خبر

 • تک بورد - اخبار هاب شخصی Steam رسماً وارد شد

  اخبار هاب شخصی Steam رسماً وارد شد
  چند ثانیه قبل

  اکثر کاربران Steam دارای یک کتابخانه گسترده از بازی ها هستند که حجم گسترده آنها می تواند گرفتن همه اخبار مرتبط و یادداشت های وصله را با مشکل روبرو کند. اما ویژگی ای که از ماه مارس در مرحله آزمایش بوده است ، باید کارها را بسیار آسان کند: مرکز خبر شخصی.

  News Hub در اوایل سال جاری به نهمین ویژگی رسمی آزمایشگاه های بخار تبدیل شد. اکنون ، به طور کامل منتشر شده است - با انتخاب "اخبار" از فهرست کشویی "فروشگاه" به آن دسترسی پیدا کنید. این خبر خبری به روز شده اطلاعات یکسانی را برای همه نشان نمی دهد. در عوض ، پست هایی را از بازی هایی که بازی می کنید ، لیست علاقه مندی ها ، دنبال کردن یا توصیه می شوند ارائه می دهد.

  علاوه بر اطلاعات کم اهمیت مانند یادداشت های پچ ، News Hub به روزرسانی های عمده ، فروش ، پخش جریانی مستقیم ، و اطلاعیه های مسابقات. همچنین می توانید آخرین اخبار ، از جمله ویدئوهای YouTube را از وب سایت های مهم بازی با استفاده از سیستم Steam Curator مشاهده کنید.

  "News Hub همچنین کاوش رویدادهای آینده را آسان می کند و به شما امکان می دهد برای ایمیل یا یادآوری برنامه تلفن همراه. یا می توانید رویداد را به Google Calendar یا iCal خود اضافه کنید تا بتوانید آخر هفته خود را در تورنمنت های جالب یا رویدادهای جامعه برنامه ریزی کنید. "

خبرهای دیگر از بازی