خبر

 • تک بورد - از قبل می توانید برخی از بازی های xCloud را در سخت افزار X-grade X بازی کنید

  از قبل می توانید برخی از بازی های xCloud را در سخت افزار X-grade X بازی کنید
  2 روز و 3 ساعت قبل

  هنگامی که مایکروسافت از گسترش Xbox Game Pass به تلویزیون ها خبر داد ، آنها همچنین گفتند که مراکز داده آنها در حال ارتقا هستند تا کیفیت X X Series Xbox را به کسانی که از طریق xCloud بازی می کنند ارائه دهند. دو هفته بعد ، اولین گزارش ها در مورد تحویل آنچه مایکروسافت وعده داده است آغاز شد.

  همانطور که توسط تام وارن گزارش شده و توسط چندین کاربر Reddit تأیید شده است ، بازیهایی مانند Yakuza: Like a Dragon و Tom Clancy 's Rainbow Six Siege اکنون از طریق xCloud با گرافیک بهبود یافته ، دارای گزینه های قابل پخش که به کاربران امکان انتخاب بین افزایش وضوح یا بهبود نرخ فریم را می دهد. علاوه بر این ، تمام بازی های موجود در کتابخانه xCloud از زمان بارگیری به میزان قابل توجهی کاسته شده اند.

  برخی از کاربران همچنین بازی های دیگری را گزارش می دهند که از زمان بروزرسانی شروع به اجرای بهتر کرده اند ، از جمله Dirt 5 ، No Man \ 'Sky و Destiny 2. با این حال ، بازی هایی مانند Forza Horizon 4 همچنان مانند گذشته در حال اجرا بودند.

  به نظر می رسد xCloud به تازگی از نسخه سخت افزاری Xbox Series X برای برخی از بازی ها ارتقا یافته است. Yakuza ، Rainbow Six Siege و دیگران گزینه های 120fps یا gfx را نشان می دهند و سریعتر بارگیری می شوند pic.twitter.com/BUU866V0BF

  - Tom Warren (tomwarren) 22 ژوئن 2021

  شایان ذکر است که حتی اگر بازی ها از طریق سخت افزار سطح X X Series اجرا شوند ، به این معنی نیست که بازی ها در حالت Xbox Series X در حال اجرا هستند. همانطور که توسط یک کاربر Reddit اشاره شده است ، هنگامی که او No Man \ 'Sky را از طریق xCloud راه اندازی کرد و به گزینه های ویدیویی رفت ، متوجه شد که به جای سری X ضامن "Xbox Series S Enhancement " وجود دارد.

  در مورد بقیه بازی های غیر Xbox Series X / S با وجود بهبود زمان بارگذاری ، نرخ فریم دست نخورده باقی مانده است. حتی اگر برای بهبود بازی های Xbox One با افزایش FPS X / S Xbox سازگار باشند ، به نظر نمی رسد که این ویژگی فعلاً کار کند.

   https://techbord.com از قبل می توانید برخی از بازی های xCloud را در سخت افزار X-grade X بازی کنید

  یکی از دلایلی که به ذهن خطور می کند توضیح دهید که چرا بازی ها در حالت Xbox Series S اجرا می شوند ، کاهش هزینه است. اگر مایکروسافت از زیرساخت های Azure استفاده می کند ، ارائه تجربه Xbox Series S از طریق cloud به گیمرها کمتر از Xbox X X است.

  اما ، در آنجا " همچنین این احتمال وجود دارد که همانطور که نسخه جدید بروزرسانی به تازگی آغاز شده است ، شاید مایکروسافت به آرامی شروع به کار کند و سرانجام برای ارائه کیفیت سری X به همه بازی ها افزایش یابد. انتظار داریم مایکروسافت به زودی نسخه ارتقا x xCloud را روشن کند.

خبرهای دیگر از بازی