خبر

 • تک بورد - TikTok به طور متوسط ​​زمان تماشای YouTube را در ایالات متحده عبور می دهد

  TikTok به طور متوسط ​​زمان تماشای YouTube را در ایالات متحده عبور می دهد
  16 روز قبل

  YouTube هنوز کاربران بیشتری دارد ، اما هر بیننده TikTok ویدئوهای بیشتری را تماشا می کند.
  سایت ویدیویی با اندازه کوچک TikTok در حال افزایش ویدیو در گوگل ، YouTube است. گزارش جدیدی از بی بی سی می گوید که TikTok از نظر میانگین زمان تماشای هر کاربر در ایالات متحده و بریتانیا از YouTube پیشی گرفته است. در حالی که YouTube هنوز از نظر تعداد کاربران و کل ویدیوهای مشاهده شده ، سایت ویدئویی بزرگتری است

  بی بی سی ارقامی را از App Annie ، یک شرکت تجزیه و تحلیل برنامه ، ذکر می کند. این اعداد فقط از گوشی های اندرویدی است ، اما هیچ دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم وضعیت در دستگاه های iOS متفاوت خواهد بود. برنامه Annie TikTok را به عنوان بارگیری ترین برنامه در سال گذشته لیست می کند (هرچند برنامه های پیش بارگیری شده Android در Google مانند YouTube نیازی به بارگیری ندارند) و می گوید متوسط ​​زمان تماشای هر کاربر در ماه آوریل از YouTube گذشته است.

  YouTube تمام تلاش خود را برای مبارزه با TikTok انجام داده است. کلون TikTok YouTube ، YouTube Shorts ، در ماه مه در ایالات متحده راه اندازی شد و کلیپ های ویدئویی 60 ثانیه ای را در رابط کاربری موبایل و قابل کشیدن برای اولین بار ارائه می دهد. راه اندازی دستگاه فتوکپی همیشه یوتیوب در هنگام ارائه یک سرویس ویدیویی جدید است. برای رقابت با Twitch ، Google ویژگی های پخش زنده و چت را تحت عنوان "YouTube Gaming" عرضه کرد و ویدیوهای "YouTube Stories" با تاریخ انقضای خود پاسخ گوگل به Snapchat بود.

  TikTok یکی از نادرترین محبوبیت های بین المللی است برنامه های ساخته شده در چین دفتر اصلی شرکت TikTok ، ByteDance ، مقر آن در پکن است و بخشی از آن متعلق به دولت چین است. گفته می شود که این شرکت در حال سانسور محتوای بین المللی به نمایندگی از چین است. به دلیل روابط چینی ، TikTok در هند ممنوع شده است و تقریباً در ایالات متحده ممنوع شده است. سایر مشاغل کلون یوتیوب به طور کلی موفق نیستند ، اما به دلیل عدم رقابت ، طرح Shorts در هند اجرا شد. تقریباً در ایالات متحده نیز کار می کرد.

خبرهای دیگر از ابزارها