خبر

 • تک بورد - اختلاف مالی احتمالی بین EA و FIFA در پشت تغییر نام بازی های ویدئویی نهفته است

  اختلاف مالی احتمالی بین EA و FIFA در پشت تغییر نام بازی های ویدئویی نهفته است
  9 روز و 2 ساعت قبل

  گزارشی از نیویورک تایمز نشان می دهد که چرا الکترونیک آرتز در حال تغییر نام بازی های فوتبال فیفا است. ممکن است بین EA و FIFA در مورد ارزش این نام و اینکه EA باید با آن چه کاری انجام دهد ، مشاجره ای در جریان باشد.

  هفته گذشته EA انتشار موفقیت آمیز جدیدترین بازی خود در FIFA ، FIFA 22 را جشن گرفت. در همان پست ، این شرکت اعلام کرد که در نظر دارد نام "FIFA " را از این سری حذف کند ، که از مجمع جهانی مدیریت فوتبال به همین نام مجوز می گیرد و دارای حقوق انحصاری است. احتمالاً به این دلیل بود که بازی های EA نمایانگر لیگ های فوتبال بسیار بیشتری در سراسر جهان است تا فقط FIFA ، که جام جهانی را اداره می کند.

  اما منابع نیویورک تایمز \ می گویند که EA و فیفا در مورد مبلغی که EA برای مجوز باید بپردازد و اینکه چگونه شرکت بازیسازی باید از آن کسب درآمد کند ، اختلاف نظر دارد. در سال 2013 ، قرارداد مجوز بین این دو تا سال 2022 تمدید شد و به نظر می رسد در مذاکرات برای تمدید قرارداد ، فیفا به دنبال دریافت پول بیشتر از EA است.

   https://techbord.com اختلاف مالی احتمالی بین EA و FIFA در پس تغییر نام بازی های ویدیویی نهفته است

  به گفته منابع ، فیفا از EA می خواهد بیش از دو برابر آنچه که در حال حاضر برای نام خود انجام می دهد ، افزایش قیمت به بیش از 1 میلیارد دلار برای هر دوره چهار ساله جام جهانی. فیفا همچنین می خواهد کارهایی که EA می تواند با مجوز انجام دهد را محدود کند.

  ویژگی های تیم نهایی بازی های FIFA ، برای مثال ، که در آن مشتریان پول واقعی را برای ساختن لیست بازیکنان درون بازی هزینه می کنند ، بیش از میلیارد دلار در سال به EA "این همچنین نوعی از ویژگی هایی است که فیفا ترجیح می دهد آن را کنار بگذارد و شاید در معاملات پرسود - و جداگانه" بفروشد. " فیفا ممکن است در تلاش برای کشف منابع درآمد بیشتر برای خود باشد ، در حالی که در همان زمان EA ممکن است بخواهد تعداد روشهای استفاده از مجوز فیفا در بازیهای خود را افزایش دهد.

  در اوایل این هفته ، EA پرونده علامت تجاری در انگلستان و دفاتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا برای "EA Sports FC " - عنوان آزمایشی که ممکن است در صورت حذف نام FIFA از آن استفاده شود. مزیت EA در این مذاکرات این است که FIFA و جام جهانی از تنها مارک های فوتبال که برای بازی های FIFA مجوز گرفته فاصله دارند. با بسیاری از تیم های ملی و منطقه ای دیگر از سراسر جهان معامله می کند.

خبرهای دیگر از بازی