خبر

 • تک بورد - استودیو پلی استیشن چهاردهمین استودیو را با توسعه دهنده Playroom Firesprite دریافت کرد

  استودیو پلی استیشن چهاردهمین استودیو را با توسعه دهنده Playroom Firesprite دریافت کرد
  19 روز و 18 ساعت قبل

  چرا مهم است: به نظر می رسد یکی از استراتژی های برجسته مایکروسافت و سونی در جنگ کنونی خود برای تسلط بر کنسول ، خرید استودیو تا حد ممکن است. PlayStation Studios Firesprite را به دست آورد - چهاردهمین توسعه دهنده آن به خانواده اضافه شد. ممکن است بیشتر بهتر باشد ، اما سونی راه زیادی برای رسیدن به رقیب خود پس از کودتای ZeniMax دارد ، که مایکروسافت را با حق امتیازهای بزرگ Bethesda و id Software به دست آو

  سونی اعلام کرد که خانه توسعه دیگری را زیر چتر استودیوهای پلی استیشن خود کشیده است. Firesprite ، استودیوی پشت The Playroom و The Playroom VR چهاردهمین توسعه دهنده ای است که سونی برای ایجاد تجربه های اول شخص برای پلی استیشن خریداری کرده است. تعدادی از اعضای بنیانگذار Firesprite در استودیو لیورپول Sony Interactive Entertainment کار کردند.

  "تعداد کمی از اعضای Firesprite از استودیو لیورپول SIE آمده اند و ما خوشحال هستیم که از آنها استقبال کرده ایم هرمان هالست ، سرپرست استودیوی پلی استیشن گفت: "Firesprite یک استودیو خلاق و بلندپرواز است که در ایجاد تجربیات باورنکردنی که واقعاً پتانسیل سخت افزار ما را به نمایش می گذارد ، استثنایی است. "

  https://techbord.com استودیو پلی استیشن چهاردهمین استودیو را با توسعه دهنده Playroom Firesprite

  سونی در سال 2012 استودیو لیورپول سازنده Wipeout را تعطیل کرد اما مدت کوتاهی پس از تأسیس به کار با Firesprite تازه تاسیس ادامه داد کمی بعد در همان سال. در حالی که The Playroom بیشتر یک دموی تکنولوژیکی بود تا یک بازی ، Firesprite همچنین بازی VR The Persistence را در سال 2020 منتشر کرد.

  The Persistence رمان جدیدی از یک بازی ترسناک زنده ماندن VR است که در آن دوستان شما می توانند در آن شرکت کنند و از طریق یک برنامه تلفن همراه به شما کمک کند یا مانع شما شود. اگر هدست واقعیت مجازی را اهدا نمی کنید ، دوستان شما می توانند پیشرفت شما را در برنامه زیر نظر داشته باشند و اگر دوستان شما بیشتر سادیستی هستند ، به موارد مفید یا مستقیماً در آغوش هیولا راهنمایی کنید.

  Firesprite اشاره کرد که در حال حاضر بر روی IP جدیدی کار می کند ، اما در مراحل اولیه توسعه است ، بنابراین در حال حاضر جزئیات خاصی برای افشای آن وجود ندارد.

  "امروز با پیوستن به استودیو پلی استیشن یک روز فوق العاده هیجان انگیز برای Firesprite است با حمایت هرمن و کل خانواده پلی استیشن ، "گریم آنکرز ، مدیر عامل Firespite " گفت. "ما بی صبرانه منتظر قسمت بعدی سفر خود هستیم! نمی توانیم منتظر بمانیم تا به شما نشان دهیم چه کار کرده ایم. "

خبرهای دیگر از بازی