خبر

 • تک بورد - سونی برای اولین بار جعبه هنری پلی استیشن 5 (PlayStation) را نمایش می دهد

  سونی برای اولین بار جعبه هنری پلی استیشن 5 (PlayStation) را نمایش می دهد
  12 روز و 18 ساعت قبل

  به نظر می رسد پلاستیک آبی روشن شفاف این بار تیره تر شده است. نکته جالب تر اینکه، بنر PS5 در قسمت بالا به رنگ سفید و سیاه و سفید و آبی موجود در بازی های نسل فعلی انجام می شود. هر دو تغییر ظریف هستند اما بهتر است بسته بندی را با زبان طراحی کنسول آینده تراز کنید. 

  سونی روز پنجشنبه نگاهی دزدکی و تفریحی ارائه داد که ظاهر هنری جعبه بازی پلی استیشن 5  (PlayStation) در قفسه های فروشگاه از آغاز این فصل تعطیل چه شکلی خواهد بود.

  اولین نمایشگاه رسمی بوکس PS5 برای Spider-Man ،Miles Morales یک بازی اکشن و ماجراجویی از بازی Insomniac بود که برای اولین بار در رویداد ژوئن 2020 سونی در PS5 رونمایی کرد.

  سونی برای اولین بار جعبه هنری پلی استیشن 5 (PlayStation) را نمایش می دهد

  همانطور که مشاهده می کنید، بازی ها در موارد استاندارد style DVD که اکنون سالهاست از این قاعده استفاده می شود بسته بندی می شوند. کسانی که به چیزی کمی عجیب و غریب تر علاقه دارند، مثلاً جعبه های بلند پلی استیشن نسل اول یا فشرده تر مانند موارد جواهرات CD سنتی، از شانس نیستند.

  مرد عنکبوتی، مایلز مورالس (Miles Morales) روایتی را که در مرد عنکبوتی مارول و DLC آن بازی موبایل Crash Bandicoot از طریق توسعه دهنده Candy Crush، شهری که هرگز نمی خوابد ارائه شده است.

خبرهای دیگر از بازی