خبر

 • تک بورد - آخرین فروش سال جدید قمری استیم با هزاران بازی تخفیف دار وارد بازار می شود

  آخرین فروش سال جدید قمری استیم با هزاران بازی تخفیف دار وارد بازار می شود
  3 روز و 8 ساعت قبل

  معاملات: فصل تعطیلات مدتهاست که پایان یافته است ، اما این بدان معنا نیست که پس انداز باید متوقف شود. دیروز ، استیم آخرین فروش سالانه ماه قمری خود را آغاز کرد و ده ها هزار معامله سرپرستی را در طیف گسترده ای از بازی ها به ارمغان آورد.

  طبق معمول این روزها با فروش Steam - متأسفانه حتی بزرگترها - Valve این بار یک رویداد متا را آماده نکرده است. هیچ minigames ، مسابقه یا هدایایی برای صحبت وجود ندارد ، بنابراین معاملات باید به تنهایی ادامه یابد.

  Valve هر روز از فروش یک برچسب متحرک با موضوع جدید سال قمری می دهد ( ساخته شده توسط آندره دیاس با استعداد) ، اما این در مورد آن است. خوشبختانه تخفیف ها به اندازه کافی خوب هستند که فقدان یک رویداد خاص واقعاً مهم نیست.

  شما می توانید معاملات را بر اساس ژانر و موضوع سازماندهی کنید ، یا فقط به صفحه اصلی فروشگاه بروید ، در آن مکان " من یک انتخاب سرپرستی از تخفیف ها را پیدا می کنم که متناسب با سلیقه خاص شما باشد. یا حداقل ، Steam فکر می کند سلیقه شما چیست.

  https://techbord.com Steam جدیدترین ها فروش Lunar New Year با هزاران بازی تخفیف دار وارد بازار می شود

  یکی از تخفیف های بزرگ موجود بسته Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition است که فقط 14.80 دلار برای شما هزینه خواهد کرد. این بسته شامل تمام DLC ها و موارد اضافی است که این بازی به مرور زمان دریافت کرده است - در بیشتر اوقات 109 $ دسته کوچک موسیقی جاز است ، بنابراین مقدار زیادی پول پس انداز می کنید.

  شما می توانید همچنین Total War: Three Kingdoms با قیمت 30 دلار (نصف کمتر از قیمت معمول آن) و Total War: Warhammer با قیمت 15 دلار (75 درصد تخفیف). اگر سرعت RPG بیشتر از سرعت شما باشد ، Divinity: Original Sin 2 60 درصد تخفیف دارد و حتی در نسخه کاملاً جدید Cyberpunk 2077 نیز 10 درصد کاهش قابل توجه قیمت دریافت کرده است.

  اکنون زمان مناسب برای بررسی آخرین معاملات استیم است. فروش سال نو قمری در 15 فوریه ساعت 10 صبح اقیانوس آرام به پایان می رسد و از دیروز آغاز شد ، بنابراین هنوز سه روز برای استفاده از آن فرصت وجود دارد.

خبرهای دیگر از بازی