای را که توسط یک "خودی بازی" ارائه شده است ، به دست آورد که گفته می شود بخشی از یک نمایش داخلی "اجرا تا FIFA 21" از سال گذشته است.

  < p> یک بخش از گزارش ، با عنوان "تمام جاده ها به FUT منتهی می شوند" ، یادداشت می کند که تیزرها و پیام رسانی "هیجان و قیف بازیکنان را از حالت های دیگر به سمت FUT سوق می دهد."

  تأکید شده در مورد ارتقا promoting سیستم loot box آشکار به نظر می رسد: "در سند آمده است:" بازیکنان به طور فعال پیام داده می شوند + در طول تابستان برای تبدیل تبدیل می شوند. "FUT سنگ بنای اساسی است و ما همه تلاش خود را می کنیم تا بازیکنان را به آنجا هدایت کنیم. "

  حالت FUT به بازیکنان امکان می دهد از امتیازهای FIFA - 500 از این 5 $ هزینه کنند - برای خرید بسته های کارت که دارای جوایز تصادفی هستند استفاده کنند. . این یک ویژگی سودآور برای EA بوده است. تیم FIFA Ultimate در دسامبر گذشته به رکورد شش میلیون کاربر روزانه دست یافت و بیش از یک چهارم (1.49 میلیارد دلار) درآمد خالص EA در طول سال مالی گذشته عقب بود.

  جعبه های غارت همیشه مورد مناقشه بود بخشی از بازیها که شامل آنها بود ، اما اجرای EA در سال 2017 Battlefront 2 باعث اعتراض جهانی شد. یک redditor محاسبه کرد که برای باز کردن قفل کل محتوای بازی پایه در Star Wars Battlefront 2 "4528 ساعت گیم پلی (یا 2100 دلار) زمان صرف شده است" ، و باعث شد این شرکت خریدهای درون بازی را حذف کند.

  In در سال 2018 ، بلژیک جعبه های غارت را غیرقانونی طبقه بندی کرد ، در حالی که در سال 2019 قاضی به سازمان قمار هلند اجازه جریمه 5 میلیون دلار EA به دلیل معاملات خرد فیفا را داد. علاوه بر این ، یک پرونده دعوی طبقاتی که سال گذشته علیه EA تشکیل شد ، آن را به راه اندازی "یک سیستم بازی غیرمجاز و غیرمجاز از طریق جعبه های غنیمت خود متهم می کند "

خبرهای دیگر از بازی