خبر

 • تک بورد - آرپیجی آرت پیکسل آرت شرقی که مدتها در انتظار آن بود قرار است در تاریخ 16 سپتامبر برای رایانه های شخصی ، مک و سوییچ منتشر شود

  آرپیجی آرت پیکسل آرت شرقی که مدتها در انتظار آن بود قرار است در تاریخ 16 سپتامبر برای رایانه های شخصی ، مک و سوییچ منتشر شود
  10 روز و 6 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: نینتندو جریان نمایش مستقل خود را در 11 آگوست به پایان رساند و اعلام کرد که توسعه دهنده Pixipil و ناشر Chucklefish East's در 16 سپتامبر به عنوان انحصاری کنسول زمان بندی شده راه اندازی می شوند. Pixipil بعداً اعلام کرد که بازی را در همان روز بر روی رایانه های شخصی و Mac نیز راه اندازی می کند.

  این بازی از زمانی که Pixpil در سال 2015 شروع به نمایش اسکرین شات ها و فیلم های آن کرد ، در بین بازی های مستقل پیکسل آرت برجسته بوده است. Pixpil یک بازی تک نفره ، Eastward را یک RPG ماجراجویی اکشن می نامد. بازیکنان دو شخصیت را کنترل خواهند کرد-یک حفار به نام جان و یک دختر اسرارآمیز به نام سام ، در حالی که در بازی پازل ، هک کردن اسلش و تیراندازی دو بعدی شرکت می کنند و در آینده ای نزدیک با راه آهن در حال سفر هستند.

  < p> توسعه دهنده اعتراف می کند که گیم پلی بازی از بازی هایی مانند Earthbound و The Legend of Zelda الهام گرفته شده است ، در حالی که هنر از انیمیشن هایی مانند Macross ، Akira و Memories الهام گرفته شده است. این موسیقی همچنین شامل آهنگساز جوئل کورلیتز (Hohokum ، قو ناتمام ، کودکان فردا ، گورگوآ) است.

  "به دنیای جذاب شرق شرقی خوش آمدید - جمعیت رو به کاهش است! فرو ریختن. کشف شهرهای شگفت انگیز ، موجودات عجیب و غریب و حتی افراد غریبه! در یک ماجراجویی در ناشناخته یک ماهیتابه قابل اعتماد و قدرتهای عرفانی را سوار کنید ... "در صفحه Steam بازی

  آمده است. Pixpil نامزد نهایی جشنواره مستقل بازی 2020 برای برتری در هنرهای تجسمی ، با Gamasutra صحبت کرد. هنگ موران ، هنرمند ، می گوید: "زیبایی شناسی بازی یک جهان" خراب "است ، اما ما می خواستیم آن را پر جنب و جوش جلوه دهیم زیرا مردم هنوز در آنجا به طور فعال و به شیوه منحصر به فرد خود زندگی می کنند." "بیش از 200 شخصیت مختلف در بازی وجود دارد و ما نهایت تلاش خود را می کنیم تا هر یک از آنها متقاعد کننده و منحصر به فرد باشند. "

  Pixpil ادعا می کند Eastward باید حدود 30 ساعت گیم پلی داشته باشد و راه اندازی شود به قیمت 24.99 دلار با پیش خریدهای موجود از طریق Steam ، GOG و فروشگاه فروتن. تریلر راه اندازی را می توانید در بالا مشاهده کنید. IGN همچنین اخیراً 25 دقیقه گیم پلی اختصاصی به اشتراک گذاشته است.

  Eastward اولین بازی Pixpil از زمان تاسیس تیم 10 نفره در شانگهای در سال 2015 توسط Tommo Zhou ، Ye Feng و Moran است. در سال 2018 ، انتشارات خود را با Chucklefish اعلام کرد ، که سابقه ای از انتشار بازی های هنری موفق پیکسلی مانند Stardew Valley ، Wargroove ، Starbound و Starmancer را جمع آوری کرده است.

خبرهای دیگر از بازی