techbord.com اثبات بیشتر وجود یک کنسول Lockhart آماده ارسال با Xbox Series X توسط مایکروسافت (Microsoft)

ما هنوز نمی دانیم که سونی و مایکروسافت چقدر هزینه برای کنسول های نسل بعدی می کنند، اما می دانیم که سونی PS5 دوم قیمت مناسب تری خواهد داشت. با وجود شایعات بی شماری، مایکروسافت پیوسته اظهار داشته است که فقط یک کنسول در کارها دارد. با این حال، شواهد بیشتری کشف شده اند که نشان می دهد ردموند (Redmond) همه را متعجب خواهد کرد

فقط چند هفته می گذرد که سونی فاش کرد که دو نسخه از پلی استیشن 5 را در زمان عرضه دارد. به نظر می رسد اکنون مایکروسافت دارای دو کنسول نسل بعدی Xbox است.عنوان مهندس infosec خود که شرح داده شده است، عنوان OS تصاویر اسنادی از ادعای مایکروسافت منتشر کرده است که بر روی کنسول دوم متفاوت از Xbox Series X اشاره دارد.

(این اسناد ظاهراً یادداشت های منتشر شده XDK و GDK را برای توسعه دهندگان دارند. قطعه ها به دو حالت مربوط به گرافیک ها  AnacondaProfiling و LockhartProfiling اشاره می کنند.

یک مجموعه از یادداشت ها می گوید: اگر به نحوی از تمام حافظه موجود استفاده می کند، ممکن است در حالت LockhartProfiling ضبط GPU شکست بخورد. اثبات بیشتر Lockhart، این بار از یادداشت های انتشار XDK , GDK برای ژوئن سال 2020.)

حالت های کنسول زیر در GDK ژوئن 2020 پشتیبانی می شوند. حالت های پیش فرض، AnacondaProfiling و LockhartProfiling  ،Scarlett Dev Kit دیگری را می خواند.

همانطور که ممکن است به یاد بیاورید، در اواخر سال 2018، شایعات منتشر شده مبنی بر اینکه مایکروسافت دارای دو نسخه از Xbox بعدی تحت Project Scarlett umbrella است، حق جایزه با کد رمزگذاری شده که یکی با نام آناکوندا (Anaconda) و یک نسخه ارزان تر به نام لاکهارت (Lockhart). معاون رئیس بازیهای مایکروسافت، پیل اسپنسر(Phil Spencer) این شایعات را در E3 2019 افشا کرد.

اسپنسر در طول E3 2018 از لغزش خود خارج شد، هنگامی که وی اشاره کرد که این شرکت در حال کار بر روی کنسول ها به عنوان یک سوء تفاهم است زیرا او به Xbox One مراجعه می کند تا Xbox One S را تازه کند.

رئیس Xbox در E3 2019 گفت: سال گذشته ما گفتیم کنسول ها، و ما یک کنسول (XB1S) را حمل کرده ایم و اکنون کنسول دیگری را نیز به تفصیل ارائه داده ایم. فکر می کنم این جمع است. رئیس Ebox 2019 در E3 2019 گفت: همین حالا پروژه اسکارلت و آنچه ما روی صحنه می گذاریم (با نام آناکوندا Anaconda) متمرکز شده ایم.

یک مار آناکوندا (Anaconda) در صفحه اصلی Xbox سری X قرار دارد، بنابراین چه چیزی در لاکهارت قرار خواهد گرفت؟

با این حال، بعد از آن سال، چندین توسعه دهنده بازی ناشناس تأیید کرده اند که در واقع یک کنسول دوم (LockHart) وجود دارد که قرار است با Xbox Series X (آناکوندا Anaconda) منتشر شود. مایکروسافت نسخه دوم را اعلام نکرده و هرگز در مورد افشای این اطلاعات از توسعه دهندگان اظهار نظر نکرده است.

طبق گفته منابعی که با The Verge صحبت کرده اند، حالت های پروفایل آناکوندا (Anaconda) و لاکهارت (Lockhart) بخشی از برنامه XBSX هستند. این حالت ها به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا بدون نیاز به استفاده از دو نوع جداگانه، به حالت Lockhart برای تست بازی با مشخصات پایین دستگاه بپردازند. 

مایکروسافت واحد دوم را اعلام نکرده است، بنابراین روی دو کنسول Xbox در اواخر سال جاری شرط بندی نکنید. با این وجود، با استفاده از همه شایعات و با توجه به اینکه سونی قبلاً یک PS5 دوم ارزان تر را تأیید کرده است، احتمال اینکه مایکروسافت هم همین کار را انجام دهد، قوی است.

اثبات بیشتر وجود یک کنسول Lockhart آماده ارسال با Xbox Series X توسط مایکروسافت (Microsoft)
game/اثبات-بیشتر-وجود-یک-کنسول-lockhart-آماده-ارسال-با-xbox-serie

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.