خبر

 • تک بورد - آخرین تریلر Metroid Dread نینتندو گیم پلی عجیب و غریب و دشمنان آشنا را نشان می دهد

  آخرین تریلر Metroid Dread نینتندو گیم پلی عجیب و غریب و دشمنان آشنا را نشان می دهد
  27 روز و 1 ساعت قبل

  آخرین تریلر اوضاع را کمی باز می کند و محیط های بزرگتر و متنوع تر مانند بخش زیر آب و چندین منطقه صنعتی را برجسته می کند. ما همچنین برای برخی از دشمنان بازی از جمله آنچه به نظر می رسد یکی از اعضای مسابقه Chozo و نسخه مدرن Kraid است ، رئیس که در بازی های قبلی Metroid شناخته شده است ، احاطه داریم.

  نینتندو تریلر جدیدی از Metroid Dread منتشر کرد که شامل تعدادی از دشمنان آشنا است.

  نینتندو ، اگر به خاطر داشته باشید ، تریلر اعلام بازی را در E3 2021 در ماه ژوئن بازگردانده است. ما نتوانستیم تعداد زیادی فیلم واقعی از گیم پلی بازی را ببینیم ، اما آنچه نشان داده شد حس بسیار متمایزی از آن داشت. انگشت گذاشتن بر من سخت است ، اما همه چیز بسیار محدود و تلخ به نظر می رسید ، تا حدودی یادآور این جنگ من است. برخورد با پرتو ، یخ ، توپ تغییر شکل دهنده و آنچه به نظر می رسد درخشش دارد.

  Metroid همیشه موسیقی فوق العاده ای داشته است و به نظر نمی رسد که نینتندو در این قسمت از آن فرمول منحرف شود. بازی در حال توسعه توسط MercurySteam و Nintendo EPD است ، که اولین آنها Metroid: Samus Returns را در سال 2017 برای ما به ارمغان آوردند. فشار تعطیلات شلوغ که علاوه بر آن شامل WarioWare: آن را با هم دریافت کنید! در 10 سپتامبر و سوپر استارهای Mario Party در 29 اکتبر ، به علاوه Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl در 19 نوامبر.

  قیمت 49.99 دلار تعیین شده است و می توانید از قبل در وب سایت نینتندو پیش خرید کنید.

خبرهای دیگر از بازی