techbord.com افراد جوان و پیر به طور متوسط سالانه 110 ساعت در ایام قرنطینه بازی کردند

یک وب سایت جستجوی آپارتمان در سراسر کشور با نام RENTCafe با بررسی 4،750 فرد بالغ بررسی کرد و دریافت که افراد به طور متوسط یک روز کاری کامل در هفته را برای بازی های ویدیویی در طول تعطیلی دو ماه و نیم پاسخ دهندگان بیش از 110 ساعت بازی را در حالی که در خانه گیر کرده اند قرار می دهند.

بدون شک، گیمرها زمان بیشتری را برای بازی کردن در طول قفل شدن کورنا ویروس صرف کردند. این از مقدار محتوا که علی رغم برخی تأخیرهای ناگوار برای عناوین بسیار پیش بینی شده است، در سراسر اپیدمی جریان یافت، کاملاً مشهود بود. اما فقط چقدر زمان را صرف کردیم و چه بازی کردیم؟

افراد جوان و پیر به طور متوسط سالانه 110 ساعت در ایام قرنطینه بازی کردند

طبق مطالعه RENT Cafe، تقریباً همه سؤال كنندگان اعتراف كردند كه آنها زمان بیشتری را برای بازی كردن نسبت به قبل از قرنطینه صرف كردند. در حقیقت، میانگین زمان بازی از 5.3 ساعت به 8.5 ساعت در هفته (ساعت در ساعت) رسید، یک افت 60 درصدی از میان پنج نمونه جمعیتی که نمونه برداری شده اند، Gen-Xers بیشترین افزایش زمان بازی را داشته است و از 4.5 ساعت به 7.9 در ساعت رسیده است. با این حال، جمعیتی 18-25 ساله (ژنرال Z) بیشترین زمان، گیم پد در دست را، در 7.7 ساعت در هفته سپری کرد.

ژانر کلی انتخاب تیراندازان اول شخص با عنوان برتر Call of Duty بودند. براکت های سنی جوان به طور عمده تیرانداز را بازی می کردند در حالی که جمعیت بزرگتر تجربیات گاه به گاه بیشتری مانند Candy Crush یا بازی های سبک کازینو را ترجیح می دادند. در کمال تعجب، Fortnite در بین پاسخ دهندگان در رتبه سوم قرار گرفت. این ناراحتی از مگا حیوانات Animal Crossing که فقط چند ماه است خارج شده ناراحت است.

افراد جوان و پیر به طور متوسط سالانه 110 ساعت در ایام قرنطینه بازی کردند

هزینه های بازی ها نیز بالا بود. هر پنج گروه سنی پذیرفتند که نسبت به حد معمول پول بیشتری را برای بازی صرف می کنند. Millennials ballers بود، با 81 درصد آنها گفتند که عناوینی را خریداری کرده اند یا برای معاملات درون بازی پول خرج می کنند. شاید غیر منتظره نباشد، (Baby Boomers 56 سال و بالاتر) بالاترین امتیاز را برای بازی به دست آورده است، و 68 درصد گفتند که آنها هیچ وقت برای بازی ها هزینه ایی نکرده اند.

اگر به بقیه یافته ها علاقه مند هستید، RENTCafe آنها را به همراه اینفوگرافیک ها منتشر شده در وبلاگ خود در اختیار دارد

افراد جوان و پیر به طور متوسط سالانه 110 ساعت در ایام قرنطینه بازی کردند
game/افراد-جوان-و-پیر-به-طور-متوسط-سالانه-110-ساعت-در-ایام-قرنطین

آخرین مطالب سایت
techbord.com لیست کامل گزینه های جایگزین برای همه محصولات Google
techbord.com آخرین زنگ ویدئویی Ring's کوچکترین و مقرون به صرفه ترین در حال حاضر است
techbord.com کارل پی ، بنیانگذار وان پلاس ، استارت آپ فناوری را با نام Nothing راه اندازی می کند
techbord.com فایرفاکس 85 از راه می رسد و Flash را از بین می برد و در برابر ابر کوکی ها محافظت می کند
techbord.com فضاپیمای ناسا حامل نمونه اولیه مواد سیارکی برای سفر به زمین است
techbord.com اسکالپرهای ذن 3 از 8720 فروش eBay تقریباً 1 میلیون دلار سود کسب کردند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.