خبر

 • تک بورد - آهنگساز Silent Hill به اعلام تابستان بازی بعدی سری اشاره می کند

  آهنگساز Silent Hill به اعلام تابستان بازی بعدی سری اشاره می کند
  21 روز و 16 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: ما سالهاست که شایعاتی درباره Silent Hill جدید را می شنویم ، اگرچه تیم پشتیبان سریال ساکت مانده است - تاکنون. آکیرا یامائوکا ، که به عنوان آهنگساز در تمام بازی های ترسناک کار می کرد ، گفت که پروژه جدیدی که وی در حال کار بر روی آن است احتمالاً تابستان امسال اعلام خواهد شد ، "و من فکر می کنم این همان پروژه ای باشد که شما امیدوارید شنیدن درباره."

  از زمانی که کونامی Silent Hills را لغو کرد در سال 2015 ، طرفداران Silent Hill به دنبال ورود جدید به این مجموعه هستند. این بازی که توسط خالق Metal Gear Solid ، هیدئو کوجیما و با بازی نورمن ریدوس ، ساخته شده بود ، هیجان زیادی را از طریق PT تیزر تعاملی کوجیما بعداً همان سال ناخواسته شرکت را ترک کرد و سرانجام با Reedus برای Death Stranding همکاری کرد.

  در مصاحبه با کانال بازی Al Hub ، از یامائوکا در مورد پروژه بعدی خود س askedال شد. "شما احتمالاً در تابستان امسال چیزی را می شنوید که اعلام شود ، و من فکر می کنم این همان چیزی است که شما امیدوارید در مورد آن بشنوید. اما ما در این مرحله آن را به طور کلی حفظ می کنیم ،" .

  در حالی که نام Silent Hill ذکر نشده است ، اما این نکته بزرگی است که قسمت دیگری در راه است. امیدوارم که این یک ماشین اسلات نباشد.

  سایلنت هیل بازگشته است https://t.co/upw3kLTh6Y pic.twitter.com/Xm0VynM8Xf

  - Wario64 (@ Wario64 ) 11 اکتبر 2019

  اوایل سال 2020 شایعاتی مبنی بر توسعه دو بازی جدید Silent Hill از سوی کونامی مشاهده شد. یکی عنوان "راه اندازی مجدد نرم" ؛ دیگری عنوانی به سبک روایی اپیزودیک ، مشابه عنوان های بازی های Telltale - "Pyramid Head به خاطر می آورد که" ، شاید؟

  Silent Hill جدید طراحی شده برای از مزایای PS5 به نظر می رسد یک چشم انداز اغوا کننده باشد. تا آن زمان ، طرفداران این سری باید از The Medium عالی (بخشی از Xbox Game Pass برای رایانه شخصی) دیدن کنند که شباهت های زیادی با بازی های Konami ، از جمله موسیقی Yamaoka دارد.

خبرهای دیگر از بازی