خبر

 • تک بورد - آلمان فروش بازیهای جعبه غنیمت را به خردسالان غیرقانونی می داند

  آلمان فروش بازیهای جعبه غنیمت را به خردسالان غیرقانونی می داند
  14 روز و 4 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: جعبه های Loot یکی از موضوعاتی است که هر چند وقت یک بار برای ایجاد امواج ایجاد می شود و دوباره از بین می رود. ناظران و سیاستمداران با هشدار مواجه می شوند و تهدید می کنند که در مورد آن کاری خواهند کرد ، اما به نظر نمی رسد که هرگز از بین برود. بعلاوه قوانینی که به وجود آمده بی دندان به نظر می رسند و هیچ کاری برای حل مشکل انجام نداده اند.

  آلمان آخرین کشور اروپایی است که تنظیم کننده جعبه های غنیمت در بازی های ویدیویی است. اشپیگل گزارش داد كه بوندستاگ (پارلمان پایین) نسخه اصلاح شده قانون حمایت از جوانان در آلمان را با 19 سال سن تصویب كرد. بوندسرات آلمان (شورای فدرال) هنوز مجبور است اصلاح قانون را به مرحله اجرا بگذارد. تمرکز این تجدید نظرها بر این است كه كودكان درگیر خریدهای بازی نباشند ، به ویژه "سازوكارهای قمار مانند" ، كه معمولاً به عنوان جعبه های غنیمت یا پول برد (P2W) شناخته می شوند.

  دولت منع جعبه غنیمت نیست اما محدودیت های سنی سخت را در عناوین حاوی مکانیک پیشنهاد می کند. در این قانون اصلاح شده فروشگاه ها از فروش چنین بازی هایی به افراد زیر 18 سال منع می شوند. از آنجا که بازی های دارای درجه M خوب عمل می کنند حتی اگر محدود به 17 سال و بیشتر باشد به نظر می رسد یک چیز ساده باشد.

  Blizzard باعث سرگرمی پرداخت مکانیک برای برنده شدن در مکانیک تبلیغاتی StarCraft 2017.

  با این حال ، وقتی امتیازات تثبیت شده ای مانند Fifa را در نظر می گیرید که اساساً برای هر کسی آزاد است ، این قانون بخش عمده ای از اطلاعات جمعیتی توسعه دهنده را قطع می کند. در این مثال ، EA مجبور است جعبه های غارت شده در آلمان را غیرفعال یا حذف کند تا سن خود را حفظ کند. بدیهی است که EA و سایر افرادی که جعبه های غارت را اجرا می کنند ، معاملات مالی را در نظر می گیرند و تصمیماتی می گیرند که در نهایت کمترین تأثیر را بر خطوط اصلی آنها بگذارد.

  آلمان به هیچ وجه اولین کشوری نیست که علیه جعبه های غارت اقدام می کند. در سال 2017 ، رگولاتورهای استرالیایی تصمیم گرفتند که مکانیک بازی قمار است و برای تغییر رتبه بندی بازی ها با هیئت رتبه بندی کشور همکاری کردند. سال بعد بلژیک نیز به همین نتیجه رسید و جعبه های غارت را به طور کامل ممنوع کرد و به توسعه دهندگان گفت که آنها را بردارند یا تا 800000 یورو جریمه و حبس در نظر بگیرند. ایالات متحده مقرراتی را نیز در نظر گرفته است ، اما فقط به لب زدن مربوط می شود.

  البته اجرای هر قانونی علیه جعبه های غنیمت یا سازوکارهای P2W ذاتاً سخت است که در دوره فروش دیجیتال اجرا می شود. وقتی والدین به فرزندان خود اجازه می دهند با کارت اعتباری خود در خدماتی مانند Steam یا PlayStation Network ثبت نام کنند ، هیچ راهی وجود ندارد که بفهمد شخصی که این جعبه های غنیمت را خریداری می کند بیش از 18 سال است. فقط فروش فیزیکی می تواند واقعاً محدود شود و این موارد محدود است رفتن به راه دایناسور.

خبرهای دیگر از بازی