techbord.com آخرین تریلر گیم پلی اکشن Cyberpunk 2077 را اینجا ببینید

بسیار مورد انتظار: آخرین رویداد Cyberpunk در Night City Wire به راحتی پر سر و صداترین رویداد بود. این مجموعه موضوعات مختلفی را شامل می شود ، از جمله موسیقی متن Cyberpunk 2077 ، پاداش های خوبی که بازیکنان می توانند ببینند ، فن آوری انیمیشن صورت ویژه عنوان (که در گذشته به آن پرداختیم) و دو بخش مجزا به نقش کیانو ریوز بازیگر افسانه ای در بازی اختصاص یافته است.

همانطور که گفتیم ، این یک رویداد گوشتی بود ، و پوشاندن همه پیچیدگی های اینجا دشوار است. با این وجود ، ما در اینجا برخی از مهمترین مطالب را مرور خواهیم کرد ، با شروع پیش پرده 5 دقیقه ای گیم پلی فوق العاده که می توانید در بالا مشاهده کنید. این جنبه های مختلفی از بازی را نشان می دهد ، از جنگ و هک گرفته تا مکالمه و شخصی سازی شخصیت.

این یک پیش پرده سبک سبک کلی است که در سبک گیم پلی Rockstar پیش از انتشار است گذرگاه این به این معنی است که آن قسمت های کوتاهی از گیم پلی را طی می کند در حالی که یک راوی از تنظیمات Cyberpunk 2077 ، ویژگی های منحصر به فرد و نقش بازیکن در بازی توضیح می دهد. کلمات او اغلب با آنچه در صفحه اتفاق می افتد همگام سازی می شوند.

https://techbord.com Cyberpunk 2077 را مشاهده کنید آخرین تریلر گیم پلی اکشن و بسته بندی شده در اینجا

این یک موضوع ارزش تولید بالا است و به نظر نمی رسد بازی در تمام تریلر جذاب باشد. ما تصور می کنیم که روی رایانه شخصی پیشرفته در حال اجرا است ، اما همانطور که اخیراً دیدیم ، Cyberpunk 2077 همچنان در کنسول ها نیز عالی به نظر می رسد (حتی اگر قاب بندی لزوماً مطابقت نداشته باشد).

به عنوان ما لحظه ای قبل اشاره کردیم ، Night City Wire 5 زمان زیادی را برای صحبت در مورد کیانو ریوز ، یکی از شگفت انگیزترین تصمیمات انتخاب بازیگران Cyberpunk 2077 اختصاص داده است که اولین بار در سال 2019 اعلام شد. در اینجا ، دو تریلر جداگانه دریافت می کنیم.

ویدئویی در پشت صحنه وجود دارد که در آن ریوز در مورد علاقه خود به پروژه و تجربه اش در زمینه ضبط حرکت بحث می کند ، و یک تریلر داستان دوم که اطلاعات بیشتری در مورد شخصیت روی صفحه او ، "Rockerboy" جانی سیلور هند ارائه می دهد - یک چهره شناخته شده در مجله Cyberpunk. در مورد اول ، ریوز در مورد مشکلات انجام کار صدا برای یک بازی پیچیده و منشعب مانند Cyberpunk 2077 صحبت می کند.

"شما تقریباً می توانید یک لحظه تصمیم را با سه نگرش رفتاری متفاوت بازی کنید ، "او در ویدئو می گوید. "بنابراین این سرگرم کننده بود ، می دانید. جانی یا یک دیک است ، یا او خوشحال است ، یا سعی در قانع کردن آن دارد. "

 https://techbord.com جدیدترین تریلر گیم پلی اکشن Cyberpunk 2077 را در اینجا مشاهده کنید

در مورد اخیر ، نگاهی اجمالی به ما می رسد نگرش و شخصیت جانی سیلورهند. کمترین چیزی که به نظر می رسد او کمی تند و زننده به نظر می رسد ، اما دوباره ، شهر شب دقیقاً مکان خوبی نیست ، بنابراین این نوع رفتار احتمالاً به کارتان می آید.

یکی از بارزترین مواردی که در این قسمت NCW نشان داد استفاده Cyberpunk 2077 از فناوری انیمیشن صورت "JALI" بود. این فناوری که در گذشته به آن پرداخته ایم ، به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برای هر زبان کاملاً بومی سازی شده ، انیمیشن های چهره و همگام سازی لب را ایجاد کنند.

این بدان معناست که اگر شما سخنران بومی ژاپنی و Cyberpunk 2077 را به زبان خانه خود بازی می کنید ، حرکات لب متناسب با آنچه در صفحه گفته می شود.

https://techbord.com جدیدترین تریلر گیم پلی Cyberpunk 2077 را در اینجا تماشا کنید

این کاملاً متفاوت با تعداد زیادی از سازندگان دیگر بازی است که محلی سازی را کنترل می کنند. به طور معمول ، یک بازی برای یک زبان ضبط و انیمیشن می شود و پس از آن واقعیت ، سایر بازی ها دوباره دوبله می شوند. این فرایند نیمه خودکار مبتنی بر هوش مصنوعی رویکرد بسیار بهتری به نظر می رسد ، اگرچه مطمئن هستیم که در روز راه اندازی چند اشکال خواهد داشت.

Cyberpunk 2077 در 10 دسامبر برای عموم منتشر می شود ، اما اخیراً به روزنامه نگاران فرصت داده شده است که دور دوم تمرین عملی (هنوز نسخه ها را مرور نکنند) با این بازی به دست آورند ، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که به زودی برداشت های آنها از زندگی ادامه پیدا کند.

آخرین تریلر گیم پلی اکشن Cyberpunk 2077 را اینجا ببینید
gaming/آخرین-تریلر-گیم-پلی-اکشن-cyberpunk-2077-را-اینجا.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.