خبر

 • تک بورد - آیا سایت های کلیدی بازی Grey Market قانونی هستند؟

  آیا سایت های کلیدی بازی Grey Market قانونی هستند؟
  28 روز و 23 ساعت قبل

  بنابراین شما می خواهید یک بازی را از یکی از سایت های اصلی بازار خاکستری خوب مانند G2A بخرید ، درست است؟ خوب ، ما آدرس IP شما را داریم و از قبل با اینترپل تماس تلفنی داریم. شوخی کردم دلیل اینکه شما واقعاً اینجا هستید این است که می خواهید بدانید سایت های اصلی بازار خاکستری قانونی هستند یا خیر.

  در اینجا پاسخ کوتاه آمده است: بله ، به این معنا که شما یک کلید با قیمت کمتر از قیمت کامل دریافت می کنید ، اما نه به این معنی که توسط توسعه دهندگان بازی پشتیبانی نمی شوند - و سایت های بازار خاکستری ممکن است از توسعه دهندگان بازی نیز پشتیبانی نکند.

  قانونی بودن به این معنا که شما یک کلید مهم دریافت می کنید

  سایتهایی مانند G2A از این نظر قانونی هستند که شما هزینه کمتری برای بازیها پرداخت خواهید کرد و یک کلید کار دریافت می کنید که می توانید در سرویسهایی مانند بخار. اکثر این سایت ها دارای نوعی محافظت از خرید هستند که در صورت عدم دریافت کلید ، مبلغی به شما بازپرداخت می شود ، اگرچه هزینه این محافظت در طی مراحل پرداخت یک یا دو دلار بیشتر است.

  در حالی که " قانونی ، "خرید بازی از طریق سایت هایی مانند G2A ، Green Man Gaming یا Kinguin می تواند راحت تر از فروشگاه های رسمی باشد. به دلیل میزان شیوع کلیدهای دزدیده شده در سایت های بازار خاکستری ، برخی از آنها نیاز به تأیید هویت خود قبل از سفارش دارید. و از نظر من ، بعضی اوقات پردازنده های پرداخت آنها بدون هیچ دلیل مشخص خرید را رد می کنند.

  https://techbord.com آیا سایت های کلیدی بازی Grey Market قانونی هستند؟

  با این حال ، من همیشه پس از پرداخت هزینه ، یک کلید دریافت کرده ام. شاید مجبور شدم چند ساعت صبر کنم یا مجبور شدم روی منوهای بیشتری کلیک کنم تا آنجا که ترجیح می دادم آن کلید را بگیرم ، اما کلید همیشه رسیده است - و تقریباً همیشه با قیمت بسیار تخفیف دار. اگر از من سال کنید کاملاً قانونی است.

  چشم انداز توسعه دهندگان

  از برخی از توسعه دهندگان بپرسید و آنها به شما خواهند گفت که به جای پشتیبانی از سایت هایی مانند G2A ، فقط بازی را دزدان دریایی کنید.

  در جدیدترین قسمت Fuck G2A: G2A تبلیغات اسپانسری را در Google انجام داده است ، به این معنی که وقتی بازی های ما را جستجو می کنید ، G2A بالاتر از پیوندهای خودمان ظاهر می شوید - و اگر مردم از طریق تبلیغات خرید کنند ، ما برای بازی های خود سود ناچیزی کسب می کنیم. و هنگامی که می خواهید تبلیغات آنها را خاموش کنید ... pic.twitter.com/hSiIkaOLle

  - Mike Rose (RaveofRavendale) 29 ژوئن 2019

  کلیدهای بازی فروخته شده در سایت های اصلی بازار خاکستری ممکن است گاهی از یک منبع سرقت شده یا هک شده. بدتر از آن ، افراد مرتباً از سایتهایی مانند G2A کارتهای اعتباری دزدیده شده بازیها را خریداری می کنند و در نتیجه بازپرداخت شارژ ممکن است برای توسعه دهنده هزینه داشته باشد. نیازی به ذکر نیست که امکان فروش مشکلی برای افزایش هزینه های پشتیبانی برای توسعه بازی وجود دارد - یک دردسر واقعی برای کارهای کوچک.

  همانطور که در یک پست 2016 وبلاگ توسط لارس Doucet از آزمایشگاه های سطح بالا ، توسعه دهنده Defender توضیح داده شد تلاش:

  "من هرگز فکر نمی کردم روزی فرا برسد که من با اشتیاق و استدلال بحث کنم طرفداران باید بازی من را دزدان دریایی کنند نه اینکه هزینه آن را بپردازند ، اما ما اینجا هستیم…

  … هنگام خرید یک کلید در G2A ، بیشتر اوقات شما در حال خرید Steam Key هستید که کسی با کارت اعتباری دزدیده شده خریداری کرده است. وقتی دارنده کارت به ناچار متوجه می شود ، آنها یک شارژ صادر می کنند و شرکت کارت اعتباری به آنها استرداد می کند ، پول را از فروشگاه می گیرد (به علاوه هزینه) و آن را به قربانی کلاهبرداری می دهد. این بدان معنی است که فروشگاه (یا توسعه دهنده در صورت فروش مستقیم) در فروش آن کلید سود منفی کسب کرده است ، همانطور که TinyBuild و IndieGameStand جزئیات آن را توضیح داده اند. با این حال ، سارق هنوز حقوق دریافت کرد. و همینطور G2A. بنابراین آنها دوباره این کار را انجام می دهند. و دوباره. "

  دیدگاه بازیکنان

  افرادی که از سایت های خاکستری بازی با تخفیف خریداری می کنند اغلب تمایلی (یا قادر به) خرید بازی با قیمت کامل ندارند. و چه کسی می تواند آنها را سرزنش کند؟ بازی های با بودجه بالا تمایل دارند که با نرم افزارهای خرد که دارای هزینه کامل برای آزمایش بتا هستند ، نیمه نرم افزار bloat باشند.

  حداقل ، اکثر عناوین AAA دارای نوعی طرح درآمدزایی پس از فروش در بازی هستند برای شما برای خرید محتوای اضافی. و اگر می دانید که احتمالاً برای همان بازی دوباره از جیب بیرون خواهید آمد ، منطقی تر اینکه بخواهید برای نصب پایه هزینه کمترین هزینه را پرداخت کنید.

  همچنین ، این سایتهایی نیستند که سایتهای بازار خاکستری انتظار بازیهای فوق العاده ارزان را ایجاد کرده اند - این بیشتر نتیجه فروش Steam ، Humble Bundles و غیره است. بعلاوه ، کلیدهایی که بازرگانان در سایتهای بازار خاکستری می فروشند ، گاهی اوقات مربوط به آن فروش است ، شاید به همین دلیل است که بعضی از بازیهای قدیمی در سایتهای بازار خاکستری گاهی اوقات در حدود قیمت های تخفیف خورده Steam باقی می مانند.

  شاید جالب باشد بدانید دلیل اصلی استفاده از سایتهای اصلی بازار خاکستری مشابه بحث قدیمی در مورد بازیهای دزدی دریایی است - به این دلیل که مردم به هر حال بازی را نمی خرند یا بازی را با قیمت کامل نمی خرند. ظهور تورنت های بازی و اکنون سایت هایی مانند G2A بیش از هر چیز نتیجه یک انتقال چند دهه ای به سمت توزیع محتوای دیجیتال است و بار آن انتقال بیشتر به عهده افرادی است که بازی ها را توسعه می دهند تا افرادی که آنها را خریداری می کنند.

  < p> خرید کلیدهای بازی از طریق سایت های بازار خاکستری ایمن تر از سرقت بازی است زیرا شما یک بارگیری رسمی دریافت می کنید و نه اینکه ممکن است به نوعی آلوده یا معلول باشد. همچنین به روزرسانی های رسمی دریافت خواهید کرد و حداقل از طریق یک کانال رسمی بازی می کنید ، بنابراین احتمال دارد دیگران در آن سیستم عامل بازی را بخرند - شاید حتی با قیمت کامل. یکی از مشوق های توسعه دهندگان برای مشارکت در فروش Steam این است که هجوم مشتریان جدید اغلب پس از پایان تخفیف به دلیل خرید از دوستان Steam و غیره ادامه می یابد.

  دریافت بازی ها با بهترین قیمت ممکن

  به طور کلی ، هرچه یک بازی جدیدتر و محبوب تر باشد ، تخفیف کمتری را می توانید در سایت های بازار خاکستری پیدا کنید. شما فقط فقط چند دلار پس از فروش بزرگ جدید مانند Hitman 3 که در حال حاضر با 44.99 دلار از طریق Epic Games و 37.80 دلار با بهترین قیمت در سایت کلیدی بازار خاکستری در دسترس است ، صرفه جویی خواهید کرد.

  بازی هایی که مدتی (6 ماه تا 1 سال یا بیشتر) وجود داشته است ، تمایل دارند که با تخفیف بیشتر در سایت های بازار خاکستری ، در دسترس باشند. به عنوان مثال ، Cyberpunk 2077 در حال حاضر 47.99 دلار از طریق Steam است و می تواند از طریق سایت های مختلف بازار خاکستری حدود 25 دلار داشته باشد.

  با این حال ، هزینه بازی های قدیمی که بارها به فروش رسیده اند از طریق سایت های بازار خاکستری به طور قابل توجهی کمتر است. چند نمونه: BioShock Infinite در Steam 29.99 دلار و در بازار خاکستری حدود 4 دلار است. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain 19.99 دلار در Steam در مقابل 2.50 دلار در سایت های خاکستری بازار است. Dying Light و Skyrim 39.99 دلار در برابر حدود 6 دلار است.

  https://techbord.com آیا سایت های کلیدی بازی خاکستری بازار هستند ؟

  این لیست های خاکستری در بازار به طور کلی کمتر از بهترین قیمت های موجود در Steam هستند ، با توجه به سوابق موجود در SteamDB.info ، به استثنای Skyrim که قبلاً 5 دلار فروخته شده بود.

  MGS V در فروش بزرگ 5 دلار بوده است ، اما این دو برابر قیمت فعلی بازار خاکستری است ، در حالی که Dying Light تنها به 13.59 دلار رسیده است و BioShock Infinite در طی فروش حماسی Steam به 7.49 دلار کاهش یافته است. .

  https://techbord.com آیا سایتهای کلیدی بازی بازار خاکستری قانونی هستند؟

  < اگر پول نقد کمی داشته باشید ، پس انداز هنگفتی بدون هیچ مشکلی محسوب می شود. برای بازی های قدیمی ، شما اغلب می توانید نصب پایه را با تمام DLC ها از طریق یک سایت خاکستری با قیمت قابل توجهی کمتر از بازی پایه از یک فروشگاه رسمی خریداری کنید. شما نیازی به نظارت بر سایتهایی مانند IsThereAnyDeal.com ندارید که منتظر تخفیف هنگفتی هستند ، و اغلب حتی در صورت فروش عالی ، هزینه کمتری در سایتهای بازار خاکستری پرداخت خواهید کرد.

  برای خرید یا عدم خرید ، سوال

  آیا کلید بازی را که از یک سایت خاکستری بازار خریداری می کنید ، دریافت خواهید کرد؟ تقریباً مطمئناً - و اگر آن بازی در حال حاضر از طریق فروشگاه های رسمی به فروش نرسد ، احتمالاً هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. آیا با سفارش از سایت هایی مانند G2A کمتر از توسعه دهندگان پشتیبانی می کنید؟ گاهی اوقات.

  اما اگر کلیدی که خریداری کرده اید در ابتدا توسط شخصی از طریق یک کانال رسمی خریداری شده و در یک سایت خاکستری فروخته شده است ، سپس توسعه دهنده فروش اولیه خود را انجام داده است.

  همانطور که لارس دوست گفت ، "کاملاً واضح و روشن ، من فروشندگان اصلی شخص ثالث که به کالاهای سرقت شده تردد نمی کنند ، واقعاً اذیت نمی شوم. اگر آنها فقط از آربیتراژ سو explo استفاده می کنند ، من برای اولین فروش پول دریافت کردم و به هر حال یک کلید فقط یک بار قابل استفاده است ، بنابراین من واقعا برایم مهم نیست. اما من به کلاهبرداری ، سرقت و برگشت هزینه اهمیت می دهم. "

  مشکل اصلی این است که کلیدهای دزدیده شده یا کلاهبرداری شده از طریق سایت های خاکستری به فروش می رسند ، اگرچه G2A ​​در گذشته گفته است که" فقط یک درصد از معاملات مشکل ساز هستند "و سایتهای بازار خاکستری برای کمک به حذف کلیدهای سایه دار اقداماتی انجام داده اند.

   https://techbord.com آیا Gray Market Game Key Sites قانونی است؟

  آیا یک سازنده بازی به دلیل سفارش شما از یک سایت کلید بازار خاکستری ، مخزن می کند؟ به هر حال آیا به آنها قیمت کامل پرداخت می کردید؟ اگر نتوانید از قیمت درخواستی یک بازی در Steam یا دیگر ویترین فروشگاه های دیجیتال صرف نظر کنید ، سایت های خاکستری بازار گزینه مقرون به صرفه تری را ارائه می دهند.

  اعتبار مستر: Gorodenkoff از طریق Shutterstock .subDriveRevBot {حاشیه: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-تکرار: بدون تکرار؛ اندازه پس زمینه: حاوی background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: تمام مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، این بدان معناست: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تحلیل بیشتر

خبرهای دیگر از بازی