techbord.com Discord تجدیدنظر برای درخواست گیمرها در مواردی غیرقابل توصیف است

هنگامی که Discord در ماه می سال 2015 راه اندازی شد، این کار را با پوشش یک برنامه ارتباطی برای گیمرها انجام داد. در سال های اخیر، با این حال، بسیاری از مردم شروع به استفاده از برنامه برای چت در مورد چیزهای دیگر غیر از بازی های ویدیویی کردند. اکنون، این شرکت در تلاش است تا طیف گسترده تری از کاربران را در آغوش بگیرد.

در یک وبلاگ منتشر شده در اوایل امروز، بنیانگذاران جیسون سیترون (Jason Citron) و استانیسلاو ویشنوفکی (Stanislav Vishnevskiy) گفتند که آنها صفحه کار را برای کاربران جدید ساده تر کرده اند و الگوهای سرور اضافی را برای تجربه تازه واردان به سرور اضافه کرده ایم. آنها همچنین ظرفیت فیلمبرداری و صدا را 200 درصد افزایش داده و صدها اشکال را به عنوان بخشی از سرمایه گذاری مداوم خود در عملکرد و قابلیت اطمینان خرد کرده اند.

در حالی که Discord به معنای سنتی (با تغییر نام خود) دوباره در حال چاپ نیست، این شرکت وب سایت جدیدی را راه اندازی کرده و یک برچسب مکان جدید را برای شما صحبت معرفی می کند.

Discord تجدیدنظر برای درخواست گیمرها در مواردی غیرقابل توصیف است

استفاده از Discord و سیستم عامل های رقابت و چت رقابتی در ماه های اخیر به سرعت افزایش یافته است زیرا سفارشات پناهندگی در محل ناشی از همه گیر Covid-19 در حال انجام ، میلیون ها دلار را مجبور به کار از راه دور از طریق اینترنت کرد.

در نتیجه، Discord در حال حاضر بیش از 100 میلیون کاربر فعال ماهانه برخوردار است که جمعاً هر روز حدود چهار میلیارد دقیقه مکالمه در 6.7 میلیون سرور فعال انجام می دهند. در مقیاس هفتگی، به طور متوسط نزدیک به 26 میلیارد دقیقه مکالمه در مورد 13.5 میلیون سرور فعال انجام می شود.

آیا تجربه شخصی با Discord دارید؟ چگونه آن را با برنامه های چت گروه رقیب مانند Slack یا Teams مقایسه می کند؟ در بخش نظرات زیر نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

 

Discord تجدیدنظر برای درخواست گیمرها در مواردی غیرقابل توصیف است
game/discord-تجدیدنظر-برای-درخواست-گیمرها-در-مواردی-غیرقابل-توصیف

آخرین مطالب سایت
techbord.com پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.