خبر

 • تک بورد - آمازون به تازگی یک استودیوی بازی در مونترال افتتاح کرد که توسط سربازان قدیمی Rainbow Six Siege رهبری می شود

  آمازون به تازگی یک استودیوی بازی در مونترال افتتاح کرد که توسط سربازان قدیمی Rainbow Six Siege رهبری می شود
  18 روز و 10 ساعت قبل

  تا حدودی دشوار است باور کنیم که بازی های آمازون از سال 2012 وجود داشته است. آنچه آن را بسیار تکان دهنده می کند این است که هیچ چیزی منتشر نکرده است به جز یک تیرانداز 6v6 شکست خورده و لغو شده به نظر می رسد هشت سال بیش از زمان کافی برای انتشار حداقل یک بازی متوسط ​​است ، به خصوص برای یک شرکت دارای سه استودیو. شاید یک مورد دیگر عدد جادویی باشد.

  روز سه شنبه ، آمازون افتتاح چهارمین استودیوی بازی را اعلام کرد. خانه جدید توسعه در مونترال ، کانادا ، به استودیوهای فعال در سیاتل ، اورنج کانتی و سن دیگو تحت چتر بازی های آمازون (استودیوی بازی های آمازون سابق) پیوست. توسعه دهنده اکنون استخدام می کند ، اما یک کارمند پیشکسوت برای هدایت تیم به صفوف پیوسته است.

  اعضای بنیانگذار استودیو شامل تیم اصلی درگیر با Rainbow Six Siege هستند. سرپرست فنی قبلی Ubisoft Luc Bouchard رئیس جدید تولید است. آمازون برای نقش مدیر خلاق ، مدیر هنری Siege ، Xavier Marquis را شکار کرد. الكساندر ریمی ، كه مدیر برندهای تجاری و رنگین كمان شش بود ، رئیس محصولات آمازون مونترال است. Romen Rimokh مدیر Cinematics & Scripted Events مدیر محتوای استودیو خواهد بود. آمازون می گوید اولین پروژه این تیم عنوان "چند نفره آنلاین" بدون نام و بدون نام بر اساس IP جدید خواهد بود. "

  https://techbord.com آمازون به تازگی یک استودیوی بازی در مونترال افتتاح کرد که توسط سربازان پیشکسوت Rainbow Six Siege اداره می شود

  "غنی از استعداد خلاق مونترال یک سرمایه ارزشمند خواهد بود زیرا ما به ساخت تیم های توسعه و انتشار خود ادامه می دهیم "، کریستوف هارتمن ، جانشین آمازون گیمز گفت. "تیم بسیار ماهر و باتجربه در استودیوی جدید ما در مونترال ، تعهد ما را در ایجاد بهترین بازیهای آنلاین در کلاس به اشتراک می گذارد و دانش و علاقه فراوانی را برای ساختن تجربیات چند نفره عمیق و متمرکز بر جامعه با خود به ارمغان می آورد. من مشتاقانه منتظر هستم تماشای آنها در حالی که تیم خود را توسعه می دهند و اولین پروژه خود را توسعه می دهند از طرف مشتری اختراع می کنند. " در سال 2016 ، اعلام کرد که سه بازی در حال توسعه هستند - Breakaway ، Crucible و New World. قبل از رسیدن به آزادی ، تبر در سال 2018 به او داده شد. Crucible رایگان برای بازی در ماه مه گذشته با بررسی های وحشتناک و استقبال سرد روبرو شد و باعث شد آمازون آن را دوباره به یک بتا بسته بکشاند. متعاقباً این بازی را در ماه اکتبر لغو کرد. MMO New-world open-world با تأخیرهای فراوانی روبرو شده است اما برنامه ریزی شده تا امسال منتشر شود.

  آمازون بازی ها امیدوار است که با توسعه دهندگان باسابقه در راس استودیوی جدید ، شانس آن برای نوبه خود باشد بهتر است.

خبرهای دیگر از بازی