خبر

 • تک بورد - آمازون می گوید علی رغم گزارش های خرابی سخت افزار ، New World GPU شما را خراب نمی کند

  آمازون می گوید علی رغم گزارش های خرابی سخت افزار ، New World GPU شما را خراب نمی کند
  12 روز و 7 ساعت قبل

  MMO دنیای جدید آمازون چند روز پیش راه اندازی شد و با استقبال متفاوت بازیکنان روبرو شد. کاربران از سیستم ساخت ، رزم و پیشرفت سلاح لذت می برند ، اما به داستان یا کمبود اسباب بازی علاقه ندارند. یا این واقعیت که ، در برخی موارد ، پردازنده های گرافیکی آنها صرفاً در حال انجام بازی هستند.

  یا به هر حال گیمرها ادعا می کنند. در ماه جولای ، برخی از کاربران دارای GPU رده بالای RTX 3090 EVGA دریافتند که این کارت در صفحه منو به بارها و درجه حرارت های بالا می رسد-گاهی اوقات حتی قبل از اینکه فرصتی برای تنظیم بازی داشته باشند \ تنظیمات - کارتهای آنها کاملاً از بین می روند. بعداً آمازون اظهار داشت که بازی هیچ ارتباطی با خرابی های سخت افزاری ندارد اما با این وجود تصمیم گرفت که محدودیت FPS را در منوی اصلی ایجاد کند. منجر به خرابی فاجعه بار سخت افزار در شرایط خاص می شود. این شرکت به سرعت کارت های جایگزین را برای مشتریان آسیب دیده ارسال کرد - حتی قبل از دریافت کارت های مرده در دفتر مرکزی.

  متأسفانه ، با وجود این مسائل اولیه که سه ماه پیش اتفاق افتاد ، به نظر می رسد ارتباط جهان جدید با آجر پردازنده های گرافیکی هنوز یک مشکل مداوم است. در حالی که همه بازیکنان با مشکلات سخت افزاری مربوط به دنیای جدید با مرگ کارت روبرو نیستند-برخی فقط با خرابی GPU مواجه می شوند-مطمئناً مواردی نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، GPU یکی از بازیکنان پس از راه اندازی مجدد دستگاه خود پس از خرابی سیستم در جلسه New World شروع به سیگار کشیدن کرد. سخت افزار کامپیوتر YouTuber JayzTwoCents وضعیت را توضیح می دهد و حتی کلیپی از آن را به صورت زنده در ویدیوی بالا نشان می دهد.

  اما فقط حرف ما را قبول نکنید. شما کاربران بی شماری را پیدا خواهید کرد که در مورد مشکلات سخت افزاری ، اعم از عمده و عمده ، که در بازی در انجمن های پشتیبانی انگلیسی New World با آن روبرو شده اند بحث می کنند. این موضوع ، به ویژه ، یک معدن طلا مطلق برای چنین گزارش هایی است. حتی کارت های EVGA رده پایین نیز تا حدودی تحت تأثیر قرار گرفته است.

  https://techbord.com آمازون می گوید New World علی رغم گزارش خرابی سخت افزار

  پردازنده گرافیکی شما ضعیف نمی شود ، اما آمازون همچنان معتقد است که دلیل آن دنیای جدید نیست. در بیانیه ای برای PC Gamer ، این شرکت ادعا کرد که "هیچ رفتار غیرمعمول " در سمت بازی وجود ندارد که باعث این مشکلات شود و فقط "تعداد کمی " گزارش از بازیکنان آسیب دیده دریافت کرده است .

  شاید این درست باشد. شاید New World فقط در حال فشار آوردن بر پردازنده های گرافیکی معیوب است که نمی توانند آنها را اداره کنند و معمولاً با آن روبرو نیستند. سپس دوباره ، شاید اشکال نرم افزاری عجیب و غریب نرم افزاری در بازی وجود داشته باشد که هنوز پیدا نشده است.

خبرهای دیگر از بازی