خبر

 • تک بورد - آخرین شکارچیان فضل که به Fortnite پیوسته اند Sarah Connor و T-800 هستند

  آخرین شکارچیان فضل که به Fortnite پیوسته اند Sarah Connor و T-800 هستند
  24 روز و 11 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اکنون می توانید آواتار Fortnite خود را به عنوان T-800 یا Sarah Connor ، شخصیت های حق امتیاز Terminator ، جلوه دهید. مواد آرایشی هم اکنون در فروشگاه مورد موجود است. نمادهای فرهنگ پاپ به ماندالوریان و شکارچی از دیگر فیلم های آرنولد شوارتزنگر پیوستند. بسیاری از معروف ترین "شکارچیان فضل" قرار است در این فصل کراس اوور شوند.

  روز چهارشنبه ، فروشگاه PlayStation پیش از موعد بسته پوستی Terminator را برای Fortnite تبلیغ کرد. این نشان داد که هم سارا کانر و هم آواتار T-800 در دسترس هستند (یا به زودی عرضه می شوند). سونی به سرعت تبلیغات را حذف کرد ، اما قبل از اینکه کاربران عکسهای صفحه را بگیرند و آنها را در توییتر ارسال کنند.

  :: Incoming Transmission - Reality Log 991 :: اهداف شرح: یک ماشین بی رحم و محافظ عکس های آینده. twitter.com/LGXiAadncR

  - Fortnite (FortniteGame) 21 ژانویه 2021

  روز پنجشنبه ، Epic در یک "انتقال ورودی \" کراس اوور Terminator را اذیت کرد ، بعداً آن را به طور کامل منتشر کرد (فیلم مستدره) نشان می دهد اسکلت داخلی اسکلت T-800 توسط جونزی از ذوب نجات یافته است. اشاره به صحنه پایان نمادین T2 با همان گرافیک بازاریابی که روز گذشته فروشگاه پلی استیشن به بیرون درز کرد ، خاتمه می یابد. از روز جمعه ، بسته نرم افزاری در فروشگاه آیتم Fortnite در دسترس است.

  سارا و T-800 به جنجالی از شکارچیان فضل که از چندین واقعیت واقعی توسط جونزی به فصل 5 Fortnite کشیده شده اند ، ملحق می شوند. کراس اوورهای مشهور دیگر ، هم شایعه و هم اعلام شده ، شامل Mandalorian ، God of War \ \'s Kratos ، Predator ، Halo \\' s Master Chief ، Geralt of Rivia ، Lara Croft و Neo از سه گانه ماتریکس هستند.

  https://techbord.com آخرین شکارچیان فضل برای پیوستن به Fortnite سارا کانر و T-800 \

  هستند

  حماسه با تصویری (در بالا) حاوی مواردی را نشان می دهد كه شخصیت هایی كه جونسی در جستجوی آنها است ، به این شكارچیان آینده اشاره كرد. به آب نبات های قرمز و آبی (مرجع ماتریس؟) ، عینک آفتابی (ترمیناتور: فقط تأیید شده) ، کیسه سکه ("یک سکه به سمت ویچر خود بریزید") و کیف چرمی (برای حمله به مقبره ها) توجه کنید - لارا Croft با نکاتی در بازی تأیید شده است.

  همچنین ماسک گل و لای وجود دارد که به وضوح اشاره به پوست Predator و NPC است که قبلا معرفی شده است. برخی دیگر حدس زده اند که ممکن است مزرعه مورچه ها به مرد مورچه اشاره داشته باشد و رنگ قرمز صورت ممکن است نشان دهنده ظاهر کراتوس باشد. چه کراس اوورهای دیگری را می توانید از تصویر استنباط کنید؟

خبرهای دیگر از بازی