خبر

 • تک بورد - آخرین پچ CoD Warzone Pacific شکوفایی هدف پایین دید (ADS) را حذف می کند

  آخرین پچ CoD Warzone Pacific شکوفایی هدف پایین دید (ADS) را حذف می کند


  1 ماه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ جامعه بازیکنان Warzone Pacific در مورد مکانیک شکوفه سلاح های جدید معرفی شده بازی بسیار پر سر و صدا بوده است. این ویژگی، که فقط برای سلاح‌های مبتنی بر Vanguard اعمال می‌شد، تصور می‌شد که برای متعادل کردن تعداد اسلات‌های پیوست بازی در نظر گرفته شده است. با ده اسلات در اختیار بازیکنان، بازیکنان مجبور بودند برای بهبود کارایی سلاح به اتصالات تکیه کنند. اما به لطف به‌روزرسانی 15 دسامبر

  در اوایل نوامبر، نرم‌افزار Raven Warzone Pacific را با مکانیک تسلیحاتی جدید با هدف پایین دید (ADS) عرضه کرد که درجه‌ای از تصادفی بودن را به شلیک‌های با سلاح‌های خاص CoD Vanguard اضافه کرد. هفته گذشته، توسعه‌دهنده بازی شروع به کاهش قابلیت اسلحه‌ای که قبلاً اضافه شده بود، کرد. با کمال تعجب جامعه، به‌نظر می‌رسد که به‌روزرسانی اخیر ۱۵ دسامبر، مکانیک نامناسب را از تمامی سلاح‌های پیشتاز Warzone حذف کرده است.

  حذف مکانیک ADS احتمالاً امکان‌پذیر است. بازی را تغییر می دهد، زیرا دقت و قابلیت استفاده بالقوه بسیاری از سلاح هایی که قبلا نادیده گرفته شده بودند را بازیابی می کند. آنتونی زاکمن از TrueGameData یک ویدیوی دقیق را درست قبل از آخرین وصله منتشر کرد که نشان می‌دهد مکانیک چقدر می‌تواند روی سلاح‌های پیشتاز خاص در یک فاصله ثابت داشته باشد.

  راون در ابتدا اعلام کرد که در حال کاهش ضربه هستند. شکوفایی سلاح در پچ یادداشت‌های 10 دسامبر آنها در منطقه جنگ. انتظار می رفت این تغییر در طول زمان اجرا شود و به آرامی تأثیرات مکانیک را کاهش دهد در حالی که توسعه دهندگان به دنبال راه های دلپذیرتر دیگری برای متعادل کردن سلاح های بازی جدید بودند. اما طبق آخرین به‌روزرسانی، مکانیک دیگر اصلاً وجود ندارد.

  https://techbord.com آخرین‌ها پچ CoD <b>Warzone</b> <b>Pacific</b> bloom را حذف می‌کند (ADS)

  در زمان راه‌اندازی، مکانیک ADS bloom فقط برای سلاح‌های مبتنی بر Vanguard در هر دو CoD Vanguard و Warzone اعمال شد، اما بر سلاح‌های Warzone تأثیری نداشت. سایر عناوین CoD در حال حاضر، حذف این ویژگی فقط برای سلاح های Vanguard مبتنی بر Warzone اعمال می شود. اگرچه بسیار بخشنده‌تر است، اما مکانیک ADS bloom هنوز در بازی معمولی Vanguard در این زمان وجود دارد.

  این تغییر بار دیگر نشان می‌دهد که Ravensoft به خواسته‌های جامعه خود گوش می‌دهد و آنها مایل هستند. به آنها نیز عمل کند. حالا، اگر فقط همین رویکرد را در مورد ضد تقلب جدید Ricochet اتخاذ کنند...


  تگ ها:

  آخرین , warzone , pacific , شکوفایی , پایین


  v 13
خبرهای دیگر از بازی