استودیوی اکتیویژن بلیزارد می‌گوید فشار مدیر عامل مانع تلاش‌های اتحادیه آنها شده است

اتحادیه پرولتاریا به «تاکتیک‌های تقابلی» از سوی مدیرعامل استناد می‌کند که «تلفات خود را گرفت».

مطالعه بیشتر

Spellbreak بتا از جمعیت کپی‌کننده بتل رویال متمایز است ماه گذشته، کارگران استودیوی Spellbreak Proletariat سومین گروه در Activision Blizzard بودند که اتحادیه تشکیل دادند. با این حال، امروز، کارگران ارتباطات آمریکا از فشار خود برای انتخابات هیئت ملی روابط کار (NLRB) که می‌توانست شرکت مادر اکتیویژن بلیزارد را مجبور کند تا آن اتحادیه را به رسمیت بشناسد، عقب‌نشینی می‌کند. در انجام این کار، CWA به اقدامات مدیر عامل پرولتاریا ست سیواک استناد می کند که "انتخابات آزاد و عادلانه" را غیرممکن کرده است.

در بیانیه ای که به Ars Technica ارائه شد، سخنگوی CWA گفت که سیواک "پیروی از اکتیویژن بلیزارد را انتخاب کرد و به تمایل کارگران برای تشکیل اتحادیه با تاکتیک های مقابله ای پاسخ داد." به گفته CWA، این تاکتیک‌ها شامل «مجموعه‌ای از جلساتی است که گروه را تضعیف و تضعیف کرد».

داستین یوست، مهندس نرم‌افزار پرولتاریا، در بیانیه‌ای گفت که آن جلسات مدیریتی «تلفات خود را بر گروه گذاشتند». با «[قرار دادن] گفتگو به عنوان یک خیانت شخصی، به جای احترام به حق ما برای پیوستن به یکدیگر برای محافظت از خود و نشستن بر سر میز...»

پرولتاریا ماه گذشته گفت که "اکثریت قاطع" کارگران در استودیو کارتهایی را در حمایت از اتحادیه امضا کردند. اما Activision Blizzard از به رسمیت شناختن داوطلبانه اتحادیه امتناع کرد، و باعث شد که CWA برای ایجاد یک انتخابات NLRB تلاش کند تا این موضوع را در هفته‌های قبل از چرخش امروز مجبور کند.

تبلیغات

بر اساس قوانین NLRB، برای کارفرما غیرقانونی است که " مداخله، مهار یا اجبار کارکنان» که سعی در تشکیل اتحادیه دارند. اما علیرغم صحبت از «تاکتیک‌های مقابله‌ای» مدیریت در اینجا، CWA اعلام نکرده است که شکایت‌های مربوط به عملکرد ناعادلانه کار را با NLRB به دلیل این نوع تخلف ثبت کرده است.

خیلی سریع؟

مه گذشته، آزمایش کنندگان QA در استودیوی Activision Blizzard Raven Software در انتخابات مشابه NLRB پیروز شدند و اولین اتحادیه کاملاً شناخته شده در صنعت بازی ایالات متحده شدند. در ماه دسامبر، کارگران QA در بلیزارد آلبانی در انتخابات NLRB خود پیروز شدند تا به رسمیت شناخته شوند.

بر خلاف آن استودیوها، پرولتاریا بر اتحادیه ای فشار می آورد که نماینده همه کارمندان غیر مدیریتی باشد، نه فقط کارکنان با کیفیت. -بخش تضمین به نظر می رسد که این به برخی گزارش ها از اختلافات داخلی بر سر سرعت و گستردگی تلاش سازماندهی اتحادیه در استودیو مستقر در بوستون منجر شده است.

در پاسخ به درخواست نظر، معاون Activision Blizzard از روابط رسانه ای جو، جو. کریستینات گفت که شرکت "از این فرصت برای هر کارمندی استقبال کرد تا با خیال راحت ترجیحات خود را از طریق یک رای محرمانه بیان کند. تیم ما در پرولتاریا هر روز کار خارق العاده ای انجام می دهد. آنها همچنان بر کار با تیم های خود متمرکز هستند تا پرولتاریا را به مکانی تبدیل کنند که همه بتوانند در آن کار کنند. رشد کنید، شکوفا شوید و بخشی از یک تیم و فرهنگ شگفت‌انگیز باشید."

در بیانیه‌ای که در اوایل این ماه در مطبوعات توزیع شد، سخنگوی بلیزارد گفت که "برخی از کارمندان گفتند که برای امضای کارت‌های اتحادیه تحت فشار هستند. در مورد آنچه که امضا می‌کنند، و معنی آن هنگام امضای آنها اطلاع کافی داده نشده است... ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که همه کارمندان می‌توانند صدای خود را به گوش دیگران برسانند، زیرا این تصمیم آنهاست."

ادامه مطلب

h3>Blizzard خرید خواهد کرد استودیوی 100 نفره Spellbreak برای کمک به ساخت محتوای WoW پس از عرضه بازی هوشمندانه مبتنی بر جادوی نبرد رویال Spellbreak در سال 2020، Proletariat توسط Activision Blizzard در ژوئن گذشته خریداری شد و به ساخت محتوا برای World of Warcraft روی آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *