techbord.com ادعا می شود که واحد بررسی PS5 فقط 667 گیگابایت فضای ذخیره سازی دارد

شایعه سازی: ادعای "کیت بررسی" PlayStation 5 ظرفیت ذخیره سازی کمتری نسبت به SSD 825 گیگابایتی را که سونی وعده داده است ، نشان می دهد. صفحه سیستم تصور شده دارای یک HDD 667 گیگابایتی است. آیا این می تواند یک حقه باشد ، یا آیا سونی واقعاً واحدهای بررسی رتبه بندی شده را صادر می کند؟

دیروز ، یک Redditor فاش کرد که Xbox Series S آینده دارای فضای ذخیره سازی کمی 364 گیگابایتی است که با توجه به اندازه بازی های ویدیویی این روزها ، تا حدودی تکان دهنده است. اکنون یک کاربر توییتر مشخصات ذخیره سازی PlayStation 5 را فاش کرده است که فضای درایو قابل استفاده 648 گیگابایت را نشان می دهد. برای مرجع ، XBSS دارای یک SSD 512 گیگابایتی است ، در حالی که PS5 825 گیگابایت است.

اگرچه جای تعجب نیست که برخی از فضای ذخیره سازی هر کنسول توسط سیستم عامل ها و برنامه های بالقوه از پیش نصب شده مصرف شود. مانند Apple TV و دیگران ، این تعداد نهایی کم برای کنسول های نسل بعدی ناامید کننده است. عناوین Triple-A حتی در سخت افزار نسل فعلی نیز به طور متوسط ​​کمتر از 80 گیگابایت است. برخی از عناوین اکنون حتی به صدها گیگابایت رسیده اند. فاکتور موجود در چمدان اضافه شده دارایی های 4K و بازی های PS5 و XBSX | S احتمالاً بیش از 100 گیگابایت فضای نصب قبل از مدت زمان طولانی ، اگر در زمان راه اندازی نباشد ، بیش از حد خواهد بود.

قبل از ایجاد هیاهو ، به خاطر داشته باشید که این اطلاعات بیشتر از طریق کانال های رسمی سونی از طرف شخصی با کیت بررسی وجود دارد. اطلاعات سیستم وی همچنین فضای ذخیره سازی را به عنوان یک HDD 667.176 گیگابایتی به جای SSD 825 گیگابایتی ذکر شده در مشخصات سونی ذکر کرده است. ممکن است واحدهای بررسی ارزان تر (و کندتر) به راه حل های ذخیره سازی دست یابند ، اما این امر در ایجاد بررسی های خوب ضد محصول به نظر می رسد.

در صورت نیاز به تأیید بیشتر - کیت های بررسی # PS5 دارای 667 گیگابایت فضای ذخیره سازی هستند . به نظر می رسد که Playroom در آنجا نصب شده است. https://t.co/jccCoosOkm pic.twitter.com/XgwfmiWThy

- Okami (@ Okami13_) 3 نوامبر 2020

648 گیگابایت حافظه ذخیره سازی موجود همچنان بالاتر از آن است که در هنگام راه اندازی PS4 500 گیگابایتی ارائه شده است ، اما نه خیلی. بعلاوه ، با بالغ شدن PS4 و پیشرفت بازیها ، این فضا به سرعت پیش رفت. البته این باعث شد که سونی دو سال از زمان حیات خود یک مدل 1 ترابایتی بگذارد. در حال حاضر ، یک درایو 1 ترابایتی به اندازه کافی برای پلی استیشن 4 احساس نمی شود.

سونی گفته است که SSD در PS5 قابل ارتقا است و همچنین دارای یک محفظه توسعه NVMe SSD است ، اما یک سوم معمولی درایو پارتی مزایای معماری ذخیره سازی سریع سریع PS5 را از دست می دهد. سونی اعلام نکرده چه زمانی ظرفیت های بالاتر SSD اختصاصی خود را آزاد می کند ، اما می توانید شرط بندی کنید که ارزان نمی شوند. کارت توسعه Seagate برای XBSX | S مایکروسافت 220 دلار کار می کند. ما می توانیم هزینه مشابهی را برای راه حلهای به روزرسانی شده ذخیره سازی سونی انتظار داشته باشیم.

همچنین لازم به ذکر است که این ادعا می تواند کسی باشد که سعی در ساختن یک حقه بازی دارد. جعل صفحه تنظیمات سیستم برای سیستمی که هنوز هیچ کس ندیده کار سختی نخواهد بود. بنابراین اخبار را با یک دانه نمک در اختیار داشته باشید و مانند یک شایعه با آنها برخورد کنید تا اینکه در هنگام راه اندازی PlayStation 5 در تاریخ 12 نوامبر شاهد واقعیت هستیم.

ادعا می شود که واحد بررسی PS5 فقط 667 گیگابایت فضای ذخیره سازی دارد
gaming/ادعا-می-شود-که-واحد-بررسی-ps5-فقط-667-گیگابایت-فضای-ذخیره.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com نشت Google Pixel 5a ویژگی ها و طراحی آشنا را نشان می دهد
techbord.com HP بخش بازی های کینگستون HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند
techbord.com DOJ ایالات متحده کاوشگر ضد انحصاری را در مورد شکایات دکمه
techbord.com سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید
techbord.com الکترونیک الکترونیکی Fry  'تماس می گیرد که پس از نزدیک به 36 سال کار در تجارت ترک می شود
techbord.com COD Mobile eSports طرفدار زن توسط بازیکن مرد در برزیل به قتل رسید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.