خبر

 • تک بورد - YouTube Music سرعت توسعه یخبندان را ادامه می دهد و پخش پس زمینه را اضافه می کند

  YouTube Music سرعت توسعه یخبندان را ادامه می دهد و پخش پس زمینه را اضافه می کند
  20 روز و 6 ساعت قبل

  پنج سال پس از راه اندازی ، YouTube Music هنوز روی ویژگی های اصلی برنامه موسیقی کار می کند.
  اکتبر اولین سالگرد مرگ Google Play Music است و تنها سایه غم انگیز سرویس موسیقی جایگزین ، YouTube Music را در اکوسیستم Google باقی می گذارد. YouTube Music با اعلام یک ویژگی جدید نشان می دهد که چقدر از جنگهای جاری در جریان است: پخش موسیقی در پس زمینه. قبلاً ، پخش یک آهنگ جریان در برنامه YouTube Music که ا

  خواندن بیشتر

  RIP موسیقی Google Play ، 2011 - 2020 آخرین جزئیات: این ویژگی بسیار اساسی فقط ماه آینده به کانادا راه پیدا می کند. در حال حاضر ، بقیه هنوز نمی توانند از YouTube Music مانند یک برنامه پخش موسیقی معمولی بدون پرداخت هزینه خدمات استفاده کنند. گوگل می گوید پخش پس زمینه رایگان در برخی مواقع برای "شنوندگان سراسر جهان" در دسترس خواهد بود ، اما زمان آن را اعلام نکرده است.

  SoundCloud و Spotify جریان پس زمینه رایگان را ارائه می دهند - مانند موسیقی Google Play قبل از خاموش شدن - اما YouTube Music در پنج سال گذشته نتوانسته آن ویژگی را تکرار کند. مشترکین 9.99 دلار YouTube Music Premium قادر به پخش موسیقی در پس زمینه هستند و این ویژگی برای موسیقی هایی که خودتان بارگذاری کرده اید در دسترس است. اما اگر به کاتالوگ استریم پشتیبانی شده از تبلیغات گوش می دادید ، موسیقی در پس زمینه متوقف شد.

  تبلیغات

  ردیف رایگان YouTube همچنین پخش در پس زمینه را محدود می کند و اتصال درهم و برهم YouTube Music به YouTube بهترین حدس ما است چرا YouTube Music در استفاده از این ویژگی بسیار کند عمل کرده است. معامله موسیقی YouTube احتمالاً بدون پرداخت هزینه اضافی اجازه پخش در پس زمینه را نمی دهد و از آنجا که معاملات موسیقی بر اساس کشور انجام می شود ، منطقی است که مذاکره مجدد YouTube Music به صورت کشور به کشور انجام شود و کانادا اول باشد.

  YouTube می گوید این ویژگی در 3 نوامبر در کانادا اجرا می شود.

خبرهای دیگر از ابزارها