آیا کامپیوتر شما می تواند Crysis 4 را اجرا کند؟ بالاخره متوجه می شویم

چه اتفاقی افتاده؟ Crytek رسماً Crysis 4 را معرفی کرد. این رونمایی به زودی پس از انتشار تصویری آنلاین Crytek China و تایید عنوان بعدی در این فرنچایز طولانی مدت که آخرین نسخه غیرریمستر نشده خود را در این سری 9 سال پیش مشاهده کرد، منتشر شد.

به نظر می‌رسد که Crytek China به طور تصادفی (یا نه) وجود Crysis 4 را زودتر از موعد تأیید کرده است. متن ترجمه شده در سایت رسانه اجتماعی چینی BillBilli می‌نویسد: «پروژه «Crysis 4» تأیید شد و یک میدان نبرد نانویی جدید را باز کرد! @Crytek_Official را دنبال کنید، ما همچنان شما را با آخرین اخبار به‌روز می‌کنیم.»

وقت آن است که به سفر بپیوندید و قهرمان شوید. یک اعلامیه کرایتک pic.twitter.com/Ohbux0w0s5

— Crytek (@Crytek) 26 ژانویه 2022

در حالی که گربه از کیف خارج شده است، حساب رسمی توییتر Crytek در توییتی نوشت: «وقت آن رسیده که به سفر بپیوندید و باشید. قهرمان." این پست شامل یک ویدیوی CGI بود که نکاتی از فناوری نانو که در بازی‌های قبلی دیده شده بود، همراه با حال و هوای متمایز پسا آخرالزمانی را نشان می‌داد

همچنین بخوانید: آیا می‌تواند Crysis را اجرا کند؟ تحلیلی درباره اینکه چرا هنوز درباره یک بازی 13 ساله صحبت می شود

متاسفانه، هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار احتمالی یا حتی فاصله زمانی بازی وجود ندارد، اما با توجه به تریلر، به نظر می رسد در مراحل اولیه توسعه اگر به زودی چیزهای بیشتری از Crytek یاد بگیریم تعجب نکنید.

در حالی که تقریباً یک دهه از Crysis 3 می گذرد، نسخه های بازسازی شده از سه گانه اصلی در چند سال گذشته منتشر شده است. بررسی ها برای بازی های به روز شده بسیار متفاوت بود، اما بسیاری از طرفداران بر این باور بودند که ورود آنها به یک ورودی جدید در این سری اشاره دارد. به نظر می رسد حق با آنها بود.

یک بازی کاملاً جدید Crysis قطعاً یک چشم انداز هیجان انگیز است. می‌توان انتظار داشت که Crytek سنت را حفظ کند و چیزی را منتشر کند که سخت‌افزار مدرن را به محدودیت‌های خود سوق دهد، که منجر به یک الگوی به‌روز شده «اما آیا می‌تواند Crysis 4» را اجرا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *