خبر

 • تک بورد - Waymo با آزمایش عمومی رانندگی خود به سان فرانسیسکو گسترش می یابد

  Waymo با آزمایش عمومی رانندگی خود به سان فرانسیسکو گسترش می یابد
  21 روز و 17 ساعت قبل

  آزمایش محرمانه در SF آغاز می شود که شامل خودروهای نسل پنجم Waymo Jaguar I-Pace است.
  Waymo سرانجام در فکر گسترش است. بخش خودروهای خودران Alphabet تقریباً یک سال است که خدمات قابل توجهی را برای رانندگی خودران انجام می دهد ، اما فقط در حومه کوچکی در خارج از فینیکس ، آریزونا. در حال حاضر ، این شرکت خدمات تجاری خود را در سانفرانسیسکو گسترش می دهد ، با شروع به کار "تستر مورد اعتماد". افرادی که مایل

  Google می گوید برنامه "تستر مورد اعتماد" "یک برنامه تحقیقاتی محرمانه در Waymo One است ، که در آن سواران منتخب به خدمات تردد خودکار ما دسترسی خواهند داشت و می توانند تجربیات خود را مستقیماً با تیم ما به اشتراک بگذارند تا به آینده آینده خودمختار کمک کنند. رانندگی." در طول برنامه آزمایش سانفرانسیسکو ، وسایل نقلیه به رانندگان ایمنی نیاز دارند که در صورت بروز مشکل ، مداخله کنند. استفاده از مترو فونیکس وایمو دیگر نیازی به رانندگان ایمنی ندارد.

  توسعه سانفرانسیسکو همچنین باعث رونق تجاری خودروهای Jaguar I-Pace Waymo خواهد شد. ققنوس از مینی ون های کرایسلر پاسیفیکا برای سرویس تجاری Waymo خود استفاده می کند ، که در اصل انتخاب شده است زیرا می توانند درهای کشویی را به طور خودکار ببندند. وایمو در ابتدا این نظریه را مطرح کرد که اگر شخصی از وسیله نقلیه Waymo خارج شود و در را نبندد ، خودرو گیر می افتد ، بنابراین شرکت مینی ون هایی با درهای برقی را انتخاب کرد. ظاهراً این اکنون نگران کننده نیست.

  طرح سنسور I-Pace. "Vision" در این گرافیک به معنی "دوربین" است. " Enlarge/The طرح بندی سنسور I-Pace. "Vision" در این گرافیک به معنای "دوربین" است. Waymo

  سخت افزار Waymo (سنسورها ، نه خودرو) اکنون کاملاً داخلی است و این خودروهای I-Pace که در سانفرانسیسکو استفاده می شوند نشان دهنده نسل بعدی Waymo است منتشر شده در سخت افزار و نرم افزار. این خودروها در اصل محصولاتی هستند که Waymo در حال تکرار آنهاست و "Waymo Driver نسل 5" دارای مجموعه ای از حسگرهای سخت افزاری "کاملاً بازطراحی شده" است که از لیدار ، رادار و دوربین برای تشخیص بهتر مناطق اطراف استفاده می کند.

  تبلیغات < p> سقف خودرو دارای یک دوربین 360 درجه لیدار و یک دوربین 360 درجه ، همراه با یک دوربین و رادار "دوربرد" است. سپس سیستم تشخیص "محیط" وجود دارد که لیدار و دوربین را در بالای پلاک های جلو و عقب ، دوربین و رادار در گوشه عقب خودرو قرار می دهد و سه سنسور - لیدار ، دوربین و رادار - درست بالای چاه های چرخ جلو برای ارزیابی ترافیک بین جاده ای وایمو می گوید مجموعه حسگر جدید می تواند "جزئیات مهم مانند عابران پیاده را شناسایی کرده و علائم توقف را در فاصله بیش از 500 متری تشخیص دهد." بنابراین این سبزترین وسیله نقلیه Waymo است (اقیانوس آرام دورگه بود). Waymo می گوید خودروهای نسل پنجم "استقرار مقیاس دار Waymo Driver را فعال می کند" و این شرکت در این اظهارات به اندازه کافی مطمئن است که 20000 وسیله نقلیه از جگوار سفارش داده است.

  تخمین تقریبی ما از منطقه خدمات ، بر اساس شرح متن Google. بزرگنمایی/برآورد تقریبی ما در زمینه خدمات ، بر اساس توضیحات متن Google

  Waymo چند ماهی است که این خودروهای نسل 5 را در سانفرانسیسکو آزمایش می کند و به کارمندان Waymo اجازه می دهد از ماشین های جدید در سانفرانسیسکو از ماه فوریه استفاده کنند. این اولین باری است که عموم مردم می توانند از این سرویس در سانفرانسیسکو استفاده کنند-و اولین باری است که I-Paces مشتری دریافت کرده است. سواران در برنامه آزمایش قادر خواهند بود از برنامه Waymo One به یک کابین سلام کنند. این دستگاه مانند Uber کار می کند ، مگر اینکه محدود به حوزه خدمات باشد.

  ما کاملاً مطمئن نیستیم که منطقه خدمات Waymo سان فرانسیسکو چگونه خواهد بود. پست وبلاگ Waymo می گوید آزمایش کنندگان می توانند از تاکسی برای "هر کجا که می خواهند در منطقه خدمات اولیه ما بروند ، خواه نانوایی مورد علاقه آنها در Sunset یا یک مکان مخصوص پیک نیک در گلدن گیت پارک" استفاده کنند. ما در منطقه بالا Sunset District و Golden Gate Park را برجسته کرده ایم و منطقه کوچکی در حدود 7 مایل مربع است. که وایمو از یک شهر خواب آلود و هموار حومه به شلوغی یک شهر بزرگ و تپه ای می رود ، اقدامی که باید تجربه ارزشمندی را برای شرکت فراهم آورد.

خبرهای دیگر از ابزارها