خبر

 • تک بورد - آیا می دانید: سگا بسیاری از نمونه های اولیه دهه 90 خود را به نام سیارات نامگذاری کرده است

  آیا می دانید: سگا بسیاری از نمونه های اولیه دهه 90 خود را به نام سیارات نامگذاری کرده است
  15 روز و 10 ساعت قبل

  در یک "جلسه مطالعه" اخیر برای "سگا تست" آینده ، مدیر اجرایی قدیمی سگا ، هیرویوکی میازاکی بینندگان خود را در مهمترین بازه 10 ساله شرکت جستجو کرد. این کار با عرضه Mega Drive در ژاپن در سال 1988 آغاز شد (سال بعد که در آمریکای شمالی راه اندازی شد با نام Sega Genesis شناخته می شود) اما جایی که واقعاً جالب می شود با رمزهای مختلفی است که سگا از آن استفاده کرده است.

  سگا به عنوان بخشی از جشن 60 سالگی خود در این سال اطلاعات بیشتری را در مورد تاریخچه این شرکت به اشتراک می گذارد.

  همانطور که می دانید ، پروژه مرکوری در اواخر سال 1990 به عنوان Game Gear به بازار آمد و با گوشی های دستی رقابت کرد. مانند Game Boy نینتندو و سیاه گوش آتاری. آنچه ممکن است شما ندانید این است که سگا در دهه 90 میلادی عادت داشته است از نامهای رمزهای همزمانی با اشیا in موجود در منظومه شمسی استفاده کند.

  مدتی شایعاتی مبنی بر رمزگذاری مگا درایو (Sega Genesis) وجود داشت "زمین." میازاکی گفت که این فقط یک افسانه شهری بود ، اگرچه وقتی آنها روی نسخه مینی اخیر Mega Drive / Genesis کار کردند ، او تصمیم گرفت نام رمز "Moon" را به آن بدهد.

   https://techbord.com آیا می دانید: سگا بسیاری از نمونه های اولیه دهه 90 خود را به نام سیارات نامگذاری کرد

  ما همچنین دریافت کرده ایم Sega Saturn که ششمین سیاره منظومه شمسی و ششمین کنسول خانگی Sega است. در این مرحله بود که گزارش شد آنها طرح نام رمز را در پیش گرفتند و نامعقول بازی Gear را به Project Mercury نامگذاری کردند.

  یکی دیگر از قطعات سخت افزاری Sega 32X الحاقی بود که در حین توسعه Project Mars نامگذاری شد. این نام رمز معمولاً قبل از راه اندازی دستگاه مورد استفاده قرار می گرفت و اگر به درستی به یاد بیاورم ، سگا حتی از آن در برخی از مواد اولیه بازاریابی خود استفاده می کرد.

  سپس Sega / Genesis Nomad ، نسخه قابل حمل Mega رانندگی / سگا پیدایش. این اسم رمز "Venus" بود (اگر قبلاً توجه نکرده اید ، جدول زمانی سگا همه جا بود). مشتری بعدی بود که قرار بود یک سیستم مبتنی بر کارتریج باشد ، اما هرگز آزاد نشد زیرا سیستم های مبتنی بر نوری مورد توجه جدید قرار گرفتند.

   https://techbord.com آیا می دانید: سگا بسیاری از نمونه های اولیه دهه 90 خود را به نام سیارات نامگذاری کرد

  به همین ترتیب ، سگا نپتون یک پیدایش برنامه ریزی شده همراه با 32X ، اما هرگز چراغ روز را ندید یا با توجه به اینکه 32X مستقل چندان موفق نبود. در همین حال شایعه شده بود که پلوتو یک سگا کیوان با قابلیت های داخلی است. با این وجود میازاکی علی رغم تمام تلاش های خود ، نتوانست هیچ سوابق داخلی از چنین پروژه ای را پیدا کند.

  با شروع با Dreamcast ، سگا از سیستم منظومه شمسی برطرف شد و در عوض خواستار نامگذاری داخلی آن به نام کاتانا شد. / p>

  تصاویر با حسن نیت ارائه می شود Interneteable

خبرهای دیگر از بازی