techbord.com آخرین فصل Fortnite با استفاده از لوازم آرایشی Baby Yoda و Mandalorian از تبلیغات تبلیغاتی Star Wars استفاده می کند

سریال "ماندالوریان" محبوب انفجاری محبوب دیزنی اخیراً فصل دوم خود را آغاز کرده و تاکنون بسیار خوب به نظر می رسد. در واقع خیلی خوب است ، که Fortnite دو شخصیت اصلی سریال را بلعیده است: خود ماندالوریان و عزیزم کودک شایسته یودا. با انتشار Fortnite 's Chapter 2: Season 5 امروز ، بازیکنان می توانند با یک شکارچی افسانه ای و یار جانبی خود به نبرد با نیرویی موسوم به "حلقه " بپردازند.

ماندالوریایی در کنار تعداد زیادی "شکارچی" از "واقعیتها " وارد می شود ، "به نظر می رسد بیشتر آنها ساخته های اصلی تیم Fortnite باشد (شخص ثالث دیگری را نمی بینم - شخصیت های متعلق به آن).

جریان یافتن از "حلقه " یک مکان جدید است ، از یک "عرصه باستان " (که می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید) ، یک جنگل که "مهارتهای زنده ماندن " خود و یک صحرای کوچک اطراف "نقطه صفر" در معرض مرکز نقشه را آزمایش کنید.

 https://techbord.com آخرین فصل Fortnite از تبلیغات Star Wars با استفاده از لوازم آرایشی Baby Yoda و Mandalorian استفاده می کند

البته اگر در جدیدترین محتوای فصل جدید پوستهای جدید زیادی وجود نداشته باشد Fortnite Fortnite نبود. اگر Battle Pass را به دام بیندازید ، می توانید به دنبال لوازم آرایشی مانند مجموعه زره پوش های Beskar خود ماندالوریان و همراه Baby Yoda در حالت معلق خود باشید (مشخص نیست که Yoda چگونه بازیکن را در بازی دنبال می کند).

لوازم آرایشی دیگری نیز ارائه می شود ، از جمله پوست هایی که نمایانگر یک بربر در عصر وایکینگ ها ، یک دوچرخه سوار شمشیرزن سایبرپانکی و مانند یک گلادیاتور هستند. اگر Battle Pass شما را علاقه مند کند ، حدود 950 دلار V-Bucks شما را اداره می کند ، اگرچه Epic می گوید شما فقط با بازی در فصل بعدی می توانید 1500 بازپرداخت داشته باشید.

آخرین فصل Fortnite با استفاده از لوازم آرایشی Baby Yoda و Mandalorian از تبلیغات تبلیغاتی Star Wars استفاده می کند
gaming/آخرین-فصل-fortnite-با-استفاده-از-لوازم-آرایشی-baby-yoda-و.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل به روزرسانی iOS / iPadOS 14.4 را ارائه می دهد و سه آسیب پذیری را که به طور فعال مورد سو استفاده قرار می گیرند وصله می کند
techbord.com Xperia Pro سونی یک گوشی هوشمند 5G 2500 دلاری است که ورودی HDMI دارد
techbord.com کارت گرافیک های دسکتاپ Iris Xe اینتل به OEM ها ارسال می شود
techbord.com گوگل در مورد یک کارزار مهندسی اجتماعی کره شمالی که محققان امنیتی را هدف قرار داده هشدار می دهد
techbord.com محققان در حال کار بر روی هوش مصنوعی شطرنج بازی هستند که از مهارت سطح انسان تقلید می کند
techbord.com ریخته گری ها به دنبال گره های فرایند جدید فراتر از 3 نانومتر به GAAFET می روند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.