techbord.com افزایش سهام شرکت نینتندو (Nintendo) با استقبال از فروش بازیها، به دلیل همه گیری ویروس کرونا

در حالی که بسیاری از مشاغل در پی تحریم ها رنج می برند، یکی از صنعت هایی که رونق گرفته است بخش بازی های ویدیویی است. سرمایه گذاران شرط می بندند تا افراد بیشتری به سمت خرید بازی روی آورند، زیرا سایر فعالیت ها با محدودیت های Covid-19 مبارزه می کنند، نیتندو (Nintendo) پتانسیل رشد را در خود دیده است.

روزنامه فایننشال تایمز (Financial Times) گزارش داد که در حال حاضر نیتندو (Nintendo) حدود 62 میلیارد دلار ارزش دارد، بیشتر از بزرگترین شرکت بانکی، خرده فروشی و شیمیایی ژاپن. تحلیلگران می گویند که این ارزیابی نشان دهنده این احتمال است که نیتندو (Nintendo) تا پایان سال مالی جاری مارس 2021 بیش از 75 میلیون واحد از بازی  Switch فروخته شده است.

قیمت سهم نیتندو (Nintendo) مدتی است که صعود کرده است و با جهش دیروز 2.8 درصد، برای اولین بار از زمان انتشار Wii در سال 2008 467 دلار گذشته است. جدیدترین افزایش در حالی است که انتظار می رود این شرکت بزودی ترکیب بازی های فصل تعطیلات خود را فاش کند.

حتی چهار سال بعد از انتشار، کنسولهای Switch محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. تقاضای زیاد اخیر همراه با مشکلات عرضه، بسیاری از مصرف کنندگان را ناامید شده اند و آنها را مجبور به پرداخت قیمت های تورم کرده است که توسط فروشندگان به فروش می رسد. همچنین دیده می شود که تصاویر ارزان قیمت از بازی Switch به بازار آسیب رسانده است. در صورت اثبات دقیق 75 میلیون واحد فروش، می تواند طول عمر hybrid را در همان 3DS قرار دهد.

دیوید گیبسون (David Gibson)، از Astris Advisory Japan، در یادداشتی به مشتریان گفت: با وجود اینكه این بیماری همه گیر برای نیتندو (Nintendo) مفید بوده است، ببا تشکر از بارگیری های دیجیتالی و افرادی که بازی می کنند، بازار به دلیل سهولت قفل و بازگشت کودکان به مدرسه، می تواند کمی آرام شود. از طرف دیگر، این بدان معناست که تولید کنندگان بازی می توانند به تولید کامل برگردند.

اگر بازی Switch دارید و یک بازی تمرینی رایگان را می خواهید، نیتندو (Nintendo) تا پایان ماه سپتامبر از بازی Jump Rope Challenge استفاده می کند.

افزایش سهام شرکت نینتندو (Nintendo) با استقبال از فروش بازیها، به دلیل همه گیری ویروس کرونا
game/افزایش-سهام-شرکت-نینتندو-nintendo-با-استقبال-از-فروش-بازیها

آخرین مطالب سایت
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.