خبر

 • تک بورد - آمازون در حال نزدیک شدن به قرارداد ساخت سریال تلویزیونی Mass Effect است

  آمازون در حال نزدیک شدن به قرارداد ساخت سریال تلویزیونی Mass Effect است
  10 روز و 11 ساعت قبل

  نمایش تمرکز فانتزی/علمی تخیلی را با چرخ زمان، ارباب حلقه‌ها ادامه خواهد داد.
  Amazon در حال نزدیک شدن به قراردادی با Electronic Arts برای توسعه مجموعه‌ای تلویزیونی برای سرویس پخش ویدیوی Prime بر اساس مجموعه محبوب بازی‌های ویدیویی Mass Effect است. .

  مطالعه بیشتر

  "Mass Effect Will Return:" تریلر تیزر مسیر جدیدی (قدیمی) را برای دنباله تعیین می کند. سریال‌های زمانی در Prime Video و استراتژی برنامه‌نویسی کلی آمازون پخش می‌شوند.

  به طور خاص، این قطعه به تمرکز آمازون بر روی ژانرهایی مانند فانتزی برای جذب بینندگان می‌پردازد و می‌گوید که تمرکز اصلی برای حرکت رو به جلو Prime Video خواهد بود. رئیس استودیو آمازون: "شما خواهید دید که ما همچنان به سرمایه گذاری در انواع ژانر فانتزی ادامه می دهیم، ما یک تیم متمرکز بر ژانر در استودیو داریم که به طور خستگی ناپذیر با شرکای خلاق ما در این لوح ها کار می کنند، و شما می توانید منتظر کارهای بیشتری باشید." جنیفر سالک به Deadline گفت.

  علاوه بر Wheel of Time که عملکرد خوبی برای شرکت داشت، مجموعه تلویزیونی ارباب حلقه‌ها قرار است در سال 2022 نمایش داده شود.

  If the Mass همانطور که Deadline گزارش می دهد، مجموعه افکت هنوز در مرحله مذاکره است، پس به احتمال زیاد باید تا سال 2022 منتظر بمانیم تا اولین نمایش را ببینیم. این مقاله به هیچ وجه به جزئیاتی در مورد محتوای سریال نمی‌پردازد، احتمالاً به این دلیل که این جزئیات هنوز قطعی نشده است. آیا یک مجموعه تلویزیونی Mass Effect داستان بازی ها را بازگو می کند یا یک داستان جدید؟ آیا شخصیت‌هایی از بازی‌ها یا یک بازیگر کاملاً جدید در آن وجود دارد؟ باید منتظر بمانیم و ببینیم.

  ممکن است زمان بندی به نتیجه برسد، زیرا ناشر EA و توسعه دهنده BioWare (که متعلق به EA است) در مراحل اولیه توسعه اولین Mass Effect جدید هستند. بازی از Mass Effect: Andromeda در سال 2017.

  Andromeda با استقبال ملایمی مواجه شد (اگرچه برخی از مردم آن را دوست داشتند) بنابراین مدت زیادی است که Mass Effect یک IP بوده است. اما در اواخر دهه 2000 و اوایل دهه 2010، تعداد کمی از فرنچایزهای بازی بزرگتر بودند.

خبرهای دیگر از بازی