خبر

 • تک بورد - استودیوهای انیمه و بازیگران همه ستاره برای جنگ ستارگان: چشم اندازها ترکیب می شوند

  استودیوهای انیمه و بازیگران همه ستاره برای جنگ ستارگان: چشم اندازها ترکیب می شوند
  5 روز و 6 ساعت قبل

  مجموعه 9 فیلم کوتاه کوتاه متحرک از 22 سپتامبر در Disney+ شروع می شود.
  گسترش دنیای جنگ ستارگان توسط دیزنی با سرعت ادامه می یابد. روز سه شنبه ، این شرکت تریلری از فیلم Star Wars: Visions ، مجموعه ای از فیلم های کوتاه متحرک که در 22 سپتامبر در Disney+ پخش می شود ، منتشر کرد. چشم اندازها به طرز چشمگیری متفاوت از دیگر فیلم های متحرک جنگ ستارگان خواهد بود. این شورت توسط هفت استودیوی انیمیشن ژاپنی س

  در مجموع نه فیلم کوتاه وجود دارد: "دوئل" ساخته Kamikaze Douga ، "Lop and Ochō" توسط Geno Studios (Twin Engine) ، "Tatooine Rhapsody" توسط Studio Colorido (Twin Engine) ، "The Twins" و "The Twins" Elder "توسط Trigger ،" The Village Bride "توسط Kinema Citrus ،" Akakiri "و" T-B1 "توسط Science Saru ، و" The Ninth Jedi "by Production IG.

  " ما واقعاً می خواستیم این سازندگان یک اسکله خلاقانه گسترده برای کشف تمام پتانسیل تخیل کهکشان جنگ ستارگان از طریق لنزهای منحصر به فرد انیمیشن هستند. "ما متوجه شدیم که ما می خواهیم تا آنجا که ممکن است برای استودیوها و سازندگان سازنده ، که از طریق فرایند منحصر به فرد خود ، در رسانه ای که در آن متخصص هستند ، ساخته شوند ، معتبر باشند. بنابراین ... این دیدگاه آنها است عناصری از کهکشان جنگ ستارگان که آنها را الهام بخشید - امیدوارم بتوانید یک مجموعه گلچین واقعاً باورنکردنی بسازید ، برخلاف هر چیزی که قبلاً در کهکشان جنگ ستارگان دیده بودیم. "

  تبلیغات

  هنگامی که پخش برنامه از ماه آینده شروع می شود ، شما" قادر خواهید بود آن را با بازیگران اصلی ژاپنی یا با دوبله انگلیسی زبان تماشا کنید. بازیگران فیلم دوم شامل اسامی زیادی است که ما آنها را می شناسیم. تموئرا موریسون در نقش بابا فت باز می گردد و لوسی لیو ، جوزف گوردون لویت ، آلیسون بری ، سیمو لیو ، هنری گلدینگ و نیل پاتریک هریس و بسیاری دیگر به او ملحق می شوند. سینما هنگام ساخت جنگ ستارگان ؛ دیدن عکس معکوس از طریق لنز متحرک بسیار جذاب خواهد بود.

  فهرست بندی توسط دیزنی

خبرهای دیگر از بازی