خبر

 • تک بورد - استارت آپ صندلی بازی SecretLab از Magnus ، اولین میز بازی خود با

  استارت آپ صندلی بازی SecretLab از Magnus ، اولین میز بازی خود با "اکوسیستم مغناطیسی " رونمایی کرد
  25 روز و 5 ساعت قبل

  Secretlab ، شرکتی که بیشتر به صندلی های بازی معروف است ، به تازگی از اولین میز بازی خود رونمایی کرده است. میز تحریر مگنوس زیبایی شخصی با لوازم جانبی مدولار دارد تا بتواند آن را برای تنظیمات خاص شخصی سازی کند. پیش سفارش از امروز شروع می شود.

  Magnus ساده به نظر می رسد ، اما Secretlab سه سال است که آن را توسعه می دهد. ویژگی برجسته همان چیزی است که Secretlab آن را "اکوسیستم مغناطیسی" می نامد. سطح آلیاژ فولاد امکان اتصال لوازم جانبی مغناطیسی مدولار اختیاری را فراهم می کند ، از جمله لنگر کابل ، غلاف کابل ، آویزهای هدفون و نوار پخش RGB.

  میز همچنین دارای مجموعه ای از تشک های میز چرمی است. جلد Secretlab "Signature Stealth \" با خرید رایگان ارائه می شود ، اما این شرکت در حال همکاری با شرکت های دیگر برای ارائه طرح های مختلف تزئینی است. تاکنون فقط دو تشک شخص ثالث دارد - یکی از Cloud9 و دیگری از تیم Liquid. روکش های چرمی یک لایه مغناطیسی دارند به طوری که لوازم جانبی هنوز محکم به میز کار متصل می شوند. همچنین به شما کمک می کند تا حصیر به سمت پایین سر نخورد.

  میز کار دارای دو ویژگی جالب است. ابتدا سینی کابل آن است که در قسمت پشتی دسک تاپ قرار دارد. پشت میز کار دارای یک دهانه لولایی برای مدیریت آسان کابل است. هنگام بلند شدن ، لولا جلو می آید ، بنابراین قرار گرفتن میز در کنار دیوار مانع از باز شدن نرم سینی کابل نمی شود. این محفظه همچنین نوار روشنایی RGB را در خود جای داده است که لب درب سینی و دیوار پشت میز را روشن می کند.

  https://techbord.com راه اندازی صندلی بازی SecretLab از Magnus ، اولین میز بازی خود با \

  خبرهای دیگر از بازی