استودیوی Beyond Good & Evil 2 تحت تأثیر تحقیقات کارگری گزارش شده توسط دولت تکان خورده است

تغییر مدیریت زمانی اتفاق می‌افتد که ده‌ها بیمار برای استرس و/یا فرسودگی شغلی تماس می‌گیرند.

ادامه مطلب

Beyond Good and Evil 2 مورد کنایه قرار گرفت، رسمی شد اگر از اولین معرفی Beyond Good & Evil 2 در سال 2008 صبورانه منتظر بودید، ما چند خبر بد در مورد استودیو مسئول این بازی داریم. توسعه پروژه با تاخیر طولانی Kotaku اکنون گزارش می دهد که Ubisoft Montpellier مدیر عامل خود را در میان تحقیقات دولت محلی در مورد سیاست های کاری از دست داده است که باعث شده است "تعداد بی سابقه ای از توسعه دهندگان دچار فرسودگی شغلی و مرخصی استعلاجی شوند."

Ubisoft Montpellier که دو دهه پیش اولین بازی Beyond Good & Evil را نیز توسعه داد، طبق گفته "سه منبع آشنا با توسعه" به نقل از Kotaku، توسط شعبه محلی Inspection du Travail مورد بررسی قرار گرفته است. گزارش‌ها حاکی از آن است که در ماه دسامبر، آن دفتر شروع به بررسی گزارش‌هایی کرد مبنی بر اینکه ده‌ها توسعه‌دهنده به دلیل استرس یا بیماری در سال گذشته مرخصی طولانی‌مدت گرفته‌اند. طبق این گزارش، کارمندان در مورد سلامت و تندرستی آنها توسط شخص ثالث مصاحبه شده اند.

یک سخنگوی Ubisoft به Kotaku گفت: "سلامت و تندرستی تیم های ما یک اولویت است." "با توجه به طولانی بودن چرخه توسعه با Beyond Good & Evil 2، تیم توسعه مونپلیه برای اقدامات پیشگیرانه و ارزیابی مواردی که ممکن است پشتیبانی اضافی مورد نیاز باشد، از طریق یک شخص ثالث ارزیابی های رفاهی را انجام می دهد."

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *