خبر

 • تک بورد - اخبار چند نفره Halo Infinite: ربات ها ، تقسیم صفحه ، بازی رایگان روشن شده است

  اخبار چند نفره Halo Infinite: ربات ها ، تقسیم صفحه ، بازی رایگان روشن شده است
  18 روز و 18 ساعت قبل

  نکاتی برای سیستم گوینده جدید ، قدرت شلیک جدید و ترفندهای خاص چند نفره.
  پس از فاش شدن صدای جنجالی آخر هفته ، حالت چند نفره آینده Halo Infinite یک ویدیوی عمیق تر از روز دوشنبه دریافت کرد تا مشخص کند چه انتظاری از آن داریم اواخر امسال اولین تیرانداز کراس پلتفرم رایگان برای سریال. بهترین خبر بازخورد اعلامیه مایکروسافت در سال 2017 است: گیم پلی split-screen بازگشته است.

  مایکروسافت این خبر را به عنوان یک متن متن در پست این هفته وبلاگ در مورد ویدیو جمع کرده است. این پست همچنین تأیید می کند که Halo Infinite ، مانند Halo 5 ، از طریق یک برنامه اختصاصی "سرور محلی" روی رایانه ، از بازی LAN ، در تمام سیستم عامل های سازگار (Windows PC ، Xbox One ، Xbox Series X / S) پشتیبانی خواهد کرد. و این ادعای 343 Industries را دو برابر می کند که بازی های اول شخص این مجموعه "همیشه از پشتیبانی صفحه تقسیم استفاده می کنند." رئیس صنعت 343 بانی راس در سال 2017 پس از آنکه Halo 5 توده های قابل توجهی را از جامعه برای جابجایی پشتیبانی پشتیبانی کرد ، این ادعا را مطرح کرد.

  به روزرسانی امروز فقط روشن می کند که پشتیبانی از صفحه تقسیم شده برای "Xbox" است. روشن نمی کند که آیا این ویژگی ممکن است از تعداد کمتری بازیکن در یک صفحه در کنسول های ضعیف Xbox One پشتیبانی کند یا اینکه چنین ویژگی از طریق گزینه های جدید بازی ابر در Xbox کار می کند. (همچنین ، آیا می توانیم گزینه های تقسیم صفحه را به طور جدی از طریق رایانه عوض کنیم؟ اکنون کامپیوترها را به تلویزیون های صفحه بزرگ متصل می کنیم ، 343).

  آهنگ مبارزه آکادمی

  در ابتدا برای سری اصلی Halo ، ربات ها در یک حالت جدید پر از آموزش با نام Halo Academy در دسترس قرار گرفته است. در طول انجام مأموریت های سفارشی به سبک آموزش (که هنوز به هواداران نشان داده نشده است) در برابر ربات ها روبرو خواهید شد ، در حالی که بازیکنان همچنین می توانند هر "بازی سفارشی" را با ربات های مختلف متفاوت پر کنند. در بازی های قبلی ، نزدیک ترین بازیکنان به چنین گزینه ای این بود که نبرد "Firefight" را در برابر غرغرهای هوش مصنوعی آغاز کنند. اما در غیر این صورت ، هیچ بازی Halo به زحمت چرخاندن دشمنان هوش مصنوعی که به طور خاص برای گزینه های مختلف در برابر حالت های خود طراحی شده اند ، دچار مشکل نشده است.

  احتمالاً یک دلیل وجود دارد: جنگ Halo می تواند پیچیده شود. آیا ربات های Halo Infinite واقعاً وظیفه دارند که توجه خود را بین کلاسیک های Halo مانند کنترل شلیک سلاح ، مدیریت تونل با نارنجک ، عجله برای ادعای وسایل نقلیه و سلاح های دو دست در سناریوهای مختلف تقسیم کنند؟ و چگونه عناصر سری جدید مانند قلاب دست و پا کردن این خواسته های هوش مصنوعی را بیشتر پیچیده می کند؟ بله ، من در اینجا به دنبال یک هالو هالو در دهان هستم ، و حتی احمق ترین افراد هوش مصنوعی نیز به هیچ وجه قابل ارتقا نیستند.

  تبلیغات

  پست این هفته وبلاگ همچنین به نحوه جدید بودن وبلاگ اشاره دارد. بازی مبتدیان تازه کار خواهد شد: "سیستم های بهبود یافته که ارتباط بهتری از اطلاعات اصلی را در طول مسابقه به بازیکنان ارائه می دهند." این ، البته ، می تواند به معنای یک میلیون چیز باشد: ویژگی جدید "پینگ" ، مانند Apex Legends ، یا شاخص های بلند رنگی برای اهداف ، یا شاید صدای کلاسیک گوینده Halo که فریاد می زند جهت به نوبه خود برای اینکه چه کاری انجام شود ، سبک Waze.

  صحبت از گوینده ها: این سری به روند سفارشی سازی مضحک خود ادامه خواهد داد و این اجازه را به بازیکنان می دهد تا از طریق تراشه ای که در پشت زره اسپارتان قرار داده شده است ، اعلام کننده جنگ پیش فرض ، "AI" را عوض کنند. کلاه ایمنی. در حالی که مجموعه Master Chief در حال حاضر شامل گوینده های قابل تغییر در بازی است ، Halo Infinite به یک سیستم حتی قابل تنظیم تر اشاره می کند. با استفاده از آن ، صدای درون بازی شما می تواند "شخصیت" خود را اصلاح کند هرچند که صلاح می دانید. آیا snark بیشتر می تواند یک گزینه باشد؟

  ویژگی جالب به نظر می رسد. متأسفانه ، 343 دقیقاً چگونگی همزیستی این سیستم صوتی جدید را با جف اشتیتزر گوینده سریال پیش فرض که فریاد می زند چیزهایی مانند "killtactular!" را روشن نکرد. midmatch.

  F2P بدون FOMO چقدر می خواهید Spartan چند نفره خود را سفارشی کنید؟ Xbox Game Studios به شهر بروید. Xbox Game Studios ابتدا گزینه های مختلف پروتز را به عنوان یک مجموعه انتخاب می کنید. من در آن Xbox Game Studios Buncha Power Ranger به نظر می رسد بازیکنان اینجا. Xbox Game Studios در حال حرکت سفارشی سازی کنید. Xbox Game Studios بر روی کنسول خود سفارشی کنید. Xbox Game Studios نگاهی محرمانه به جزئیات سفارشی سازی سلاح ، که بسیار فراتر از آنچه در MCC دیده ایم ، خواهد رفت. Xbox Game Studios و حتی این بار می توانید وسایل نقلیه خود را نیز شخصی سازی کنید ، اگرچه ما به نحوه عملکرد آن نگاه خوبی نکردیم. Xbox Game Studios "AI" خود را در بازی تغییر دهید تا در هنگام جنگ چند نفره صدای گوینده جدیدی بدست آورید. Xbox Game Studios اشاره ای به نحوه عملکرد سیستم اعلام کننده هوش مصنوعی بازی. Xbox Game Studios

  حالت چند نفره Halo Infinite بصورت رایگان برای بازی راه اندازی می شود و اگر می خواهید بدانید که چگونه به نظر می رسد ، می توانید برای یک اشاره به سیستم رایگان و موجود "Battle pass" Master Chief Collection نگاه کنید.

  Infinite قفل های لوازم آرایشی مشابه تجربه را ارائه می دهد ، اگرچه برای باز کردن انتخاب کامل خود نیاز به پرداخت پول در دنیای واقعی دارند. مانند MCC ، پاسهای نبرد Infinite بدون هیچ FOMO (ترس از دست دادن) کار خواهد کرد. شما می توانید هر نوع نبرد فعلی یا گذشته را بخرید و برجسته کنید تا پیشرفت خود را به سمت باز شدن قفل های خاص آن بکشید ، اگر در یک افزودنی ویژه زره پوش براق دیر ظاهر شوید یا ماه ها از بازی فاصله بگیرید.

  یک سری سریع از تصاویر نشان داده شده در روز دوشنبه ، سفارشی سازی بیشتر زره پوش های اسپارت را این بار تأیید می کند ، از جمله اولین اندام مصنوعی این مجموعه به عنوان گزینه های دیگر. اما اگر می خواهید صفر دلار و صفر بپردازید و مردم را با استفاده از یک لباس ساده و پیش فرض منفجر کنید. نقشه های چند نفره ، حالت ها ، اسلحه ها و سایر محتوای مربوط به گیم پلی بازی Infinite برای همه بازیکنان در دسترس خواهد بود ، خواه آنها پول خرج کنند و نه. (جزئیات بیشتر ذره ذره: بیشتر از طریق سیستم های غافلگیرانه مانند جعبه های غنیمت قفل هیچگونه غنایتی باز نمی شود. و اگر سلاحی را می توان از طریق تجربه بدست آورد ، نمی توان آن را به طور کامل خریداری کرد و بالعکس.)

  تبلیغات

  تا آنجا به عنوان اینکه چگونه بازی از لحاظ مکانیکی با ورودی های Halo متفاوت است ، چند تغییر در کوچک و بزرگ مشاهده می کنیم. به نظر می رسد توانایی جدید قلاب بازی بزرگترین تغییر باشد ، اگرچه فیلم روز دوشنبه چیزی بیش از نگاه روز یکشنبه در مانورهای جدید دیوانه وار مانند "grapple-jack" را روشن نکرد. (این حرکت به بازیکنان پاداش می دهد که با یک وسیله نقلیه میانی دست و پنجه نرم می کنند ، سپس خلبان خود را به زمین می اندازند.) و صادقانه بگویم ، ما هنوز منتظریم ببینیم که متر شارژ قلاب قلابی چگونه به نظر می رسد (مبادا مردم هر پنج قلاب شلیک کنند میلی ثانیه) یا اینکه آیا در برخی حالتهای چندنفره بی نهایت و بازیهای سفارشی می توان آن را محدود یا کاملاً ممنوع کرد.

  آیا من از چهار چرخ چرخ Razorback با نام تجاری جدید صحبت کردم؟ این شبیه Warthog است ، اما محل حمل بار جدید در صندوق عقب آن برای حمل سلاح های سنگین تر ، پرچم ها و سایر اشیا-خاص هدف است. 343 هنوز مشخص نکرده است که چگونه این وسیله نقلیه بسیار مفید در مقایسه با سایر گزینه های رانندگی تنظیم شده است ، اگرچه یک سلاح ضد زره (Skewer) یک جواب واضح به نظر می رسد. این به ویژه هنگامی احتمال می یابد که Infinite عناصر تازه تخریب پذیر برای وسایل نقلیه را شامل شود ، که می توانید به صورت جداگانه هدف قرار دهید. (اگر به دنبال گزینه های قدرت شلیک دیگر هستید ، "بزرگ دامنه") "بزرگ دامنه" به سلاح های کلاسیک Halo مانند Assault Rifle باز می گردد.)

  Big Team دلار؟ پویش؟ نکاتی به عرصه های کاملاً جدید در پیش پرده های این هفته. Xbox Game Studios اشاره به عرصه های کاملاً جدید در تریلرهای این هفته دارد. Xbox Game Studios اشاره به عرصه های کاملاً جدید در تریلرهای این هفته دارد. Xbox Game Studios اشاره به عرصه های کاملاً جدید در تریلرهای این هفته دارد. Xbox Game Studios

  در حالی که ما تصور می کنیم حالت های جنگی کلاسیک صف های خواستگاری عمومی Infinite را در طول فصل های خود پر می کند ، ما هنوز نمی دانیم چه حالت های جدید یا موجود در هنگام راه اندازی تمرکز ویژه ای دارند ، فراتر از تأیید اینکه Halo 5 Big Team Battle باز خواهد گشت. متأسفانه ، 343 جزئیات مربوط به اینکه آیا Halo 5 از "نیازهای" BTB ، که اساساً کارتهایی است که می توان با پول واقعی آنها را خریداری کرد تا در جنگ تأثیر بگذارد ، توضیح نداده است یا خیر ، ممکن است به Halo Infinite و رایگان برگردد. اقتصاد برای بازی.

  اگر امتیاز را حفظ می کنید ، برخی از س questionsالات بزرگ دیگر بی پاسخ مانده اند. بازی با چند نقشه ، سلاح و وسیله نقلیه ارسال می شود؟ چه زمانی ممکن است نقشه های کلاسیک ظاهر شوند؟ حالت معروف "جعل" سریال - که برای ساخت نقشه ها و حالت های جدید ساخته شده است - باز خواهد گشت ، اما دقیقاً چگونه کار خواهد کرد؟ چگونه بازیکنان محتوای سفارشی خود را با دوستان و انجمن به اشتراک می گذارند؟ و آیا Halo Infinite سرانجام رقص شیطان را با حالت Battle Royale انجام خواهد داد؟

  واضح است که تیم توسعه دهنده 343 Industries از این زمان تا پنجره راه اندازی بازی "Holiday 2021" چیزهای بیشتری برای آشکار کردن دارد ، به خصوص از زمان پرزرق و برق روز یکشنبه تریلر شامل ، صفر فیلم جدید از چگونگی حالت مبارزات بازی است. ما هیچ بیوم جدید ، هیچ وسیله نقلیه جدید و هیچ راه جدیدی برای تأکید کمپین در اکتشاف جهان باز مشاهده نکردیم (و ما مطمئناً می خواهیم برخی از به روزرسانی ها را در آنجا ببینیم) به محض انجام این کار ، ما گزارش خواهیم داد ، هم اسپانیایی ها.

  تفکیک Halo Infinite چند نفره ، ژوئن 2021.

  تصویر لیست شده توسط Xbox Game Studios

خبرهای دیگر از بازی کردن