techbord.com آخرین شکارچیان فضل که به Fortnite پیوسته اند Sarah Connor و T-800 هستند

چه اتفاقی افتاده؟ اکنون می توانید آواتار Fortnite خود را به عنوان T-800 یا Sarah Connor ، شخصیت های حق امتیاز Terminator ، جلوه دهید. مواد آرایشی هم اکنون در فروشگاه مورد موجود است. نمادهای فرهنگ پاپ به ماندالوریان و شکارچی از دیگر فیلم های آرنولد شوارتزنگر پیوستند. بسیاری از معروف ترین "شکارچیان فضل" قرار است در این فصل کراس اوور شوند.

روز چهارشنبه ، فروشگاه PlayStation پیش از موعد بسته پوستی Terminator را برای Fortnite تبلیغ کرد. این نشان داد که هم سارا کانر و هم آواتار T-800 در دسترس هستند (یا به زودی عرضه می شوند). سونی به سرعت تبلیغات را حذف کرد ، اما قبل از اینکه کاربران عکسهای صفحه را بگیرند و آنها را در توییتر ارسال کنند.

:: Incoming Transmission - Reality Log 991 :: اهداف شرح: یک ماشین بی رحم و محافظ عکس های آینده. twitter.com/LGXiAadncR

- Fortnite (FortniteGame) 21 ژانویه 2021

روز پنجشنبه ، Epic در یک "انتقال ورودی \" کراس اوور Terminator را اذیت کرد ، بعداً آن را به طور کامل منتشر کرد (فیلم مستدره) نشان می دهد اسکلت داخلی اسکلت T-800 توسط جونزی از ذوب نجات یافته است. اشاره به صحنه پایان نمادین T2 با همان گرافیک بازاریابی که روز گذشته فروشگاه پلی استیشن به بیرون درز کرد ، خاتمه می یابد. از روز جمعه ، بسته نرم افزاری در فروشگاه آیتم Fortnite در دسترس است.

سارا و T-800 به جنجالی از شکارچیان فضل که از چندین واقعیت واقعی توسط جونزی به فصل 5 Fortnite کشیده شده اند ، ملحق می شوند. کراس اوورهای مشهور دیگر ، هم شایعه و هم اعلام شده ، شامل Mandalorian ، God of War \ \'s Kratos ، Predator ، Halo \\' s Master Chief ، Geralt of Rivia ، Lara Croft و Neo از سه گانه ماتریکس هستند.

https://techbord.com آخرین شکارچیان فضل برای پیوستن به Fortnite سارا کانر و T-800 \

هستند

حماسه با تصویری (در بالا) حاوی مواردی را نشان می دهد كه شخصیت هایی كه جونسی در جستجوی آنها است ، به این شكارچیان آینده اشاره كرد. به آب نبات های قرمز و آبی (مرجع ماتریس؟) ، عینک آفتابی (ترمیناتور: فقط تأیید شده) ، کیسه سکه ("یک سکه به سمت ویچر خود بریزید") و کیف چرمی (برای حمله به مقبره ها) توجه کنید - لارا Croft با نکاتی در بازی تأیید شده است.

همچنین ماسک گل و لای وجود دارد که به وضوح اشاره به پوست Predator و NPC است که قبلا معرفی شده است. برخی دیگر حدس زده اند که ممکن است مزرعه مورچه ها به مرد مورچه اشاره داشته باشد و رنگ قرمز صورت ممکن است نشان دهنده ظاهر کراتوس باشد. چه کراس اوورهای دیگری را می توانید از تصویر استنباط کنید؟

آخرین شکارچیان فضل که به Fortnite پیوسته اند Sarah Connor و T-800 هستند
gaming/آخرین-شکارچیان-فضل-که-به-fortnite-پیوسته-اند-sarah-connor.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com AMD در رویداد 3 مارس از کارت بعدی Radeon RX 6000 رونمایی خواهد کرد
techbord.com هنری کاویل فرمانده شپارد است؟ پست اینستاگرام به پروژه مخفی Mass Effect اشاره دارد
techbord.com پاره شدن صفحه یا تأخیر ورودی؟ به Vsync یا نه به Vsync؟
techbord.com انویدیا می گوید 100 تا 300 میلیون دلار از درآمد Q4 از استخراج کنندگان رمزنگاری حاصل شده است
techbord.com آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) تخم مرغ عید پاک را در چتر نجات مریخ نورد ناسا پایداری پنهان کرد
techbord.com نشت Google Pixel 5a ویژگی ها و طراحی آشنا را نشان می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.