techbord.com فیلم سینمایی اکشن، کمدی سونیک (Sonic the Hedgehog)  دنباله دار می شود.

به نظر می رسد طراحی جدید Sonic یک ترفند جدید است. زمانی که فیلم زنده سونیک خارپشت (Sonic) برای اولین بار اکران شد، اگر با دید مثبت نگاه کنیم این فیلم سروصدای زیادی در دنیا ایجاد نکرد. کمترین مورد وحشتناک فیلم شخصیت سونیک (Sonic) است، که بیشتر به یک موش انسان دوست، (با دندان های بیش از حد انسانی) و شبیه جوجه تیغه ایی با رنگ آبی که مورد علاقه همه می باشد .

خوشبختانه، پس از شنیدن همه انتقادات گسترده، سازندگان فیلم تصمیم گرفتند که به تابلوی نقاشی و طرح  اصلی سونیک (Sonic) با دقت بیشتری سونیک را از ابتدا طراحی کنند. موضوع  فیلم تا حدود زیادی تغییراتی نداشته است، اما سونیک یک طراحی کامل را بدست آورد، که از نظر تصویری با همتای بازیهای ویدیویی خود خیلی شبیه تر از قبل می باشد.

پس از تغییرات نهایی این فیلم، استقبال بسیار بالایی از آن شد، و سونیک بسیار بهتر از تصورات ظاهر شد .

این فیلم پس از استقبال نمایش نهایی خود (که بسیار بهتر از آن ظاهر شد)، و از نظر همه  بیندگان بسیار مناسب  بوده است، به خصوص برای یک فیلم ساخته شده  مبتنی بر بازی ویدیویی.

در حقیقت، به نظر می رسد که فیلم  Sonic the Hedgehog عملکرد خوبی داشته است که تولید کنندگان آن در حال برنامه ریزی و ساخت ادامه آن می باشند.

طبق گزارشی از همین  Variety، تیم نویسنده و کارگران تصمیم به ادامه تولید آن گرفته اند، اما مشخصات دیگری هنوز در دسترس نمی باشد. ما اطلاعاتی در مورد این که فیلم در کجا قرار است تولید شود نداریم، و یا اینکه فرضیه داستان به چه صورت می باشد در دسترس نیست، اما فقط می دانیم که بن شوارتز (Schwartz)  در نقش جوجه تیغی آبی مشهور باقی خواهد ماند.

صرفنظر از اینکه، مطمئنا ما منتظر دیدن آن هستیم، نمی دانیم  فیلم سونیک بعدی چطور خواهد بود، و افتتاحیه اولین تریلر آن چه موقع خواهد بود، اما انتظار نداریم که این اکران  به زودی اتفاق بیفتد.

به دلیل آسیبهایی همه گیر Covid-19 که به جهان  وارد كرده است، از زمان بهبودی آن اطلاعات کاملی نداریم، احتمالاً هنوز هم حداقل چند ماه دیگر طول خواهد كشید تا استودیوهای بزرگ فیلم بتوانند به حالت عادی برگردند.

فیلم سینمایی اکشن، کمدی سونیک (Sonic the Hedgehog) دنباله دار می شود.
game/فیلم-سینمایی-اکشن-کمدی-سونیک-sonic-the-hedgehog-دنباله-دار-م

آخرین مطالب سایت
techbord.com Galaxy S21 و Z Fold سامسونگ می توانند از S Pen پشتیبانی کنند ، در سال 2021 هیچ Galaxy Note جدیدی وجود ندارد
techbord.com برخی از کنسول های PS5 نسبت به بقیه بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند
techbord.com رصدخانه نمادی Arecibo پس از خرابی کابل و سازه خرد می شود
techbord.com Wyze از ساعت هوشمند 20 دلاری با صفحه نمایش رنگی ، ردیابی تناسب اندام خبر داد
techbord.com Flight Simulator 2020 مایکروسافت پشتیبانی SteamVR را در این ماه دریافت می کند
techbord.com
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.