خبر

 • تک بورد - آخر هفته Evo اینجاست: نحوه تماشای رویداد بازی فایتینگ سال

  آخر هفته Evo اینجاست: نحوه تماشای رویداد بازی فایتینگ سال


  9 روز و 9 ساعت قبل

  بزرگترین تورنمنت بازی‌های مبارزه‌ای جهان در تمام آخر هفته‌ها زنده است.
  پس از یک وقفه دو ساله ناشی از همه‌گیری، سری Evolution Championship (که بیشتر به عنوان فقط Evo شناخته می‌شود)، جشن سالانه بازی‌های مبارزه‌ای، در لاس وگاس بازگشته است. این آخر هفته. هزاران نفر از بازیکنان و طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای، سالن‌ها و عرصه‌های کازینو Mandalay Bay را پر می‌کنند تا تلاش‌های خود را برای رسیدن به 8 امتی

  در یک سال معمولی تر، من خودم آنجا بودم، شاید برای رسیدن به 8 تای برتر تلاش نکنم، بیشتر شبیه این که سعی کنم در Street Fighter V یا Third Strike 0-2 نروم. اما علیرغم یک خط مشی قوی ماسک و واکسن، من با وضعیت کنونی جهان تمایلی به سفر یا بودن در وگاس ندارم. بنابراین می‌خواهم آخر هفته‌ام را در خانه‌ام با پخش محتوای مضحک بگذرانم و سعی کنم احساس نکنم چیز زیادی از دست می‌دهم. اگر می‌خواهید به من بپیوندید، در اینجا یک راهنمای سریع درباره آنچه در آخر هفته ارائه می‌دهد وجود دارد.

  نمای کلی Evo

  شاید قبلاً درباره Evo شنیده باشید، شاید از Evo بدنام ویدیوی لحظه 37 یا از خرید سری مسابقات توسط سونی در سال 2021. اگر از قبل تماشاگر مسابقات بازی های مبارزه ای نیستید، در اینجا اصول اولیه نحوه عملکرد Evo آورده شده است. هشت بازی اصلی وجود دارد که در زیر لیست می‌کنم، و همچنین تعداد زیادی تورنمنت جانبی کمتر رسمی وجود دارد. هر بازی دارای ساختار اولیه یکسانی است، شما در مجموعه ای از بازیکنان شروع می کنید، همه در شرایط مساوی. تورنمنت ها دو حذفی هستند، به این معنی که برای بیرون ماندن باید دو بار ببازید. اگر بتوانید چندین مسابقه را بدون حذف شدن در استخر خود برنده شوید، به مسابقه بعدی می روید، در نهایت به یک براکت 24 برتر و سپس یک 8 برتر منجر می شود که به فینال بزرگ منتهی می شود.

  بخشی از هیجان تماشای استخرها ناراحتی است. قهرمان قبلی باید مانند هر کس دیگری شروع کند، و هیچ تضمینی وجود ندارد که یک ناشناس اولین باخت را به آنها ندهد و آنها را در براکت بازنده قرار دهد و یک بازی تا از دست دادن رویای تکراری 8 برتر فاصله داشته باشد.

  تبلیغات.

  با پیشروی عمیق‌تر در مسابقات، سطح بازی بالا و پرتنش‌تر می‌شود، بنابراین اگر تمایل کمتری به صرف ساعت‌ها برای تماشای شرط‌بندی مطمئن دارید، این است که 24 بازی برتر را بگیرید یا منتظر بمانید تا 8 مورد برتر را ببینید. مسابقات واقعی با ریسک بالا انجام می شود.

  هر بازی دارای نظرات افرادی است که در درک و توضیح اکشن روی صفحه مهارت دارند. با داشتن چند اصول اولیه و الگوهای آنها، باید بتوانید حتی با بازی هایی که با آنها آشنا نیستید همگام باشید.

  کلید درک فرمت حذف دوگانه این است که همه افراد در این زمینه شروع می کنند. براکت برنده اگر یک بار شکست خوردید به براکت بازنده می روید. از آنجا باخت و می توانید بنشینید و بقیه را تماشا کنید، کارتان تمام است. از نظر ریاضی این بدان معنی است که وقتی به 8 نفر برتر رسیدید، نیمی در براکت بازنده، نیمی در براکت برنده خواهد بود و مسابقه فینال بزرگ یک طرف برنده و یک طرف بازنده خواهد داشت.

  برای برنده شدن کل مسابقات از سمت بازنده باید دو بار بازیکن دیگر را شکست دهید، یک بار تا آنها را به بازنده بفرستید (معروف به تنظیم مجدد براکت). انجام یک بازی بازنده کار آسانی نیست، اما تنظیم مجدد براکت همیشه باعث هیپ جمعیت می شود. آنها عاشق یک مرد ضعیف هستند، اما این به معنای مجموعه دیگری نیز برای تماشا است.

  اگر یک L یا یک W را در کنار نام شخصی روی همپوشانی جریان می‌بینید، نشان می‌دهد که او در حال بازی از براکت برنده یا بازنده است. . آخرین چیزی که دانستن آن مفید است این است که اکثر بازی ها به صورت اول تا دو اجرا می شوند، بنابراین برای شکست دادن یک نفر باید دو بازی را برنده شوید. این به طور کلی اولین تا سه برد در 8 برتر می شود.

  Dominique Dominique “SonicFox” McLean congratulates Goichi “GO1” Kishida for winning the grand finals of Dragon Ball FighterZ at Evo 2019Evo

  بازی‌ها

  این سال بازی‌های اصلی Evo عبارتند از:

  Street Fighter V: Champion Edition Guilty Gear Strive Mortal Kombat 11: Ultimate Tekken 7 The King Of Fighters XV Melty Blood: Type Lumina Dragon Ball FighterZ Granblue Fantasy: Versus Skullgirls: 2nd Encore

  همه بازی‌ها از جمعه، 5 آگوست، ساعت 10 صبح به وقت اقیانوس آرام در Twitch پخش خواهند شد. یک برنامه تعاملی کامل از همه بازی ها را می توانید در اینجا پیدا کنید. نیمی از بازی ها روز شنبه 8 تاپ از سالن اصلی خواهند داشت. چهار نفر دیگر (King of Fighters، Tekken، Street Fighter، و Guilty Gear) 8 برتر خود را در روز یکشنبه در میدان Mandalay Bay خواهند داشت.

  همچنین مسابقات اجتماعی برای 52 عنوان دیگر وجود دارد. همه چیز، از عنوان جایگزین جنگ جهانی دوم Akatsuki Blitzkampf، تا بازی‌های جنگی شبیه به فریزبی، ایر هاکی Neo Geo Classic Windjammers. فهرستی از تمام 52 بازی و همچنین خلاصه راهنمای بیننده برای هر یک را می‌توانید در اینجا بیابید، بنابراین اگر می‌خواهید در محدوده وسیع‌تری از عناوینی که ممکن است با آن‌ها آشنا نیستید، آن را بررسی کنید.

  بازی برتر در میدان مسابقه در Evo یکی از بالاترین سطوح دستاوردهای بازی مبارزه است." src="https://techbord.com/picsbody/2208/13205-2.jpg" alt="https://techbord.com آخرین هفته Evo اینجاست: نحوه تماشای رویداد بازی فایتینگ سال" >بازی در 8 تاپ در عرصه در Evo یکی از بالاترین سطوح است. اچیومنت بازی مبارزه ای.Evo


  تگ ها:

  هفته , اینجاست , نحوه , تماشای , رویداد , بازی , فایتینگ


  v 2
خبرهای دیگر از بازی