خبر

 • تک بورد - آتاری 2600 بازی منتشر نشده را در قالب کارتریج به عنوان بخشی از برنامه AtariXP می فروشد.

  آتاری 2600 بازی منتشر نشده را در قالب کارتریج به عنوان بخشی از برنامه AtariXP می فروشد.
  22 روز و 15 ساعت قبل

  آتاری در حال راه اندازی برنامه AtariXP است که در آن شرکت بازی سازی یکپارچهسازی با سیستمعامل 2600 بازی منتشر نشده مانند Aquaventure، Saboteur و Yars\\\' Return را در قالب کارتریج به فروش خواهد رساند. این بازی ها به عنوان نسخه استاندارد با قیمت 49.99 دلار و نسخه کلکسیونی با قیمت 149.99 دلار در دسترس خواهند بود.

  در دهه 70 و اوایل دهه 80، آتاری 2600 یکی از محبوب ترین کنسول های بازی داخلی بود که بازی های متنوعی را برای هر سلیقه ای ارائه می کرد، مانند Pac-Man، Space Invaders، ET و سیارک ها با این حال، اگر چند بازی که در حین توسعه لغو شدند، این مجموعه حتی می‌توانست بزرگ‌تر هم باشد.

  اکنون، Atari برخی از آن بازی‌های منتشر نشده را از طریق AtariXP، ناشر جدیدی که به بازی‌های کمیاب و منتشرنشده اختصاص داده شده است، راه‌اندازی می‌کند. بازی‌های آتاری در قالب فیزیکی مربوط به دهه‌های 1970 و 1980. علاوه بر بازی‌های تکمیل‌شده‌ای که هرگز به‌طور رسمی راه‌اندازی نشدند، AtariXP همچنین قصد دارد بازی‌هایی را منتشر کند که در تعداد محدودی عرضه شده‌اند، به سختی می‌توان آنها را در قالب فیزیکی پیدا کرد یا ارزش به‌روزرسانی با گرافیک و کنترل‌های بهبودیافته را دارند.

  در حال حاضر. فقط Aquaventure، Saboteur و Yars\' Return برای پیش‌سفارش موجود است و شامل جعبه بازی به سبک کلاسیک، کتابچه راهنمای دستورالعمل، پوستر و کتاب هنری با جلد گالینگور می‌شود.

  https://techbord.com Atari 2600 بازی منتشر نشده را در قالب کارتریج به عنوان بخشی از برنامه AtariXP می فروشد

  AtariXP فقط تولید 1500 کارتریج نسخه استاندارد و 1983 واحد نسخه کلکسیونی از هر بازی. نسخه‌های استاندارد اکنون با قیمت 49.99 دلار برای پیش‌سفارش در دسترس هستند و تاریخ حمل و نقل پیش‌بینی می‌شود 13 دسامبر است. واحدهای نسخه Collector با قیمت 149.99 دلار عرضه می‌شوند و باید در اوایل سال 2022 ارسال شوند.

  روند بازی‌های قدیمی اینجاست. ماندن، و با گذشت زمان، بازی ها و سیستم های بیشتری در این دسته قرار می گیرند. به عنوان مثال، زمانی که بازی‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل در دهه 2010 رونق گرفتند، یک PS2 فقط 10 سال از عمر آن گذشته بود، اما امروزه، به عنوان یک کنسول 20 ساله، گیمرها اکنون آن را به عنوان یک سیستم یکپارچهسازی با سیستمعامل می‌بینند.

  اگر شما می‌خواهید. از بازی های قدیمی لذت ببرید، گزینه های زیادی وجود دارد. بدیهی ترین آنها شبیه سازها هستند، اما همچنین کنسول های اختصاصی بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل مانند Atari VCS که اکنون در خرده فروشی ها موجود است، Panic Playdate و کنسول های آنالوگ مختلف مانند Pocket و TurboGrafx نیز وجود دارد. علاوه بر این، می‌توانید لوازم جانبی را نیز خریداری کنید که خواندن کارتریج‌های قدیمی را آسان‌تر می‌کند، مانند Epilogue GB Operator.

خبرهای دیگر از بازی