خبر

 • تک بورد - Winamp، از همه چیز، اولین به روز رسانی خود را در 4 سال دریافت می کند

  Winamp، از همه چیز، اولین به روز رسانی خود را در 4 سال دریافت می کند


  9 روز و 10 ساعت قبل

  5.9 RC1 Build 1999 بر مدرن کردن پایه های Winamp برای ویژگی های بیشتر تمرکز دارد.
  در اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000، قبل از روزهای iPod و فروشگاه موسیقی iTunes، برنامه ای به نام Winamp وجود داشت. افراد بالای 30 سال Winamp را به‌عنوان پخش‌کننده موسیقی برتر برای افرادی که از Napster، Limewire و Kazaa برای دانلود غیرقانونی MP3‌های Aerosmith در رایانه‌های رومیزی Gateway خود استفاده می‌کنند، به خاطر

  مطالعه بیشتر

  مشکلات Winamp: چگونه بزرگترین پخش کننده MP3 خود را باز کرد

  مانند بسیاری از برنامه های رایانه شخصی تأثیرگذار در دوران ویندوز 95، در نهایت با نرم افزارها و مدل های تجاری جدیدتر پیشی گرفت و فراموش شد، اما از نظر فنی در واقع هرگز نمرده تجسم اصلی Winamp در اواخر سال 2013 از بین رفت و پس از سال ها سوء مدیریت توسط AOL تعطیل شد. شرکتی به نام Radionomy در ژانویه 2014 بقایای Winamp را از AOL خریداری کرد و در سال 2016 به روز رسانی برنامه را فاش کرد. یک نسخه اصلاح شده از این ساخت به طور رسمی در سال 2018 منتشر شد و یک به‌روزرسانی اصلی نسخه 6.0 برای سال 2019 برنامه‌ریزی شد.

  این طرح بدیهی است که اجرا نشد. اما هفته گذشته، برای اولین بار در چهار سال گذشته، Radionomy نسخه جدیدی از Winamp را منتشر کرد. یادداشت‌های انتشار Winamp 5.9 RC1 Build 1999 می‌گویند که این به‌روزرسانی نشان‌دهنده چهار سال کار در دو تیم توسعه مجزا است که در این بین به دلیل همه‌گیری COVID-19 به تأخیر افتاده است.

  اکثر کارهای انجام شده در این بیلد متمرکز است. در کارهای پشت صحنه که پایگاه کد را مدرن می کند، به این معنی که همچنان مانند یک برنامه ویندوز هزاره به نظر می رسد و عمل می کند. کل پروژه از Microsoft Visual Studio 2008 به Visual Studio 2019 منتقل شده است، طیف گسترده ای از کدک های صوتی به نسخه های مدرن تر به روز شده اند، و پشتیبانی از Windows 11 و جریان های https هر دو بهبود یافته است.

  نسخه نهایی نسخه 5.9 خواهد بود، با برخی از ویژگی ها برای انتشار در نسخه 5.9.1 "و فراتر از آن" (نسخه 6.0 ذکر نشده است). این به ویندوز 7 SP1 یا جدیدتر نیاز دارد، و پشتیبانی از ویندوز XP را حذف می کند.

  به این ترتیب، در آزمایش محدود ما، Winamp "جدید" هنوز از بسیاری جهات یک برنامه قدیمی است، برنامه ای که برای سن بالا ساخته نشده است. صفحه نمایش با وضوح بالا و چگالی بالا این ممکن است بسته به آنچه می‌خواهید آن را اجرا کنید، مشکلات قابلیت استفاده ایجاد کند. اما هی، برای همه شما افرادی که هنوز در حال تلاش برای زنده نگه داشتن امید هستید، دیدن چیزی در Winamp.com که یک پروژه NFT عجیب و غریب نیست و وعده به روز رسانی هایی را که هنوز در راه است، خوب است.

  فهرست شدن. تصویر توسط Winamp


  تگ ها:

  winamp , اولین , رسانی , دریافت


  v 6
خبرهای دیگر از گجت ها