خبر

 • تک بورد - اسناد دادگاه نشان می دهد تقریبا نیمی از درآمد Fortnite از طریق PlayStation تأمین می شود ، iOS تنها 7٪ است.

  اسناد دادگاه نشان می دهد تقریبا نیمی از درآمد Fortnite از طریق PlayStation تأمین می شود ، iOS تنها 7٪ است.
  24 روز و 9 ساعت قبل

  ما می دانیم که نسخه iOS Fortnite قبل از اینکه اپل بازی را از فروشگاه App آغاز کند ، درآمد زیادی برای Epic Games بدست آورد ، اما از پردرآمدترین پلتفرم فاصله زیادی داشت. این افتخار نصیب پلی استیشن 4 می شود که 46.8٪ از کل درآمد Fortnite را بین مارس 2018 و ژوئیه 2020 به خود اختصاص داده است.

  با محاکمه Epic در هفته آینده علیه اپل ، اسناد دادگاه منتشر شد که نشان می دهد Fortnite چه مقدار پول در هر سیستم عامل تولید می کند. PlayStation 4 رهبر برجسته ای است که 46.8٪ از کل درآمد بازی را برای دوره مشخص شده عهده دار است. Xbox One پشت دستگاه سونی نشسته است که 27.5٪ درآمد کسب می کند.

  Fortnite در iOS بیش از 700 میلیون دلار درآمد داشت قبل از اینکه توسط اپل برداشته شود ، اما هنوز هم فقط 7٪ از بازی را تشکیل می دهد کل درآمد. 18٪ باقیمانده پای توسط PC ، Android و Nintendo Switch به اشتراک گذاشته شد.

  اپل را تشکیل می دهد پیش بینی شده بود که درآمد iOS از درآمد کل Fortnite در سال 2020 حتی کمتر باشد. سپرده بازی Epic Games 'David Nikdel ، یک برنامه نویس ارشد که در سرویس های Backend برای Fortnite کار می کند ، سهم iOS فقط 5.8٪ است. در حالی که ایکس باکس وان 24٪ و PS4 "تقریبا" 40٪ است.

  موفقیت Fortnite در پلی استیشن احتمالاً 200 میلیون دلار سرمایه گذاری شرکت گروه سونی که اخیراً در Epic Games سرمایه گذاری کرده است ، تأثیرگذار بود. غول فناوری ژاپن در سال گذشته با سرمایه گذاری 250 میلیون دلاری برای 1.4 درصد سهام ، ارزیابی Epic را به 17.9 میلیارد دلار افزایش داد.

  در نهایت ، این بدان معناست که اگر Fortnite خیلی ضربه بخورد ، هرگز به فروشگاه App بر نمی گردد. این بازی در سال 2019 تقریباً 2 میلیارد دلار درآمد کسب کرد ، بنابراین از دست دادن 6٪ - 7٪ از این مبلغ به دلیل ورشکستگی Epic نیست که کنسول ها و رایانه های شخصی به خرید V-Bucks ادامه دهند.

خبرهای دیگر از بازی