خبر

 • تک بورد - آیا می دانید اولین بازی ویدیویی توسط فیزیکدان پروژه منهتن اختراع شد؟

  آیا می دانید اولین بازی ویدیویی توسط فیزیکدان پروژه منهتن اختراع شد؟
  11 روز و 4 ساعت قبل

  TL؛ DR: از هر بازی بپرسید اولین بازی ویدئویی چه بوده است و اکثر آنها بدون تردید به پنگ می گویند. در حالی که پنگ آتاری از سال 1972 بازی های ویدئویی را به جریان اصلی منتقل کرد ، نسخه قبلی آن با بازی به نام Tennis For Two به سال 1958 برمی گردد.

  همانطور که کوتاکو اشاره می کند ، Tennis For Two توسط فردی به نام ویلیام هیگین بوتام ایجاد شده است. هیگین بوتام فیزیکدان و عضو پروژه منهتن بود. همانطور که احتمالاً می دانید ، پروژه منهتن مسئول ایجاد بمب هسته ای در پایان جنگ جهانی دوم بود. هیگین بوتام هدایت تیم سازنده سیستم احتراق سلاح را بر عهده داشت.

  پس از جنگ ، هیگین بوتام در آزمایشگاه ملی بروکهاون به عنوان سرپرست بخش ابزار دقیق در سال 1947 به کار مشغول شد. با رایانه ای به نام Donner Model 30. DM30 مسیرها و مقاومت باد را در برخورد با اشیاء روی یک اسیلوسکوپ شبیه سازی می کند. هیگین بوتام تصور می کرد که با برنامه نویسی مناسب ، می تواند یک بازی سرگرم کننده بسازد. او از همکارش رابرت V دوراک کمک گرفت و یک بازی تنیس ساده ایجاد کرد.

  https://techbord.com Did آیا می دانید اولین بازی ویدئویی توسط فیزیکدان پروژه منهتن اختراع شد؟

  پیش ساز پنگ خام در نمایشگاه بروکهاون 1958 ضربه بزرگی خورد ، بنابراین Higinbotham بازی را برای نمایش در آن بهبود بخشید نمایشگاه سال بعد تکرار دوم به بازیکنان اجازه می دهد تا گرانش را برای شبیه سازی بازی بر روی ماه یا مشتری تغییر دهند. هیگینبوتام هرگز به ثبت اختراع هیچ یک از نسخه های Tennis For Two روی نیاورد و درهای آتاری را باز کرد تا چهارده سال بعد خود را ایجاد کند. دانشمندان. او به عنوان اولین رئیس و دبیر اجرایی گروه ها خدمت می کرد. هیگینبوتام همچنین از سال 1974 تا زمان مرگش در 1994 به عنوان سردبیر فنی مجله مدیریت مواد هسته ای فعالیت می کرد.

  شایان ذکر است که قبل از بازی Tennis For Two بازی های رایانه ای دیگری نیز وجود داشت. آنها در درجه اول بازیهایی با قوانین ابتدایی مانند تیک تاک و شطرنج بودند. با این حال ، تنیس برای دو بدون تردید اولین بازی رایانه ای با یک مدل فیزیک واقعی بود.

  یافت شده یک ویژگی TechSpot است که در آن ما مطالب هوشمندانه ، خنده دار یا جالب را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از بازی