techbord.com آخرین نسخه نمایشی مایکروسافت Xbox Series X مجموعه کامل کنسول را به نمایش می گذارد

کنسول های نسل بعدی X و S مایکروسافت در نزدیکی گوشه های کنسول هستند. هنگامی که آنها در چند هفته کوتاه راه اندازی می شوند ، هزاران بازیکن وارد اکوسیستم جدید Xbox می شوند. یک رابط کاربر کاملا جدید برای عادت وجود دارد و یک سری ویژگی های جدید برای تجربه ، بنابراین احتمالاً کمی منحنی یادگیری وجود دارد.

برای کمک به شما در آمادگی برای نسل بعدی بازی ها ، مایکروسافت یک ویدیوی 14 دقیقه ای منتشر کرده است که شما را در کل تجربه Xbox Series X (یا S) تجربه می کند. میزبان ویدئوها ، مالک پرنس از تیم جامعه ایکس باکس و مهندس محصول هریسون هافمن ، با توضیح اهداف طراحی این شرکت با رابط کاربری جدید Xbox ، کارها را شروع می کنند.

به گفته هافمن ، ایده این بود که ایجاد یک رابط کاربری ساده تر و در دسترس برای مشتریان جدید ضمن اطمینان از قدرتمند ماندن آن برای جلب رضایت "بازیکنان وفادار Xbox" و "ارتقا دهندگان ". دیده می شود ، اما مطمئناً مورد اول مورد توجه قرار می گیرد: رابط جدید Xbox تمیزتر است و به نظر می رسد آسان تر از بسیاری از نسخه های قبلی است. ردیف بالای داشبورد مانند لیستی از بازی های اخیراً پخش شده و همچنین چند میانبر برای سرویس های مفید مانند Microsoft Store و Xbox Game Pass است.

در زیر آن ، شما بنرهایی را مشاهده خواهید کرد که بازیها و تجربیات جدیدی را که ممکن است شما بخواهید امتحان کنید ، مانند بتا باز یا عنوان Game Pass نشان می دهد که مایکروسافت فکر می کند ممکن است دوست داشته باشید. در سمت چپ ، یک میانبر را مشاهده خواهید کرد که شما را مستقیماً به کتابخانه "بازیها و برنامه ها" می رساند. "مشخص نیست که این صفحه اصلی تا چه اندازه قابل تنظیم است (در صورت وجود).

هافمن و پرنس سپس یکی از ویژگی های اصلی Xbox Series X را در عمل نشان می دهند: Quick Resume. همانطور که از نامش پیداست ، این ابزار به شما امکان می دهد به سرعت بازی ای را که قبلاً بارگیری کرده اید ، بوت کنید ، حتی اگر از آن زمان که به Netflix پریده اید یا عنوان کاملاً متفاوتی را راه اندازی کرده اید. = "https://techbord.com/picsbody/2010/914-1.jpg " alt = "https://techbord.com آخرین نسخه نمایشی Xbox Series X مایکروسافت مجموعه کامل کنسول را نمایش می دهد ">

< p> به عنوان مثال ، شما می توانید در Gears of War 5 یک مبارزه آتشین را به پایان برسانید و سپس برای کمی سرگرمی در فضای باز به Cyberpunk 2077 بروید. پس از خسته شدن از آن ، می توانید به چرخ دنده 5 برگردید و همان جایی را که متوقف کرده اید سوار شوید.

سپس میزبان ها به سراغ گیم پلی واقعی می روند تا بینندگان Xbox Series X 'را ببینند. قدرت گرافیکی خام آنها نشان می دهد Gears 5 با 4K و 60 FPS در حالی که به بافت های پیشرفته و توانایی بازی برای رسیدن به 120 FPS در حالت های چند نفره رقابتی اشاره دارد.

در مرحله بعدی ، نگاهی به "خواهیم انداخت." صفحه جدیدی را که با فشار دادن دکمه صفحه اصلی کنترل کننده سری X به آن دسترسی دارید ، راهنما کنید. این راهنما بالای هر بازی یا برنامه ای که به طور تصادفی در حال اجرا هستید نمایش داده می شود و دارای دکمه هایی برای لیست دوستان ، اعلان های شما ، بازی های Quick Resume ، فروشگاه Microsoft ، موارد دیگر است.

https://techbord.com آخرین نسخه نمایشی X X Series X مایکروسافت مجموعه کامل کنسول را نمایش می دهد

به طور خلاصه ، این یک فروشگاه یک طرفه برای هر چیزی است که Xbox نمی تواند مانع از بازی شما بیش از حد لازم شود.

ویژگی دیگری که به طور انحصاری از طریق کنترل کننده به آن دسترسی پیدا می کنید ، Xbox است. دکمه جدید "اشتراک گذاری " سری X و S. با ضربه زدن روی دکمه ، یک عکس سریع از تصویر ظاهر می شود ، در حالی که پایین نگه داشتن آن به شما امکان می دهد یک کلیپ گیم پلی بازی را ضبط کنید بدون اینکه از طریق منوهای ناخواسته به گشت و گذار بپردازید. هر عکس صفحه یا کلیپی که ضبط می کنید در Xbox Live بارگذاری می شود ، اما برای به اشتراک گذاری واقعی آن به برنامه موبایل Xbox دوباره طراحی شده نیاز دارید.

https://techbord.com آخرین نسخه نمایشی Xbox Series X مایکروسافت مجموعه کامل ویژگی های کنسول را نمایش می دهد

برای راه اندازی کنسول شما نیز به برنامه نیاز است در روز اول ، بنابراین اگر با این تیم کنسول با تیم سبز روبرو می شوید ، ارزش آن را دارد که زودتر بارگیری کنید. به طور طبیعی ، این برنامه در هر دو سیستم عامل iOS و Android بدون هیچ هزینه ای در دسترس است و دارای چندین ویژگی جالب دیگر مانند Remote Play است.

هافمن و پرنس بقیه ویدیو را به نمایش می گذارند کتابخانه بازی جدید Xbox و همچنین رابط های Game Pass و Microsoft Store. هیچ چیز قابل توجهی در آنجا ذکر نشده است: آنها عملکردی ، تمیز و بسیار آسان به نظر می رسند ، حتی با کنترل کننده.

 https://techbord.com آخرین نسخه نمایشی مایکروسافت Xbox Series X مجموعه کامل کنسول

را نشان می دهد اگر جدیدترین پیشنهاد مایکروسافت شما را با تجربه Xbox S X یا S فروختید ، این کنسول ها به ترتیب از نظر تئوریک با قیمت 500 و 400 دلار در حال حاضر برای پیش خرید در دسترس هستند.

ما می گوییم "از لحاظ نظری" زیرا هر دو کنسول موجود نیستند تقریباً در زمان نوشتن تقریباً در هر خرده فروشی ، بنابراین به سختی می توان یکی از آنها را گرفت. هنوز هم ، اگر خوش شانس باشید ، به نظر می رسد که تجربه بسیار خوبی پیش رو دارید - امیدواریم اولین مجموعه بررسی های مشتری این فرضیه را تقویت کند.

آخرین نسخه نمایشی مایکروسافت Xbox Series X مجموعه کامل کنسول را به نمایش می گذارد
gaming/آخرین-نسخه-نمایشی-مایکروسافت-xbox-series-x-مجموعه-کامل.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.