خبر

 • تک بورد - آزمایش های بیشتر نشان می دهد که هیت سینک کوچکتر و سبک تر PS5 کنسول را خنک تر نگه می دارد

  آزمایش های بیشتر نشان می دهد که هیت سینک کوچکتر و سبک تر PS5 کنسول را خنک تر نگه می دارد
  11 روز و 12 ساعت قبل

  آزمایش جدید ادعاها مبنی بر اینکه یک هیت سینک کوچکتر به معنای کنسول گرمتر است را رد می کند.
  ماه گذشته ، سونی شروع به عرضه نسخه ای کمی اصلاح شده از کنسول پلی استیشن 5 خود با یک هیت سینک کوچکتر و سبک تر و تعداد کمی اصلاحات دیگر کرد. اشکال قبلی و تجزیه و تحلیل PS5 اصلاح شده خبرساز شد زیرا نشان می داد PS5 جدید بر اساس دمای هوای خروجی از کنسول گرمتر از نسخه قبلی است. اگر فرض کنید که یک هیت سینک کوچ

  خواندن بیشتر

  رمز و راز کاهش وزن مدل جدید PS5 حل شد: هیت سینک کوچکتر و احتمالاً بهتر

  در آزمایش سخت افزاری ، دمای APU ، حافظه ، ماژول های تنظیم کننده ولتاژ (VRM) و هوای خروجی اندازه گیری شد. در حالی که Devil May Cry 5 روی هر دو مدل PS5 اجرا می شد. هوای خروجی در PS5 جدید نسبت به مدل قبلی چند درجه گرمتر است ، اما به طور متوسط ​​، APU جدید PS5 حدود 11 درجه سانتیگراد خنک تر عمل می کند و از حدود 51 درجه سانتیگراد به 40 درجه سانتی گراد کاهش می یابد.

  تبلیغات

  حافظه و دمای VRM در PS5 جدید کمی افزایش می یابد - دمای حافظه حدود 7 درجه سانتیگراد و دمای VRM حدود 1.3 درجه سانتیگراد افزایش می یابد - اما هیچ یک از این افزایشها نباید تأثیر بسزایی در قابلیت اطمینان یا طول عمر کنسول داشته باشد. کاهش بسیار بیشتر دمای APU ارزش جبران را دارد.

  مقایسه CPU ، RAM ، VRM و دمای خروجی PS5 اصلی و مدل اصلاح شده با هیت سینک کوچکتر. مقایسه CPU ، RAM ، VRM و دمای خروجی PS5 اصلی و مدل بازنگری شده با هیت سینک کوچکتر. Hardware Busters International

  این نتایج تنها یک PS5 قدیمی را با یک PS5 جدید مقایسه می کند و ممکن است اعداد با اندازه نمونه بزرگتر متفاوت باشند. اما آنها باید حداقل شما را متقاعد کنند که هیت سینک جدیدتر و سبک تر PS5 به طور خودکار به یک کنسول گرمتر ، بلندتر و مستعد خرابی منجر نمی شود. شماره مدل PS5 جدید CFI-1102A است ، در حالی که شماره اصلی CFI-1000 است-اگر می خواهید از نسخه جدید اطمینان حاصل کنید ، این اعداد را جستجو کنید.

  تیم سخت افزار سخت افزاری چند جزئی دیگر را شناسایی کرد تفاوت در صفحه سیستم با نسخه جدید اما نشان داد که تقریباً همه چیز برای خنک نگه داشتن کنسول - تعداد و نوع فن ها ، سرعت فن و سطح سر و صدا - یکسان یا تقریباً یکسان است. PS5 جدید تقریباً یک دسیبل بلندتر بود و مصرف برق آن در بیشتر شرایط چند وات بیشتر بود ، اما این نوع واریانس جزئی بین کنسول ها طبیعی است و لزوماً مربوط به هیت سینک یا سایر تغییرات داخلی نیست.

خبرهای دیگر از بازی