techbord.com هیتمن 3 (Hitman III) امکان می دهد مکانها را از دو بازی قبلی وارد کنید

IO Interactive تأیید کرده است که هیتمن سوم (Hitman III) اوایل سال آینده راه اندازی می شود. در تاریخ 11 ژوئن در جریان رویداد آشکار پلی استیشن 5 اعلام شد اما منحصر به کنسول سونی نخواهد بود. درعوض، باید از طریق سیستم عامل های مختلف به طور گسترده ای اوایل سال 2021 در دسترس باشد.

 Hitman III هشتمین قسمت از سری محبوب Hitman و قسمت سوم و آخر در فیلم سه گانه World of Assassination می باشد که برای اولین بار در سال 2016 به بازار عرضه شد. در آن Agent 47 بازمی گردد تا بازیکنان خود را در سرتاسر جهان تحت عنوان ماجراجویی پرخاشگرانه  به مکان های پرتردد ماسه بازی می برد زیرا آنها مهمترین قراردادهای حرفه ای شخصیت آن را انجام می دهند.

IO Interactive  گفت، هر مکان مأموریتی کاملاً دقیق و مملو از فرصت های خلاقانه می باشد. با تشکر از موتور بازی اختصاصی Glacier که محیط قادر است به همه بازیکنان واکنش نشان دهد و برای انتخاب از یک سطح بی نظیر و قابلیت پخش مجدد انجام دهند.

به اندازه کافی جالب است، توسعه دهنده گفت که بازیکنان بازی های قبلی هیتمن (Hitman)، قادر خواهند بود مکان های را از دو بازی قبلی به هیتمن سوم (Hitman III) وارد کنند، در واقع همه 20+ مکان را از کل سه گانه در یک مکان قرار می دهند.

به ما گفتند، جزئیات اضافی درباره مکان و انتقال پیشرفت در ماه های آینده به اشتراک گذاشته می شود. به دنبال Hitman III باشید تا در ژانویه سال آینده در رایانه های شخصی پلی استیشن4 (4 PlayStation)، پلی استیشن 5 ( PlayStation 5)، ویندوز (Windows)، Xbox Series X و Xbox One نفوذ خواهد کرد.

هیتمن 3 (Hitman III) امکان می دهد مکانها را از دو بازی قبلی وارد کنید
game/هیتمن-3-hitman-iii-امکان-می-دهد-مکانها-را-از-دو-بازی-قبلی-وا

آخرین مطالب سایت
techbord.com سرویس اینترنت فیبر 2 گیگابیت بر ثانیه Google اکنون به طور گسترده در نشویل و هانتسویل در دسترس است
techbord.com Razer رایانه شخصی بازی Tomahawk را راه اندازی می کند
techbord.com AMD شایعه شده است که در حال کار بر روی یک رقیب Apple M1 مستقر در Arm است
techbord.com FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد
techbord.com Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند
techbord.com چگونه اتصال به اینترنت خود را برای بازی بهینه کنیم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.