خبر

 • تک بورد - YouTube TV پشتیبانی و پخش آفلاین 4K را با 20 دلار بیشتر راه اندازی می کند

  YouTube TV پشتیبانی و پخش آفلاین 4K را با 20 دلار بیشتر راه اندازی می کند
  3 روز و 21 ساعت قبل

  جدیدترین سطح قیمت YouTube TV 4K ، پخش آفلاین و جریانهای نامحدود را اضافه می کند.
  YouTube TV پشتیبانی 4K و پخش آفلاین را اضافه می کند ، اما هزینه آن برای شما زیاد است. گوگل جزئیات افزودنی اشتراک "4K Plus" YouTube TV را که 20 دلار اضافی بابت برنامه استاندارد 65 دلار در هر ماه و در مجموع 85 دلار در ماه هزینه می دهد ، شرح داد. 4K Plus به نظر می رسد که به راحتی یک رزولوشن را ارائه می دهد ، اما با

  بیشتر بخوانید YouTube TV بلافاصله 30٪ از جهش موثر برخوردار می شود YouTube TV سرویس ماهانه Google فقط برای ایالات متحده است که قرار است جایگزین اشتراک تلویزیون کابلی شود. با قیمت پایه 65 دلار در ماه ، به مجموعه ای از کانالهای تلویزیونی کابلی مهم مانند ESPN ، CNN ، MTV ، کارتون شبکه ، دیسکاوری ، نیکلودئون ، کمدی مرکزی ، TBS ، TNT ، ایالات متحده آمریکا ، شبکه NFL و غیره دسترسی پیدا می کنید. شبکه های تلویزیونی عمده ایالات متحده - CBS ، ABC ، ​​NBC ، و فاکس - همه شامل می شوند. علاوه بر پرداخت هزینه اضافی برای 4K ، می توانید از سایر لوازم جانبی ممتاز مانند کانال های فیلم تلویزیونی کابلی مانند HBO ، ستارگان ، Showtime و Cinemax استفاده کنید. بسته های ورزشی ، از جمله NFL Red Zone نیز در دسترس هستند. درست مثل کابل ، YouTube TV کاملا گران است و همچنان گران می شود. گوگل سال گذشته قیمت آن را به 65 دلار رساند.

  حتی اگر 20 دلار اضافی پرداخت کنید ، به نظر می رسد تهیه محتوای 4K سخت خواهد بود. گوگل می گوید: "پخش 4K در محتوای منتخب زنده و درخواستی از این شبکه ها در دسترس است: Discovery ، ESPN ، FOX Sports ، FX ، Nat Geo ، NBC Sports و Tastached." کمبود محتوای 4K تقصیر YouTube TV نیست. در حالی که خدمات پخش جریانی اینترنت مانند Netflix ، Disney Plus ، Amazon Prime Video و YouTube مدت زیادی است که در قطار محتوای 4K قرار دارند ، شبکه های تلویزیون کابلی هنوز هم در درجه اول محتوای 720p یا 1080p را تولید می کنند. YouTube TV اساساً کابلی است و محتوای 4K به اندازه کافی در دسترس نیست.

  تبلیغات این اختلافات AV1 در واقع مهم هستند

  صفحه پشتیبانی Google می گوید که پخش 4K نیاز به اتصال به اینترنت حداقل 15 مگابیت در ثانیه دارد. به نظر می رسد بیشتر دستگاه های هوشمند با قابلیت 4K سازگار هستند ، اما گوگل 4K Apple TV و PlayStation 4 Pro را با پشتیبانی iffy 4K صدا می زند و می گوید این دو دستگاه فقط با "انتخاب محتوا" سازگار هستند و "برخی از برنامه ها ممکن است از وضوح پایین تری برخوردار باشند". به نظر می رسد این یک مشکل کدک ویدیویی AV1 است. AV1 کدک ویدیویی بزرگ بعدی است که دستگاه ها باید از آن پشتیبانی کنند و کیفیت تصویر بهتری را در نرخ بیت پایین و بدون پرداخت حق امتیاز ارائه می دهد. گوگل تقویت کننده کدک است ، موضعی که منجر به اختلاف نظر در مورد پشتیبانی از دستگاه های Roku شده است. Apple TV و PS4 Pro هر دو از AV1 پشتیبانی نمی کنند ، بنابراین به نظر می رسد که این یادداشت پشتیبانی فقط نشان می دهد که این دستگاه ها قادر به پخش محتوای منحصر به فرد AV1 4K نیستند.

  بیشتر بخوانیدRoku در برابر Google ، قسمت 2: برنامه YouTube TV از فروشگاه Roku بیرون کشیده شده است پخش آفلاین ممکن است جالب ترین مورد از دو ویژگی جدید YouTube TV باشد. اگر بیش از 85 دلار در ماه برای YouTube TV با بسته 4K Plus هزینه می کنید ، ویژگی آفلاین به شما امکان می دهد ضبط های DVR را بارگیری کنید. یک نقطه ضعف بزرگ این است که پخش آفلاین به برنامه YouTube TV احتیاج دارد ، بنابراین این بدان معناست که در تلفن ها و Chromebook کار می کند ، اما نه هر چیزی که معمولاً از یک مرورگر مانند ویندوز ، Mac یا Linux استفاده می کند.

  برای تلاش برای جلب توجه کاربران به 20 دلار اضافی ، یوتیوب قیمت مقدماتی 10 دلار در ماه اضافی برای بسته برای سال اول در نظر گرفته است. پس از 12 ماه ، قیمت افزایش می یابد.

خبرهای دیگر از اسباب