جی کورتنی بازیگر استرالیایی پیش پرده جدید "دسترسی ز">

خبر

 • تک بورد -

  "ابرشرورهای بازنده و درجه B" دوباره در پیش پرده جدید The Suicide Squad قرار دارند
  10 روز و 15 ساعت قبل

  "ماموریت شما این است که هر اثری را که فقط به عنوان پروژه ستاره دریایی شناخته می شود از بین ببرید."
  جی کورتنی بازیگر استرالیایی پیش پرده جدید "دسترسی زودهنگام" را از کمپانی برادران وارنر برای فیلم جوخه انتحاری کارگردان جیمز گان معرفی می کند ، که در آن کورتنی تجدید قوا می کند به عنوان کاپیتان بومرنگ از گروه خودکشی 2016 بازی کرد. این فیلم کاملاً جدید و برخی جزئیات اضافی کوچک است (مانند اینکه چرا

  همانطور که قبلاً نوشتم ، جوخه خودکشی دنباله مستقیم فیلم 2016 نیست. گان گفته است که می خواهد حق رای دادن را به مسیری جدید بکشاند و شخصیت های جدیدی را معرفی کند. او از کمیک های اصلی "جوخه انتحار" در دهه 1980 "جوخه انتحاری" نویسنده الهام گرفت. (اوستراندر در فیلم آخر نقش كوچكی دارد.) گان از فیلم R-rated خود به عنوان نسخه ابرقهرمانی فیلم كلاسیك The Dirty Dozen در سال 1967 ، با انتخاب شخصیت هایی كه به عنوان "ابرشرورهای بازنده و درجه B" توصیف كرده اند ، توضیح داده است.

  بیشتر بخوانید هارلی کوین در تریلر گروه قرمز The Suicide Squad متحدان بدجنس جدیدی دارد

  جوئل کینامان و ویولا دیویس به ترتیب به عنوان سرهنگ ریک پرچم و افسر اطلاعاتی آماندا والر ، به ترتیب با استیو ایجی در نقش جان اقتصاد ، رئیس زندان و دستیار والر. این بار تیم شامل Elba's Bloodsport ، Peacemaker (جان سینا) ، کورتنی کاپیتان بومرنگ ، Ratcatcher 2 (دانیلا ملکیور) ، Savant (مایکل روکر) ، King Shark (با صدای سیلوستر استالونه ، همبازی Cliffhanger راکر) ، Blackguard (پیت دیویدسون) است. ) ، ژاولین (Flula Borg) و روانشناسی مورد علاقه همه ، هارلی کوئین (مارگوت رابی).

  از دیگر بازیگران می توان به مرد پولکا-نقطه (دیوید دستمالچیان) اشاره کرد که کت و شلوار خال خال خال خال هایش یک مجموعه است از ابزارها؛ راسو (شان گان ، برادر بچه جیمز) ، یک راسو انسان دوستانه ؛ سول سوریا (آلیس براگا) ؛ TDK (Nathan Fillion) Mongal (مایلینگ نانگ) Flo Crawley (Tinashe Kajese) ؛ و متفکر (پیتر کپالدی). استورم رید نقش تایلا دختر Bloodsport را بازی می کند.

  هر یک از پیش پرده های قبلی (که در عرض یک هفته از یکدیگر منتشر شد) لحنی کاملاً متمایز داشتند - انتخاب آگاهانه گان. اولین تریلر گروه قرمز (با توجه به این چیزها کاملاً ملایم) که باعث ایجاد طنز می شد. این کار با طرحی برای پرچم و تیمش برای نجات هارلی کوین آغاز شد ، که با نجات خود آن را خنثی کرد. سپس برخی از نمایشگاه های استاندارد برای تنظیم داستان اصلی وجود داشت: یعنی اینکه اعضای جوخه خودکشی معامله قبلی را انجام می دهند: 10 سال از مجازات خود در صورت موفقیت در انجام مأموریت خود ، با تزریق نانیت که در صورت نافرمانی از دستورات منفجر خواهد شد به هر طریقی.

  تبلیغات

  دومین تریلر که در اول آوریل منتشر شد ، با لحن شوخی و دویدن گنگ های عادتهای غذایی وحشتناک کینگ کوسه ("num-num") به نفع تیره تر و بیشتر تنور شوم. ما باید Polka-Dot Man را در عمل ببینیم ، و TDK توانایی شگفت انگیزی را در جدا کردن بازوهای خود از بدن نشان داد. جایزه: نگاه خوبی به نوشته های پشت کت هارلی کوین داشتیم: "Live Fast Die Clown."

  این آخرین تریلر جایی بین جوکی و تاریکی قرار دارد. این بیشتر روی Bloodsport متمرکز است ، در حالی که والر سعی می کند او را برای تیم ملی جذب کند ، در زندان کف خانه هایش را باز می کند. والر از پرونده قضایی آینده دختر Bloodsport به عنوان اهرم فشار استفاده می کند. والر به او اطمینان می دهد: "اگر این مأموریت مهمتر از آنچه شما تصور می كنید مهم نبود ، من اقدامات فوق العاده ای انجام نمی دادم. ما همچنین می فهمیم که Bloodsport در زندان است زیرا او سوپرمن را با کمک یک گلوله کریپتونیت در ICU قرار داد ، بنابراین او با حسن نیت مشکوک شد.

  از نظر فیلم جدید ، ما یک گروه بین المللی دریافت می کنیم بحث در مورد اینکه چه نوع سگ ممکن است راسو باشد - TDK حدس می زند سگ شکاری افغان ، هارلی امیدوار به گرگینه باشد - با پرچم به آنها اطمینان داد که راسو بی ضرر است. ("منظورم این است که او بی ضرر نیست ، او 27 کودک را کشته است ، اما شما می دانید ...") ما همچنین یاد می گیریم که ماموریت قهرمانان ما این است که تمام شواهد "پروژه ستاره دریایی" مرموز را نابود کنیم ، که احتمالاً ستاره دریایی غول پیکر رنگارنگ را توضیح می دهد مانند کایجو سرانجام با یکدیگر مبارزه می کنند.

  گروه خودکشی در 6 آگوست 2021 به سینماها می آید و برای اولین بار در HBO Max ظاهر می شود. اگر کاملا واکسینه شده باشید ، فکر می کنم این یکی از مواردی است که باید در صفحه بزرگ مشاهده کنید ، اگر با خیال راحت می توانید. و انتظار دارید که در آینده چیزهای بیشتری از این حق امتیاز تازه دریافت کنید. HBO Max قبلاً سفارش ساخت یک بازی صلح ساز را به صورت مستقیم به سری داده است که سینا و اگی در نقش های خود تکرار می کنند.

  کارگردان جیمز گان برای آخرین ساخته خود ، جوخه خودکشی از The Dirty Dozen الهام گرفته شد.

  لیست لیست YouTube / برادران وارنر

خبرهای دیگر از بازی کردن