خبر

 • تک بورد - YouTube Music 10 ماه پس از Apple Watch به Wear OS عرضه می شود

  YouTube Music 10 ماه پس از Apple Watch به Wear OS عرضه می شود
  20 روز و 17 ساعت قبل

  YouTube Music به Wear OS 3 نیاز دارد که در حال حاضر فقط در Galaxy Watch وجود دارد.
  پس از تقریباً یک سال عدم ارائه خدمات موسیقی به کاربران ساعت های هوشمند ، گوگل بار دیگر به کاربران سیستم عامل ساعت های هوشمند خود امکان دسترسی به سرویس موسیقی این شرکت را می دهد ، اگرچه این حرکت با هشدارهای زیادی همراه است. YouTube Music برنامه ای برای Wear OS راه اندازی می کند.

  Google سال گذشته Google Music را به نفع YouTube Music کشت ، هر چند که موسیقی اخیر تقریباً آماده نبود. در حالی که گوگل یک برنامه Apple Watch YouTube Music را قبل از خاموش شدن Google Music منتشر کرد ، یکی از بسیاری از عقب نشینی های سرویس تغییر این بود که Google Music از Wear OS پشتیبانی می کرد و YouTube Music چنین نکرد. اکنون ، پس از 10 ماه خرابی ساعت هوشمند Google ، سرویس موسیقی Google به Wear OS باز می گردد.

  خبر بد این است که این برنامه منحصر به Wear OS 3 است ، که در حال حاضر منحصر به Galaxy جدید سامسونگ است تماشای 4. (این برنامه فقط در حال حاضر خارج شده است) زیرا بارگیری آن از قبل در Galaxy Watch 4 نصب شده است. برای خرید سخت افزار جدید باید از Samsung.com خرید کنید.

  تبلیغات

  9to5 بن شون گوگل با YouTube Music جدید همکاری کرد و در حالی که رابط کاربری آنطور که انتظار دارید ظاهر می شود ، اما برنامه از پخش موسیقی پشتیبانی نمی کند باید موسیقی پخش آفلاین را بارگیری کرده و در حافظه داخلی 16 گیگابایتی ساعت ذخیره کنید. بارگیری موسیقی در پشت اشتراک ماهانه YouTube Premium قفل شده است ، که برای کاربران پخش کننده موسیقی که هیچ موسیقی خریداری نکرده اند منطقی است. YouTube Music همچنین از بارگذاری موسیقی خریداری شده در فضای ذخیره سازی ابری خصوصی پشتیبانی می کند ، و هیچ گونه سیاست مشخصی برای این افراد وجود ندارد. برای بارگذاری کنندگان موسیقی ، به نظر می رسد این مورد دیگری است که از YouTube Music درخواست می کند تا موسیقی مورد علاقه خود را پخش کنند.

  انحصاری Wear OS 3 یک هشدار جالب دیگر است. Schoon دریافت که برنامه با اندروید 11 (SDK نسخه 30) به عنوان حداقل API نوشته شده است ، به این معنی که تلاش برای جانمایی بارگذاری YouTube Music بر روی یک ساعت قدیمی Wear OS 2 (که همگی بر اساس Android 9 هستند) گزینه ای نخواهد بود. برنامه Google Music Wear OS دارای ویژگی های بیشتر و سازگاری گسترده تری نسبت به YouTube Music بود ، بنابراین مشخص نیست چرا حداقل API تا این حد بالا تنظیم شده است.

خبرهای دیگر از ابزارها