خبر

 • تک بورد - آخرین پچ Cyberpunk 2077 اشکال ذخیره شده در فساد بازی را برطرف می کند

  آخرین پچ Cyberpunk 2077 اشکال ذخیره شده در فساد بازی را برطرف می کند
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ بعد از انتشار Hotfix 1.06 توسط CD Projekt Red ، بازیکنان Cyberpunk 2077 اکنون نگران کننده هستند. آخرین پچ پیشرفت قابل توجهی در نسخه های کنسول و رایانه های شخصی بازی ایجاد کرده است. در مورد سیستم عامل دوم ، اشکال خرابی پرونده ذخیره را برطرف می کند.

  اوایل این هفته ، اخباری مبنی بر وجود مشکلی در نسخه های PC و Stadia Cyberpunk 2077 منتشر شد که باعث می شود پرونده های بازی در صورت بیش از 8 مگابایت خراب شوند. CD Projekt Red به بازیکنان توصیه می کند که سعی کنند تعداد کمتری از مواد و مواد ساخت را نگه دارند. همچنین توصیه می شود از استفاده از اشکال تکثیر مورد استفاده نکنید و هیچ پرونده ذخیره ای را تحت تأثیر قرار ندهید.

  Hotfix 1.06 در رایانه و کنسول موجود است! در اینجا لیست کامل تغییرات موجود است: https://t.co/z7vI1cCQri pic.twitter.com/TYFqC7Kv4d

  - Cyberpunk 2077 (CyberpunkGame) 23 دسامبر 2020

  CD Projekt Red می نویسد که Hotfix 1.06 حذف می کند 8 مگابایت محدودیت اندازه پرونده را در رایانه ذخیره کنید ، اگرچه در آن اشاره ای به Stadia نشده است. این شرکت خاطرنشان می کند که پرونده های ذخیره شده آسیب دیده قبلا قابل بازیابی نیستند ، این خبر بدی برای کسانی است که ساعتها پیشرفت خود را از دست داده اند. این صفحه در صفحه پشتیبانی GOG یادداشت می کند: "تحقیقات بیشتر درباره اینکه چرا پرونده های ذخیره شده بزرگتر از حد انتظار است ادامه دارد." همچنین این یک اشکال در همه سیستم عامل هایی است که در آن Dum Dum در ورودی دومین درگیری از ورودی Totentanz گم شده است.

  # Cyberpunk2077 Hotfix 1.06 این محدودیت اندازه پرونده ذخیره 8 مگابایتی را برطرف می کند و به فضای آزاد موقت اضافی شما نیاز دارد. رانندگی کنید تا با موفقیت به روز شود. نگران نباشید - اگر فضای کافی شناسایی نشد ، می توانید "یک پوشه به روزرسانی موقتی بازی" را در درایو دیگری در GOG GALAXY انتخاب کنید. pic.twitter.com/efMLDw5mdZ

  - GOG.COM (GOGcom) 23 دسامبر 2020

  Hotfix 1.06 993 مگابایت بر روی رایانه است. در Xbox و PlayStation ، این رقم عظیم 15 - 17 گیگابایتی است.

  با وجود اینکه GameStop به آخرین خرده فروش تبدیل شده است که برای نسخه های Cyberpunk 2077 بازپرداخت را قبول می کند ، حتی اگر افتتاح شده باشد ، بازی بیش از 13 میلیون نسخه فروش کرد. در ده روز پس از راه اندازی و همچنان پرفروش باقی مانده است.

خبرهای دیگر از بازی