خبر

 • تک بورد - ادامه یوبی سافت در E3: Mario Rabbids ، Rainbow Six: Extraction ، موارد دیگر

  ادامه یوبی سافت در E3: Mario Rabbids ، Rainbow Six: Extraction ، موارد دیگر
  19 روز و 22 ساعت قبل

  آشنا و جدید Ubisoft Forward: اسلحه ، ورزش های شدید ، فقط رقص و آواتار.

  روز شنبه ، Ubisoft با جدیدترین ارائه ویدیوی Ubisoft Forward ، که با ترکیبی از آشنا و نام تجاری کامل است ، به مسابقه اعلامیه E3 با زمان E3 پیوست. اطلاعیه های جدید بازی.

  این ویترین با بازی Rainbow Six: Extraction ، یک بازی سه نفره که با هم مبارزه می کند ، یک حمله بیگانگان را به بالای جهان جنگ تاکتیکی تام کلنسی آغاز می کند. (آیا آن ژانر خاص کتاب های Clancy را از دست داده ام؟ مهم نیست.) این بازی از 16 سپتامبر از طریق رایانه و بیشتر کنسول ها آغاز می شود.

  یک ویدیوی پیش نمایش گیم پلی گوشتی نشان می دهد که یک تیم سه نفره از بین یکی از یکی حرکت می کند سطح مبارزات بازی ، که معماری سفارشی را با مکان های بیگانه تصادفی ترکیب می کند - و تکرارهای Ubisoft اشاره می کنند که بیگانگان می توانند دیوارها ، دروازه ها و محدودیت هایی ایجاد کنند تا به طور تصادفی سقوط شما را در شکم هر سطح تعریف کنند. گیم پلی حاصل از این بازی شبیه Left 4 Dead است ، با ترکیبی از بیگانگان ضعیف و فوق العاده قدرتمند (با نام "Archies") با جنگ و زنده ماندن تیم های جدا شده بالقوه تقسیم می شوند.

  Rainbow Six: گیم پلی Extraction نشان می دهد پاسخ دهید که سیستم تجربه و تجربه بازی در حال انجام این بازی چگونه کار خواهد کرد ، اما تکرارهای Ubisoft به این نکته اشاره دارند که شامل یک ساختار ریسک / پاداش شدید است. اگر با سطح عمیق تری در یک سطح خاص پیشرفت کنید ، می توانید جوایز بیشتری کسب کنید ، اما اگر هر بازیکنی در یک تیم در یک مأموریت عقب بماند ، آن بازیکن پیشرفت خود را از دست خواهد داد. و به دلیل اینکه برای استخراج "داده های بافتی" به جای اینکه فقط از دور بکشید و فرار کنید ، باید مقادیر زیادی دشمن را بکشید و این سطوح حتی سخت تر است.

  دقیقاً چقدر پیشرفت خواهد کرد بازیکنان پس از مرگ از دست می دهند؟ و این که چقدر شبیه permadeath خواهد بود و در نتیجه منجر به ایجاد فرصت های استرس زای آنلاین برای غریبه ها می شود؟ این مسائل همچنان نامشخص است. اما Extraction به نظر می رسد پیچیدگی بالقوه جالبی در نبردهای بیگانه تعاونی باشد ، به خصوص با ابزارهای R6: Siege و دیوارهای تخریب پذیر که به شیوه های ظاهراً منحصر به فردی در ژانر شکل گرفته اند. بعلاوه ، پشتیبانی متقاطع اعلام شده ما را به فکر می اندازد که این بازی ممکن است دارای پاهای قابل توجهی در بازی آنلاین باشد.

  تبلیغات این تصویر اعلام شده تقریباً 12 ساعت قبل از اعلام رسمی بازی ، به لطف نینتندو که صفحه اطلاعات بازی را قبل از آن بارگذاری می کرد ، پخش شد. برنامه. لباس های Ubisoft / Nintendo Tactical ، فوق العاده؟ نوعی پازل مبتنی بر نقاشی. دویدن بین جنگهای تاکتیکی. قبل از اینکه نوبت خود را به پایان برسانید ، می توانید حملاتی را فعال کنید که بلافاصله باعث و آسیب قابل توجهی می شوند. "جرقه ها" تلاقی بین لوماس و رابینز است و آنها قدرت ماریو و دوستانش را فراهم می کنند. انفجار پشت جلد. بدی جدیدی نزدیک می شود. ماریو + Rabbids.

  یکی از بزرگترین داستانهای (البته تعجب آور) این رویداد که ساعاتی قبل از کنفرانس درز کرده است: سال آینده ، Ubisoft به همکاری خود با نینتندو ادامه می دهد و دنباله ای از امتیاز کراس اوور Mario + Rabbids را منتشر می کند. بازی جدید ، تحت عنوان Mario + Rabbids: Sparks of Hope ، به پیش فرض عجیب و غریب سریال شخصیت های اصلی Super Mario پیوستن به نیروهای Rabbids ، به همه آنها اسلحه می دهد و آنها را با استفاده از تاکتیک های نوبه خود و XCOM ، به مبارزه با افراد بد وادار می کند. .

  این بار ، جهان کراس اوور با ارسال نیروهای جنگی ترکیبی در چندین سیاره و معرفی نسخه های Rabbid-size از Rosalina و Luna ، از قانون Super Mario Galaxy وام می گیرد. جای تعجب نیست که این دنباله همچنان به بازی سری Crossover ادامه خواهد داد که در انحصار Nintendo Switch باقی مانده است. پخش ترجمه های ساده آهنگ ها. یا تفریحات گیتار نت به نت را اجرا کنید. این سرویس شامل سازنده نمودار داخلی است ... اما فقط برای آهنگ هایی که Ubisoft به طور رسمی مجوز داده است. از این رو ، اگر می خواهید به کتابخانه آهنگ کاملاً باز دسترسی پیدا کنید ، احتمالاً می خواهید به اصل 2014 پایبند باشید.

  نشت صبح شنبه دیگر حول اعلام امروز Rocksmith + ، نسخه "زنده" جدید سری "Guitar Hero ، اما با گیتارهای واقعی" Ubisoft بود. مانند دفعه قبل ، می توانید گیتار واقعی زندگی مورد علاقه خود را به کنسول یا رایانه خود متصل کنید تا ترکیبی از آموزش های نواختن گیتار و ضربات ریتم بازی از طریق آهنگ های آشنا را فعال کنید ... فقط این بار ، یک سرویس اشتراک می پردازید هزینه برای امتیاز. این به دنبال تصمیم سال گذشته یوبی سافت در مورد غروب خورشید سرویس Rocksmith است ، که حول خریدهای جداگانه DLC از آهنگ های الحاقی شکل گرفته بود.

  اگر قبلاً هرگز با راکاسمیت اذیت نشده اید ، در نهایت ممکن است خدمات اشتراکی مزایای بیشتری داشته باشد منطقی تر از خرید یکجا از آهنگ های فردی است. اما مشخص نیست که آیا Ubisoft به اندازه کافی محتوا و تنوع را حفظ خواهد کرد تا نسخه طولانی مدت بازی جدید ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد ، به ویژه برای کسانی که قبلا پول زیادی را به ساختار نسل گذشته هفت ساله Rocksmith ریخته اند (یا رایانه های قدیمی تر را ترجیح می دهند) پشتیبانی نسخه از افزودنیهای ساخته شده توسط کاربر). اعلامیه بتا رایگان امروز حداقل به کسانی که گیتار سازگار دارند اجازه می دهد تا روزی مشترک شوند - و ببینید آیا نسخه برنامه موبایل بازی جدید از نظر استفاده از میکروفون تلفن شما برای ردیابی دقیق ضرب و شتم گیتار شما طولانی است یا خیر. Advertising Riders Republic در تاریخ 2 سپتامبر راه اندازی می شود ، اگرچه هنوز دقیقاً نمی دانیم کدام سیستم عامل ها هستند. اشاره ای به بزرگ بودن فضای باز RR در فضای باز. دقیقاً نحوه اجرای بازی هنوز مشخص نیست ، زیرا به نظر می رسد شامل تعداد مضحکی از وسایل نقلیه ، حالت ها و چالش های تک نفره و چند نفره باشد. تیم های مبتنی بر حالت کنترل نقشه. امتیازات را برای ادعای بخشهای یک سطح کسب کنید. خودتان را خنک کنید و هر کجا که می خواهید چتر بازی کنید. دوچرخه سواری بین حالت اول شخص و سوم شخص جابجا می شود. هنگامی که کلاهبرداری می کنید دوربین به شخص سوم منتقل می شود. چالش های مارک بول در یک بازی ورزشی شدید؟ نابود کردن فکر. لباس Wings با ده ها نفر دیگر. لباس بال با موشک؟ حتما چرا که نه. یک لابی چند نفره پر از افرادی که کلاهبرداری می کنند.

  ما اکنون می دانیم که Riders Republic که سال گذشته در جریان رویدادی به وقت E3 اعلام شد ، اواخر امسال در 2 سپتامبر آغاز خواهد شد. اما جدیدترین تریلر آن بیش از آنچه که برای روشن کردن دقیقاً چگونگی این smorgasbord شدید ورزشی انجام داد ، باعث گیج شدن و گیج شدن شد. از طریق رایانه های شخصی و کنسول های ما بازی خواهد شد.

  از یک طرف ، این مسابقات شامل 64 بازیکن است که در آن همه می توانند بین لباس های بال ، دوچرخه ، اسنوبرد و موارد دیگر انتخاب کنند. از سوی دیگر ، این حالت شامل حالت های آنلاین کنترل نمره مبتنی بر تیم است که شبیه حالت های خرید چمن در بازی های قدیمی تونی هاوک است. و فراتر از آن ، به بازیکنان این امکان را می دهد که بین دوچرخه سواری اول شخص و سوم شخص در بالای کوههای عظیم جابجا شوند ، یا با چتر نجات در سرتاسر جهان عظیم خود سر بزنند ، یا حتی یک کوله پشتی راکتی به گلایدر وصل کنند و هر کجا بازیکنان سوار شوند لطفاً.

  از این رو ، به وضوح از DNA "سوار شدن به دلخواه خود" در The Crew 2 2018 پیروی می کند - و بنابراین احتمالاً باید انتظارات خود را بر این اساس تنظیم کنید.

  این از لحاظ فنی دومین آواتار Ubisoft است اژدها در مقابل هلی کوپترهای نظامی. برای داشتن شانس جنگ به بیش از یک اژدها نیاز خواهید داشت. محیط های شاداب با کالیبر آواتار برای پرت کردن.

  بیشتر بخوانید دیزنی چهارگانه آواتار را به تأخیر می اندازد ، سه فیلم زنده تلویزیونی جنگ ستارگان را به نمایش می گذارد. پس از نمایش فیلم های بازی های موجود و قبلا فاش شده ، Ubisoft یک گذر از فصل Far Cry 6 را کنترل می کند که بازیکنان را قادر به کنترل شرورهای مختلف سریال می کند ، همه در یک متورن جدید و حواس پرت به هم متصل شده اند. سپس نمایش با نگاهی اجمالی به بازی آینده یوبی سافت بر اساس حق رای دادن فیلم آواتار با عنوان Avatar: Frontiers of Pandora خاتمه یافت. این بازی قرار است در "2022" آغاز شود ، که به خوبی می تواند آن را در کنار نمایش تئاتر آواتار 2 قرار دهد و ظاهرا شامل ترکیبی از موجودات بیگانه آواتار است که هنگام سوار شدن بر اژدها ، در برابر مهاجمان انسانی متجاوز قرار می گیرند. اما این فقط به صورت یک دنباله ظاهرا از قبل ارائه شده (با برچسب "طراحی شده توسط Snowdrop") ظاهر شد ، گویی که دلالت بر این دارد که در داخل یک موتور بازی واقعی ساخته شده است ، اما اگر این یک گیم پلی واقعی باشد ، نام من جیمز کامرون است).

  لیست تصاویر توسط Ubisoft

خبرهای دیگر از بازی کردن