خبر

 • تک بورد - آیا باید مراقب همه بازی های رایگان باشید؟

  آیا باید مراقب همه بازی های رایگان باشید؟
  4 روز و 16 ساعت قبل

  هر روز نمی توانید یک بازی AAA رایگان مانند GTA 5 ، Batman Arkham Knight یا Star Wars Battlefront II دریافت کنید ، اما به لطف ارائه هفتگی فروشگاه Epic Games Store ، کتابخانه های پارسه با عناوین بسیار خوبی پشت سر می گذارند. و در کنار بازی های با بودجه بزرگ ، عناوین مستقل قابل تحسینی مانند Superhot ، Hyper Light Drifter ، Limbo و The Messenger ، بازی های بسیار با کیفیت بالا و قیمتی که سخت قابل تحمل ا

  فروشگاه Epic Games تنها فروشگاهی نیست که چیزهای زیادی را دور می اندازد. IndieGala همانند فروشگاه Humble Store و GOG به طور مرتب بازی های رایگان ارائه می دهد. در حالی که رد کردن بازی های رایگان همیشه دشوار است ، باید بپرسیم که چگونه این یک استراتژی معتبر تجاری برای این سیستم عامل ها است؟ و آیا گیمرها باید نگران باشند؟

  "راه اندازی و راه اندازی فروشگاه بازی های دیجیتال برای افراد ضعیف نیست" ، لوییس وارد ، مدیر بازی ، eSports و VR / AR در IDC گفت: "این سالها به تعهد و جیب های عمیق نیاز دارد."

  سرآغاز تأسیس

  وقتی نوبت به بازی های رایانه ای می رسد ، بازیکن بسیار بزرگی برای رقابت وجود دارد: Steam.

  Steam گفت: "Steam در سال 2003 شروع به کار کرد و بنابراین آنها یک سابقه طولانی در زمینه عملکرد صحیح توسط بازیکنان رایانه شخصی ایجاد کرده اند." "بدیهی است که DOTA 2 و سایر بازی های Valve و حق رای دادن مانند Counter Strike: Global Offensive ، Half-Life و Left 4 Dead لطیفه بزرگی داشته و در طی سالها اغلب بازدیدهای انحصاری داشته اند."

  Steam بسیاری از بازی های رایگان را رها نمی کند زیرا آنها مجبور نیستند کاربران جدیدی را به سیستم عامل خود بخرند. در حال حاضر ، هر بازیکن PC عملاً فرض می کند که یک بازی در سیستم عامل Valve در دسترس خواهد بود. در طول سال ها ، Steam ویژگی های جدیدی مانند صفحات انجمن ، لیست دوستان ، پشتیبانی از حالت های مختلف و حتی بازی از راه دور به دست آورد.

  "Valve واقعاً به صحبت های کاربران خود گوش می دهد و گرچه این شرکت عالی نیست ، اما کار زیادی کرده تصمیمات هوشمندانه است ، و این صدمه ای نمی زند که گیب کمی آیکون است ، "گفت وارد. "در سالهای اخیر ، فروشگاه غیر رسمی Steam در چین نیز مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و به رشد جهانی کاربران در Steam کمک کرده است (اگرچه جریان درآمد از چین به اندازه پیشنهادات کاربران چینی نیست)."

  دریافت گیمرها

  برای رقابت با غول Steam ، Epic باید توجه بازیکنان را جلب کند.

  https://techbord.com آیا باید مراقب همه بازیهای رایگان باشید؟

  "اگر قصد دارید یک مقام مستقر و معتبر مانند Steam را به چالش بکشید ، Ward توضیح داد: "برای انجام کاری که قصد دارد توسعه دهندگان و گیمرها را غیر معمول از فروشگاه های خود به فروشگاه شما بیاورد".

  "بدیهی است که Epic تاکنون توانسته است این کار را انجام دهد و نتیجه این است که آنها" مجبور شدید گلوله را در سود خود از نظر فروشگاه گاز بگیرید. "

   https://techbord. com آیا باید مراقب همه بازی های رایگان باشید؟

  وی افزود: "اپیك اساساً سهم بازار خود را از طریق بازی های رایگان / تخفیف دار و كاهش درآمد (12٪) فروش فروشگاه خود خریداری می كند." اگر یک توسعه دهنده بازی از موتور Unreal (ساخته شده توسط Epic Games) استفاده کند ، 5 درصد حق امتیاز موتور برای فروش در فروشگاه Epic Games را نیز پوشش می دهد.

  در مقایسه ، Valve دارای یک سیستم طبقه بندی شده برای کاهش درآمد است ، گرفتن 30٪ هنگام شروع بازی ، سپس 25٪ پس از بازی 10 میلیون دلار درآمد کسب کنید و سپس 20٪ با درآمد بیش از 50 میلیون دلار.

  جذب هزینه ها

  در حالی که به نظر می رسد Epic چیزهای زیادی را ترک کرده است به نظر می رسد که مقدار زیادی پول پشت سر گذاشته اند (و برنامه های زیادی را برای توسعه دهندگان با استفاده از سیستم عامل آن ارائه می دهند). آنها نمی توانند هزینه های خود را تأمین کنند.

  فراموش نکنید که Epic همچنین میلیون ها کاربر را با بازی Fortnite همراه کرده است ، با بازی کنندگان رایانه های شخصی مجبور هستند برای بارگیری و راه اندازی بازی از فروشگاه آنها استفاده کنید. همچنین از طریق تراکنش های خرد و خریدهای دیگر درآمد زیادی برای شرکت به ارمغان می آورد.

  https://techbord.com آیا باید از همه بازی های رایگان مراقب باشید؟

  برای خدمات اشتراکی مانند Xbox Live Gold و PlayStation Plus ، بازی های اضافه شده جمع می شوند و به استفاده از این سرویس به بازیکنان کمک می کنند.

خبرهای دیگر از بازی